Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reprezentacja Baridasu — raport

Dział poświęcony sportowi i rekreacji w Republice.

Re: Reprezentacja Baridasu — raport

Postprzez Albert 8 kwi 2020, o 18:03

Baridas w finale v-Mundialu! Po rozprawieniu się dosyć gładko z Loardią (3-0), meldujemy się w ostatniej fazie turnieju, gdzie o złoto zmierzymy się z Wandystanem. Mecz w niedzielę o 19.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski

Postprzez Albert 13 kwi 2020, o 11:16

Stało się. Baridas mistrzem v-świata. Po raz trzeci w historii. W finale pokonujemy po dogrywce Wandystan 1-0 (105' Schoendijk po podaniu Grigorija Karakachanowa Jra) i w taki sposób faktem staje się ten fantastyczny baridajski sen.

Rozegraliśmy na 20. v-Mundialu 9 spotkań, z czego ani razu nie schodziliśmy z boiska pokonani (7 zwycięstw, 2 remisy). Przez cały turniej straciliśmy jedyne 2 bramki, co jest wprost fantastycznym wynikiem. Przy jednoczesnym graniu na najwyższych obrotach, udało się także odpowiednio zadbać o ogranie młodzieży i w efekcie raport zmian powinien być zadowalający.

Turniej od początku do końca przebiegał po naszej myśli, z pewnością nieraz pomogło szczęście, ale i wybory taktyczne były trafne. W finale zrobiliśmy wszystko, co możliwe, praktycznie idealnie przewidując posunięcia Wandejczyków. Zasłużony triumf.

Podziękowania. Trudno tutaj o elaboraty, bo piłka mikronacyjna tym różni się od realnej, że jest grą indywidualną. Dziękuję @demollari za bardzo rozważne prowadzenie drużyny za swojej kadencji — to wszystko teraz procentuje — oraz za przekazanie reprezentacji właśnie mojej osobie. Dziękuję wszystkim, którzy reagowali, śledzili, czytali, pytali. Fajna sprawa. Na koniec warto podziękować silnikowi gry x11, bez którego łaskawości mogłoby być krucho.

Co teraz? Pracujemy dalej. Rozgrywki „międzymundialowe” nie szły idealnie po naszej myśli, obracaliśmy się w okolicach miejsc 4-6, ale oczywistym było, że w pełni koncentrowałem się właśnie na tym v-Mundialu. Wszystko było temu podporządkowane, bo wiedziałem, że mam zawodników zdolnych do zdobycia mistrzostwa. Przed nami raport zmian, a potem kolejne ligi, przejściowe puchary i, miejmy nadzieję, następny v-Mundial. Trudno wyrokować nasze szanse — tytułu zawsze trudniej się broni, niż zdobywa. Skład na pewno prędzej czy później czeka spore przemeblowanie. Ale to już na mojej głowie. Póki co, cieszmy się mianem najlepszej reprezentacji na Poliinie.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski

Postprzez t.demollari 13 kwi 2020, o 13:10

Serdeczne gratulacje dla selekcjonera i piłkarzy. Czuję sporą dumę, że moja była drużyna znów świętuję zwycięstwo. A i satysfakcja, że dobrze wybrałem oddając własnie Albertowi reprezentację jest ogromna.

Fajnie też widzieć, że trzon drużyny to piłkarze, którzy grali jeszcze u mnie, ale tutaj warto się zatrzymać i powiedzieć, że może zręby jakieś były, ale Baridas po Demollarim to nie był samograj. Trener Felimi-Liderski odziedziczył też sporo problemów, które trzeba było rozwiązać, ale też się tak po prostu przyzwyczaić i zapoznać. Stąd jeszcze raz ogromnie gratuluję i bardzo się cieszę, że misja będzie kontynuowana. Gorąco zachęcam też władze Królestwa (btw kto został królem?) do hojności przy wynagrodzeniu selekcjonera i całej reprezentacji. W CdB świętujemy od wczoraj, faje w rejon!
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i selekcjoner Slawonii

Wandu-Wandu: 3609047
Obrazek
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Laurẽt 13 kwi 2020, o 13:49

t.demollari napisał(a):Gorąco zachęcam też władze Królestwa (btw kto został królem?) do hojności przy wynagrodzeniu selekcjonera i całej reprezentacji. W CdB świętujemy od wczoraj, faje w rejon!

Taki sukces trzeba docenić i sowicie wynagrodzić :)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Jul 13 kwi 2020, o 15:17

Czapki z głów! Gratulacje!!
Juliette Alatriste
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu

Postprzez KJAF 14 kwi 2020, o 07:39

Chociaż jedna pozytywna informacja z Baridasu. Ostatnio były medale i pieniądze za wygraną, mam nadzieję, że nowe władze pójdą podobną drogą.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Guedes de Lima 14 kwi 2020, o 09:10

Olbrzymie gratulacje. Piękna kontynuacja baridajskich tradycji w tej dziedzinie v-sportu. :)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Führanka 14 kwi 2020, o 14:44

Gratuluję w imieniu swoim, póki co bo nie wiem jak się dalsza sprawa z elekcją potoczy.

KJAF napisał(a):Chociaż jedna pozytywna informacja z Baridasu. Ostatnio były medale i pieniądze za wygraną, mam nadzieję, że nowe władze pójdą podobną drogą.

Myślę, że bez względu na ostateczny wynik wyborów obie strony wyjdą z taką inicjatywą.
Obrazek
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów

Postprzez Julian FER 14 kwi 2020, o 17:24

Całe szczęście, że w czasach gdy Baridajczkom ciężko się porozumieć znalazł się tak bardzo pracowity Teutończyk, który zafundował społeczeństwu ten znamienity prezent. Selekcjonera trzeba ozłocić i obsypać prezentami etc. Gratuluję :D
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Sport w Baridasie