Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reprezentacja Baridasu — raport

Dział poświęcony sportowi i rekreacji w Republice.

Re: Reprezentacja Baridasu — raport

Postprzez Jul 13 sty 2017, o 21:17

Dziś do drużyny dołączył... Paulus Buddus! 19-letni bramkarz rozpoczął już aklimatyzację z drużyną. Niestety, ma skłonności do kontuzji. Jak będzie się sprawdzał na boisku, to się okaże.
Mogę już zdradzić, że Adrien Alatriste się sprawdza. Nie jest jeszcze w podstawowym składzie ale dobrze wykorzystuje swoje "małe debiuty".

Czy ktoś z Was ma jeszcze aspiracje na użyczenie nazwiska? Albo chce zgłosić kogoś?
Serio, fajnie będzie potem wyglądała relacja. "Paulus podał piłkę Adrienowi, ale ten zapatrzył się na swoją cudowną trenerkę i piłka wpadła w ręce wroga." Przekonałam Was? Ktoś chętny?
Juliette Alatriste
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Baridasu

Postprzez ABW 15 sty 2017, o 01:33

Chciałbym zgłosić swoją osobę, chociaż w sumie nie wiem czy mogę, bo nie jestem obywatelem?
(-) Auksencjusz Butodziej-Witt
Obrazek

Postprzez Jul 23 sty 2017, o 11:19

I znów zaległe relacje. Tym razem, niewesołe.

Po remisie z Surmenią odwiedziliśmy Scholandię, wynik 2:0 dla nas. Następnie były dwa mecze z Abachazją: 2:0 i 1:2 wygraliśmy. Później gościliśmy Scholandię - tym razem wygrana 3:0.
I w piątek stało się to, czego się obawialiśmy - odwiedziliśmy Surmenię. I przegraliśmy 2:0. Niby jeszcze jesteśmy na drugim miejscu w tabeli ale czeka nas jeszcze Sarmacja, która nie przegrała w tym sezonie jeszcze żadnego meczu.
Juliette Alatriste
Królestwo Baridasu

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 23 sty 2017, o 11:56

Nic prostrzego. Weźcie tow. prezesko, ustalcie kto sędziuje z tymi Sarmatami i spytajcie czy nie myślał o wakacjach w Bananopeszcie we własnej daczy. Tylko niech kupi los na zdrapkę baridajską. Może szczęście dopisze. A jakby fikał, to kto wie co kryje archiwum mandragorskie, którego mikrofilmy, dziwnym trafem znaleźliśmy z jkw Michałem Feliksem w bagażniku wołgi, którą nam Mandragorat przyznał jako ekwiwalent niewykorzystanego urlopu.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Postprzez Jul 5 lut 2017, o 17:54

Nie wiem, na ile słusznie - ale faktem jest, że Baridas awansował do pierwszej dywizji.

Szczegółowy raport, komentarz i dogłębne podsumowanie pod koniec tygodni!
Juliette Alatriste
Królestwo Baridasu

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 10 lut 2017, o 12:37

Piszę w tym wątku - z pytaniem - czy umożliwić prezesce BZPN nadawanie jakiś osiągnięć systemowych za aktywność na niwie piłkarskiej? Temat na razie tylko sygnalizuję. Jak ruszą pierwsze produkcje w systemie, to będziesz mogła zobaczyć jak to działa, ale wstępna deklaracja jest wskazana.
Piotr II Grzegorz
książę senior

Postprzez Jul 10 lut 2017, o 13:11

No jasne, że chcę :)
Juliette Alatriste
Królestwo Baridasu

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 10 lut 2017, o 14:25

To może proszę wymyśleć za co mogłyby być nadawane. Achievementy są stopniowane mł. / st. czeladnik / mistrz, ew. arcymistrz. Bonusa to sam wymyślę.

Generalnie chodzi o to, żeby ten młodszy czeladnik był już za samo uczestnictwo. Natomiast inne acziwki były stosownie trudniejsze. Proszę o jakiś wstępny pomysł.
Piotr II Grzegorz
książę senior
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Jul 10 lut 2017, o 16:42

Zasadnicze pytanie - ta aktywność dotyczy systemu ZW czy uwzględniana też będzie ta z systemu x11. Jeśli będzie uwzględniana to oczywiście wygrane mecze. Jeśli nie - artykuły, relacje sportowe, udział w dodatkowych atrakcjach (np puchar diuka altborka).
I np. wygrasz 5 meczy, napiszesz artykuł, zrobisz prezentację swojej drużyny -> przechodzisz dalej
inicjatywa własna, oprawa graficzna swojej drużyny (logo/herb/koszulki) -> przechodzisz dalej

Spoko czy za łatwe? Za przewidywalne?
I fajnie by było, jakby każdy zespół mógł mieć swoje miejsce na opis.
O! Z funkcją zapisu do fanclubu. Każdy Baridajczyk mógłby wybrać w ten sposób i zadeklarować, komu kibicuje! A trenerzy zabiegaliby o uwagę. I wtedy można by było dodać, że przejście do kolejnego etapu wymaga istnienia np. 3 kibiców.
Juliette Alatriste
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport w Baridasie