Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Suszek vs Byczeq

Suszek vs Byczeq

Postprzez suchy 14 wrz 2011, o 14:52

Fer, 14.09.2011 r.

Wnioskodawca: Mateusz hr. Suszek-Chojnacki (A2715)
Oskarżony: Rooshoffy Byczeq (A8770)

Wysoki Sądzie,

Dnia 11 lipca 2011 roku o godzinie 21:15 w wątku "Problem z kontem bankowym" na Forum Centralnym oskarżony znieważył i zniesławił mnie słowami "Jeżeli sądzisz, chociażby w najdzikszych snach, że kiedykolwiek zabiegałbym o powołanie na tak obciachowy urząd to znaczy, że jednak twoje zdolności adaptacyjne i poznawcze są na jeszcze niższym poziomie, niż się to publicznie mniema." oraz "Nie przypominam sobie, bym z tobą dyskutował. Dyskusja wymaga zaangażowania intelektualnego, wzbudzenia wzniosłego stanu umysłu i służy poszerzeniu własnych horyzontów myślowych. Do tego potrzeba odpowiedniego partnera, którym, z powodu obiektywnie istniejącej przepaści umysłowej jaka dzieli ciebie od mojej osoby, ty niestety nie jesteś i raczej nigdy nie będziesz, bo dość szybko trafiłeś na szklany sufit."
Następnie, odnosząc się do ostatniej przytoczonej przeze mnie wypowiedzi na forum sądu (11 września 2011 roku, godz. 17) oskarżony ponownie znieważył mnie w oświadczeniu opublikowanym poprzez swojego pełnomocnika następującymi słowami: "Wypowiedź nr 12 jest prywatną opinią mojego mandanta, nie zaś zniewagą. Nie da się ukryć, iż można odnieść wrażenie, jakoby różnice intelektualne dzielące mojego mandanta od wicehrabiego Suszka były znaczne i jest to wrażenie podzielane przez wielu innych Sarmatów."

Wysoki Sądzie,

Sugestie oskarżonego, jakoby moje "zdolności poznawcze i adaptacyjne były na niskim poziomie" oraz o rzekomej istniejącej przepaści umysłowej pomiędzy mną a oskarżonym obraziły mnie nie tylko jako człowieka, czego nie muszę chyba tłumaczyć, ale również jako funkcjonariusza publicznego - Prefekta Generalnego. Oskarżony naraził mnie na śmieszność, a także utratę zaufania u społeczeństwa sarmackiego. Według mnie słowa oskarżonego wypełniają znamiona czynów zabronionych określonych w art. 43 ust. 1 pkt 1 i 4 Kodeksu Sprawiedliwości.
W tym miejscu warto zaznaczyć, że oskarżony znieważył mnie już po raz kolejny. Wcześniej już raz sąd przyznał mi rację, wymierzając oskarżonemu karę za to samo przestępstwo (viewtopic.php?f=67&t=2539&p=27950#p27950). Pokazuje to, że wymierzane przez sąd kary nie zdołały do tej pory niczego nauczyć oskarżonego i ten dalej nie potrafi zachowywać się w akceptowalny przez społeczeństwo sposób.

Wysoki Sądzie,

Domagam się wymierzenia oskarżonemu kary banicji, jako, że popełnił on czyn zabroniony w warunkach recydywy. Dotychczasowe postępowanie oskarżonego pokazuje, że jedynie banicja jest karą dla niego odpowiednią.

Dodatkowo, za znieważenie i zniesławienie mojej osoby, domagam się od oskarżonego 500 000 lt zadośćuczynienia.

Dowody:
viewtopic.php?f=170&t=3432&p=34039#p34039 - wątek "Problem z kontem bankowym"
viewtopic.php?f=63&t=3868 - wątek na forum SN z wypowiedzią pełnomocnika oskarżonego
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Suszek vs Byczeq

Postprzez Hugo 14 wrz 2011, o 16:24

Srebrny Róg, dnia 14 września 2011 r.

Zarządzenie Prezesa Sądu Najwyższego1. Na podstawie art. 4 ust. 2 pkt 2 w zw. z art. 7 ust. 1 Ustawy Sejmu nr 115 z dnia 26 paździenika 2010 r. Kodeks Sprawiedliwości (ze zmianami) postanawia się:
    1) Przekazać sprawę do referatu SSN Jacka diuka Koraba i powierzyć mu funkcję przewodniczącego składu.
    2) Wyznaczyć do składu orzekającego PSN Tomasza Hugo bar. Paca.
    3) Nadać sprawie sygnaturę SN/KK/14/2011.
2. Na podstawie art. 5 ust. 1 in fine ustawy wymienionej w pkt 1 postanawia się przekazać wniosek w części cywilnej na ręce Jego Książęcej Mości.

(-)
Prezes Sądu Najwyższego
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 


Powrót do Archiwum Biura Podawczego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości