Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Skarga na bezprawność aktu

Sąd Najwyższy rozpoznawał sprawy konstytucyjne

Re: Skarga na bezprawność aktu

Postprzez MAP 8 gru 2013, o 15:35

Alojzy Pupka napisał(a):Wysoki Sądzie!

Ponadto, w kwestiach formalnych, wnioskuję o usunięcie ze składu orzekającego Mikołaja Arpeda-Muzyka. Nałożenie mi wyjątkowo wysokiej kary porządkowej, gdy jak dotąd miałem nieposzlakowaną opinię i nigdy nie przerywałem porządku obrad, nie daje się wytłumaczyć inaczej, jak tylko tym że osobiście zabolało sędziego Arpeda-Muzyka wykazanie przeze mnie ewidentnej ignorancji oraz aluzyjne przypomnienie o kryminalnej przeszłości skarżącego, który jak powszechnie wiadomo jest jego synem. Nie byłoby dobrze gdyby w sprawie tak dużej wagi istniał chociaż cień podejrzenia, że przy orzekaniu mogły zaważyć względy osobiste, a w tym przypadku wszystko zdaje się wskazywać na to, że osoba skarżącego ma znaczący wpływ na działanie przewodniczącego składu.

Wasza Książęca Mość!

Uważam, że kara porzadkowa jest adekwatna do stopnia naruszenia. Obywatel Alojzy Pupka jest sędzią SN, nie przyjmuję do wiadomości tłumaczenia, że to pierwszy raz, że obywatel Pupka do wcześniej nie dopuszczał się podobnych zachowań. Noblesse oblige.
Po drugie. Powszechnie znane i to nie od wczoraj jest moje podejście do zachowania na sali sądowej. Nie trudno było przewidzieć moją reakcję. Dopóki będę sprawować funkcję Prezesa Sądu Najwyższego i dopóki ja będę ustalał zasady panujące w gmachu Sądu Najwyższego dopóty każde naruszenie będzie ścigane z całą surowością. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Chcesz łamać zasady - staw czoła konsekwencjom.
Jednocześnie wnoszę, by Wasza Książęca Mość odrzucił wniosek Kolektywu Mandragorskiego w sprawie wyłączenia mnie ze składu orzekającego. Wbrew zarzutowi nie mam do sprawy osobistego nastawienia, wniosek został złożony przede wszystkim przez Kanclerza, nie obywatela Markusa Arpeda.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez FAP 8 gru 2013, o 21:43

Nakładam na obywatela Mikołaja Arpeda-Muzyka karę porządkową w wymiarze miljarta lat więzienia i dodatkowo 50 000 czarnych kutasów w gardło grzywny.
Mikołaj Arped-Muzyk
król-senior Baridasu, diuk Bramy Awary, wicehrabia Sierpca, spierdolina
Marszałek Dworu Jego Książęcej Mości Tomasza Iva Hugona
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez MAP 8 gru 2013, o 22:22

No ręce opadają. Miesiąc więzienia i 50 000 lt grzywny.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Adrian Jasiński 8 gru 2013, o 23:19

Widzę że pół Wandystanu zamknięto do pierdla. To pokazuję że ta monarchofaszystowska i kapitalistyczna propaganda nas chce po prostu zniszczyć. Przestańcie nas prześladować bo to jest chore jak się traktuje Wandejczyków!
tow. Adrian Jasiński

Obywatel Księstwa Sarmacji i Mandragoratu Wandystanu
Członek Komunistycznej Partii Sarmacji (wandów)

Stop kapitalizmowi! Tylko socjalizm daje wszystkim obywatelom równość.

ObrazekObrazek
Adrian Jasiński

Postprzez Paulus Buddus 8 gru 2013, o 23:23

A jak Wandejczycy traktują Sarmację Tow. Jasiński?
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków
Hrabia Urodzaju

Postprzez Paulus Buddus 8 gru 2013, o 23:26

Bardzo przepraszam, ale nei zauważyłem, że wszedłem do Gmachy Sądu Najwyższego - przepraszam za mój wcześneijszy post, ale jestem gotów ponieść konsekwecje - bardzo przepraszam za zakłócenie rozprawy :(
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków
Hrabia Urodzaju

Postprzez Adrian Jasiński 8 gru 2013, o 23:29

To nie twoja sprawa, Towarzyszu! Widzisz co Sąd robi? Prawie cały Wandystan chce wyludnić i wszystkich mieszkańców chce wsadzić do więzienia. To już skrajny przejaw wandofobii! Za trzy dni rocznica powstania Wandystanu, a takie cyrki robią władze sarmackie przed naszym świętem. My już jesteśmy traktowani jako więźniowie polityczni! Zrobili z nas bandę totalnych idiotów! Dlatego my, Wandejczycy nie będziemy tolerować tych monarchofaszytowskich i kapitalistycznych praktyk władz sarmackich!
tow. Adrian Jasiński

ObrazekObrazek
Adrian Jasiński

Postprzez MAP 8 gru 2013, o 23:41

1. Nakładam na obywatela Jasińskiego karę porządkową w wymiarze miesiąca więzienia i 50 000 lt grzywny.
2. Nakładam na Czcigodnego Paulusa barona Buddusa karę porządkową w wymiarze 30 000 lt grzywny.
Następnym razem proszę zwracać uwagę, w jakim wątku się odpisuje.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Adrian Jasiński 8 gru 2013, o 23:45

I to jest właśnie represyjna polityka władz sarmackich! Miesiąc więzienia i 50 000 lt grzywny dla wszystkich Wandejczyków? To już totalne przegięcie co ta władza robi! Wy już jesteście chorzy na wandofobię!
tow. Adrian Jasiński

ObrazekObrazek
Adrian Jasiński

Postprzez MAP 8 gru 2013, o 23:48

Nakładam na złego obywatela Jasińskiego karę porządkową miesiąca więzienia i dodatkową 50 000 lt grzywny.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sąd Najwyższy