Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

04/2018

04/2018

Postprzez Laurẽt 21 sty 2018, o 19:20

Informuję o objęciu SD w terminie 21-28 stycznia 2018 roku. Melduję służbę w składzie:
- ppłk Laurencjusz MaHi at Atera
- szer. Daniel Szekeres

(—) ppłk Laurencjusz MaHi at Atera,
Oficer Dyżurny
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Re: 04/2018

Postprzez Daniel Szekeres 21 sty 2018, o 19:43

Melduję, że zacząłem służbę od poinformowania nowych mieszkańców przybyłych w zeszłym tygodniu o możliwości dołączenia do KSZ.
(-) sierż. Daniel Szekeres

Postprzez Daniel Szekeres 22 sty 2018, o 18:58

Ja to mam szczęście znów będąc na służbie dzieją się wielkie wydarzenia poprzednio wybrano Jego Książęcą Mość Roberta Fryderyka w czasie wspólnej służby, teraz zmiana na szczytach władzy w KSZ. Wszystkiego dobrego i wiecznie pełnej pozytywnej energii do pełnienia swoich obowiązków.

Rozkaz Jego Książęcej Mości wywołał w koszarach spore poruszenie i lekkie rozluźnienie w pełnieniu codziennych obowiązków, gdzie żołnierze zaczęli debatować nad zaistniałą sytuacją i przyszłością. Ale przeprowadzony szybki patrol przeprowadzony przeze mnie szybko wprowadził żołnierzy na odpowiednie tory i wszystko jest w porządku.

Postprzez Daniel Szekeres 24 sty 2018, o 19:09

Panie Pułkowniku jest jakieś specjalne zadanie do wykonania? Zrobiłem dziś obchody po koszarach, sprawdziłem też chwilowo czy wszystko gra na #sarmacja, spokój i cisza w eterze również posprzątałem trochę w dyżurce . Na radarach podobnie spokój nic niepokojącego się nie działo dziś. I taka mała uwaga, bo przeglądałem trochę oficjalną stronę KSZ i przydało by się trochę uaktualnić informacji oczywiście jeśli znajdzie się czas.

Postprzez Laurẽt 24 sty 2018, o 20:15

Szeregowy!

Proszę poprzez Pocztę Konną przekazać wszystkim żołnierzy Książęcych Sił Zbrojnych by szykowali się do defilady z okazji uroczystej koronacji Księcia oraz zebrać od nich informacje dotyczącą ich obecności na uroczystości, którą proszę przesłać na moją skrzynkę w Poczcie Konnej.

(-) ppłk Laurencjusz MaHi at Atera
Oficer Dyżurny
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hetman_Gotfryd 24 sty 2018, o 23:53

szeregowy jesteście już dodani do spisu żołnierzy, możecie się starać o prace w Prasie wojskowej.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Daniel Szekeres 27 sty 2018, o 09:27

Melduję, że powiadomiłem wszystkich żołnierzy o zbliżającej się koronacji i odświeżeniu mundurów. Jak wysłałem zaproszenie do KSZ nowo przybyłego mieszkańca.

Postprzez Hetman_Gotfryd 27 sty 2018, o 22:38

I bardzo dobrze że starcie się przyciągnąć młodych do KSZ. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie, stały napływ młodych i zdolnych; chetnych do robienia kariery w KSZ.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel