Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Baridajski Związek Piłki Nożnej

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Baridajski Związek Piłki Nożnej

Postprzez IUdR 5 cze 2017, o 14:00

IUdR napisał(a):2 razy za, bo zupełnie nie wiem o co bangla. Zmiany trzeba dogadać :/

Wyszła bezsensowna wypowiedź. Miało byc 2x przeciw. Szanuję decyzję, wszystko fajnie. Ale nie było nawet żadnej dyskuji, zadneog komunikatu. LEL.
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Jul 5 cze 2017, o 17:59

Głosowanie zakończone.

1) Odwołanie Prezesa BZPN (Juliette Alatriste) ze skutkiem natychmiastowym.
1 x za
2 x przeciw

2) Powołanie Prezesa BZPN (Eradl da Firenza) ze skutkiem natychmiastowym.
1 x za
2 x przeciw

Waszą decyzją nie zmieniamy prezesa. Szczerze mówiąc, idiotyczna sytuacja. Cóż chcecie teraz począć, mądrale?
Juliette Alatriste

Postprzez Laurencjusz 5 cze 2017, o 18:40

Szlachetna Pani Prezes!
Szanowni Działacze Sportowi!

Proszę o chwilę zastanowienia i ponowne przeprowadzenie głosowania, bo taki impas nikomu nie służy, a nasza piłka może tylko na tym stracić.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Hohenzollern 7 cze 2017, o 05:52

Wasza Królewska Wysokość,
Wasza Książęca Wysokość,
Działacze BZPN.

Mam zaszczyt ogłosić, iż w dniu dzisiejszym do SLP Drugiej Klasy doszła nowa drużyna z Baridasu - BKS (Baridajski Klub Sportowy)Miecze z Zollern.

Z wyrazami szacunku,
(-)Fryderyk von Hohenzollern.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hugo 7 cze 2017, o 11:44

Pani Prezes!

A nie lepiej po prostu złożyć rezygnację i postawić ich przed faktem dokonanym, że muszą wybrać następczynię/-cę? ;)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Jul 7 cze 2017, o 15:34

Generalnie to też doszłam do tego zaskakującego wniosku. Z tym, że naprawdę słabo widzę ich organizację (wicekról zniknął kilkanaście tygodni temu i nikt się nie zorientował :p ) i chciałam im sprawę ogarnąć. No ale, jak widać, za mądrzy na.to są :roll: Nadzieja umarła.

Tak więc rezygnuję!
Juliette Alatriste

Postprzez t.demollari 10 cze 2017, o 23:14

No dobrze, Szlachetna prezeska zrezygnowała. Odzew reszty trenerów żaden, więc pozwolę sobie samowolnie przejąć pałeczkę, jako selekcjoner reprezentacji, a zatem osoba żywotnie zainteresowana tym, żeby związek był reprezentowany w MUP przez aktywną osobę.

{nawiasem mówiąc, chciałbym, żeby przyszły prezes/prezeska mianował/a mnie delegatem pomocniczym w MUP, a także przyjął/przyjęła do instytucji BZPN w systemie i nadał/a uprawnienia pisarskie}

A zatem szanowni członkowie i członkini BZPN, proszę o zgłaszanie kandydatur na stanowisko prezesa/prezeski BZPN.
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Hohenzollern 11 cze 2017, o 09:02

Wasza Książęca Wysokość,
Działacze BZPN,
pani przezes,

zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie w szeregi BZPN, oraz nadanie możliwości publikacji i edycji stron w instytucji BZPN, swoją prośbę motywuje faktem że nie dawno przejąłem drużynę BKS Miecze z Zollern. Chciałbym stworzyć podstronę w instytucji BZPN, oraz informować fanów drużyny o postępach Mieczy z Zollern.

Z wyrazami szacunku,
(-)Fryderyk mar. von Hohenzollern.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez t.demollari 11 cze 2017, o 09:20

Hohenzollern napisał(a):
zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie w szeregi BZPN, oraz nadanie możliwości publikacji i edycji stron w instytucji BZPN, swoją prośbę motywuje faktem że nie dawno przejąłem drużynę BKS Miecze z Zollern. Chciałbym stworzyć podstronę w instytucji BZPN, oraz informować fanów drużyny o postępach Mieczy z Zollern.

Członkiem jest Jaśnie Wielmożny markiz z automatu (patrz statut). Instytucją w systemie zawiaduje na ten moment Szlachetna Dama prezeska Juliette Alatriste.
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Hugo 14 cze 2017, o 09:09

t.demollari napisał(a):No dobrze, Szlachetna prezeska zrezygnowała. Odzew reszty trenerów żaden, więc pozwolę sobie samowolnie przejąć pałeczkę, jako selekcjoner reprezentacji, a zatem osoba żywotnie zainteresowana tym, żeby związek był reprezentowany w MUP przez aktywną osobę.

{nawiasem mówiąc, chciałbym, żeby przyszły prezes/prezeska mianował/a mnie delegatem pomocniczym w MUP, a także przyjął/przyjęła do instytucji BZPN w systemie i nadał/a uprawnienia pisarskie}

A zatem szanowni członkowie i członkini BZPN, proszę o zgłaszanie kandydatur na stanowisko prezesa/prezeski BZPN.

Jeśli mogę, znowu, jako głos doradczy gdzieś z boku, to może JO Diuk sam się zgłosi na prezesa? Problem z delegatem (pomocniczym) też od razu się rozwiąże.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Baridajski Związek Piłki Nożnej