Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Byczeq vs Karakachanow

Byczeq vs Karakachanow

Postprzez Irmi 8 paź 2011, o 15:03

8 października 2011 r., Bytów

Oznaczenia powodów: Katarzynę Hergemon-Euskadi w imieniu własnym oraz Rooshoffego Byczqa
Oznaczenie oskarżonego: Ivo Karakachanow

Wysoki Sądzie,

W dniu 12 września 2011 r. oskarżony znieważył mojego mandanta i moją osobę słowami: "jakaś para nieudaczników". Jest faktem, iż zarówno moja osoba jak i osoba mojego mandanta odnoszą wiele sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym, zaś słowa oskarżonego były obliczone jedynie na zelżenie i znieważenie dobrego imienia mojego jak i mojego mandanta.

Ponieważ sprawa nie budzi wątpliwości wnoszę o wymierzenie oskarżonemu kary trzech miesięcy więzienia.

Załączniki: 1. http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f= ... 807#p38807 - inkryminowana wypowiedź
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Byczeq vs Karakachanow

Postprzez A0014 8 paź 2011, o 17:26

Na podstawie art.5. ust. 3. pkt 2,3 Kodeksu Sprawiedliwości "postępowanie sądowe w danej sprawie toczy się lub zostało zakończone" zwracam wniosek wnioskodawcy.

Sąd nie ma wątpliwości, że Wyrok Sądu z dn.29 września 2011 r. jest ściśle związany również z tą wypowiedzią. Dwa lub więcej zachowań, podjętych w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, uważa się za jeden czyn zabroniony; jeżeli powodem zamachu jest dobro osobiste, warunkiem uznania wielości zachowań za jeden czyn zabroniony jest tożsamość pokrzywdzonego.
W ocenie Sądu w zw. z Wyrokiem Sądu z dn. 29 września spełnione są wyżej przedstawione przesłanki.

Od postanowienia przysługuje odwołanie do Prezesa Sądu Najwyższego.
(—) Misza Korab-Kaku
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
A0014
Królestwo Teutonii

Powrót do Archiwum Biura Podawczego