Strona 1 z 1

Nota gratulacyjna

PostNapisane: 10 sty 2018, o 15:39
przez Ludwik Tomović
Merida, 10 I 2018


Obrazek


Wasza Książęca Wysokość!
Książę - Elekcie!


Gratuluję WKW wyboru na Księcia Sarmacji, życząc jednocześnie powodzenia w niełatwym pełnieniu jakże ważnej i odpowiedzialnej funkcji. Gratuluję także sprawnie przeprowadzonej kampanii wyborczej i zaufania jakim WKW cieszy się wśród Sarmackich Narodów.

Życzę wielu sił na czas pełnienia funkcji, wiele radości i satysfakcji, wielu świeżych pomysłów i inicjatyw, dzięki którym Sarmacja będzie się dalej rozwijać.

Łączę serdeczne pozdrowienia dla Brata w rodzinie mikronacyjnych koronowanych głów. Służę też pomocą i wsparciem w razie potrzeby, zapraszam także na odwiedziny do Trilandu.

Łączę wyrazy estymy,
/-/
Ludwik Wilhelm
Arcyksiążę Trilandu

Re: Nota gratulacyjna

PostNapisane: 14 sty 2018, o 10:54
przez RCA
Wasza Arcyksiążęca Mość,

z całego serca dziękujemy Wam za list i miłe słowa w nim zawarte. Wyrażamy nadzieję, że współpraca między naszymi krajami będzie kwitła, a mieszkańcy Trilandu i Trizondalu wesprą naszą przyjaźń swym działaniem. Prosimy przekażcie wszystkim swym poddanym najserdeczniejsze życzenia pomyślności i gorące pozdrowienia.

Z przyjemnością odwiedzimy Triland i również proszę pamiętać, że bramy Księstwa są dla Was i naszych przyjaciół zawsze szeroko otwarte.

Robert Fryderyk