Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Udostępnienie, danych przez TLGK

Kwatera Teutońskiej Lwiej Gwardii Królewskiej, organizacji odpowiedzialnej za ochronę osób, obiektów i urządzeń ważnych ze względu na dobro i interes Królestwa Teutonii.

Udostępnienie, danych przez TLGK

Postprzez Hetman_Gotfryd 26 gru 2019, o 21:49

http://prawo.sarmacja.org/akt,7642.html

Działając na podstawie, powyższego aktu prawnego.Zwracam się, z wnioskiem o udostępnienie, poniższych danych:

-Wykazu osobowego, stanu gwardzistów
-Struktury organizacyjnej
-Wyposażenia osobistego
-Wyposażenia narracyjnego, jednostek
-Wykaz jednostek etatowych i narracyjnych

Byłbym wdzięczny, za przedstawienie. Tych danych, w terminie do 8 stycznia 2020 roku.

Obrazek
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: Udostępnienie, danych przez TLGK

Postprzez AJ Piastowski 29 gru 2019, o 14:25

Szanowny Hetmanie Wielki KSZ

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się w całkiem nieźle prowadzonej dokumentacji samej Instytucji Teutońska Lwia Gwardia Królewska.

Sama TLGK przeżywa od dłuższego czasu straszną niemoc i wszelkie prace zostały wstrzymane po odwołaniu ostatniego komendanta Sławetnego Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.

Wg moich prywatnych obserwacji, w obecnej sytuacji demograficznej, jedynie potężny kryzys lub bezpośrednie zagrożenie dla KT mogłoby wskrzesić bojowego ducha instytucji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Dwór Jego Książęcej Mości
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 1 sty 2020, o 15:23

Dziękuje za przekazanie danych. Pozwoli mi to skuteczniej, wyegzekwować zapisy ustawy. Względem TLGK, nie ukrywam że jestem zwolennikiem współpracy. Dla dobra Teutonii i Sarmacji.

Obrazek
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 5 sty 2020, o 16:25

Szanowny Hetmanie

Powołałam dzisiaj na Komendanta TLGK Alberta Jan Maata von Hippogriffa, dlatego w razie innych pytań i ewentualnej chęci współpracy proszę o kontakt już z nim. Mam nadzieje, że nowy komendant sprawi, że TLGK stanie się jedną z aktywniejszych grup paramilitarnych.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 6 sty 2020, o 16:02

Cieszy mnie fakt. Powołania tak, zacnej osoby na to stanowisko. Wiem że współpraca, będzie układać. Się w dobrym kierunku, dla dobra KT i KS.
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez AJMaat 6 sty 2020, o 23:10

Wasza Królewska Mość, ogromnie dziękuję za mianowanie mnie na stanowisko komendanta. To zaszczyt móc służyć Ojczyźnie i Królowej.

Panie Hetmanie, bardzo cieszę się, że będziemy mogli prowadzić współpracę na linii KS-KT - dopełnię wszelkich starań, aby pozytywna kooperacja militarna wpłynęła na stosunki naszych narodów. Niestety, obecna sytuacja wymaga szybkich i zdecydowanych działań. W związku z ryzykiem zaatakowania TLGK przez oddziały dreamlandzkie podczas planowanej misji pokojowej na terenie Czarnozamcza proszę o uwzględnienie naszych działań w planach operacyjnych KSZ. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w wyniku agresji KD będziemy potrzebować odpowiedniego wsparcia.

Pozdrawiam
Albert Jan Maat von Hippogriff (w związku z niedoborem czasu w stroju cywilnym, tj. bez służbowej nakładki)
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 10 sty 2020, o 09:42

Lordzie Komendancie

W obecnej sytuacji międzynarodowej, i zawirowaniach wewnątrz Księstwa.Zalecam wstrzymanie, takiej operacji. Gdyż KSZ, nie będą wstanie zapewnić. Wam należytego wsparcia i pomocy, w wyniku konformacji z armią KD.

Jednak aby, wykorzystać. Powstałe zaangażowanie TLGK w obecnej sytuacji, zapraszam do udziału w WSPÓLNYCH ĆWICZENIACH. Odbywać się one będą, w Nowej Teutonii, a zakres ich jest ukierunkowany. Na współdziałanie KSZ i TLGK w działaniach asymetrycznych i hybrydowych. Taki zakres, na pewno okaże się przydatny dla was i nas. I będzie najlepszą opcją , w tych niespokojnych czasach.

Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły i terminy.
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Teutońska Lwia Gwardia Królewska