Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

BLP - Baridajska Liga Piłkarska

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: BLP - Baridajska Liga Piłkarska

Postprzez Jul 3 kwi 2018, o 19:20

Jeśli admin się nie odezwie i nie postanowi poprawy to moglibyśmy zlać tę ligę, i tak z niej nic dobrego się nie zapowiada i pobawić się w nową, baridajsko-teutońską. Wiecie, mogę się bawić w oddolne inicjatywy ale niech przynajmniej admin będzie się znał na rzeczy. Albo nie, tego może się nauczyć. Niech będzie się komunikował z resztą. Owszem, to on dyryguje ale nie jest alfą i omegą, niech liczy się że zdaniem innych. I jeszcze chciałabym, by ta liga była żeńska. Vanderlei, Timan, co myślicie? :D

Btw. Słownik zmienia mi 'Timan' na Roman..
Btw2 Vanderlei, dzieciaku! Jak Ty wyglądasz! Na starszego ode mnie.. :D
Juliette Alatriste
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu

Postprzez VAT 4 kwi 2018, o 09:09

Jasne, że można - zarówno baridejsko-teutońską ligę żeńską, jak i scholandzko-sclavińską ligę psią - pytanie tylko, czy znajdą się chętni. Co by nie mówić o BLP to jednak jest w niej 6 aktywnych drużyn, a jak wspomniałem - gdyby się postarać o odpowiednią promocję - to jestem pewien, że moglibyśmy dociągnąć do 7 czy nawet 8. To już jest jakiś potencjał, którego trochę szkoda zaprzepaszczać.

Może na chwilę obecną lepiej skontaktować się z Tomaszem Liberi i spróbować przeforsować chociaż podmianę trenera Łowców Almera? Tak na dobry początek
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Jul 4 kwi 2018, o 12:17

Nie no, jasne. Potencjał tejże ligi dostrzegany jest gołym okiem. Napisz do Tomasza, jest żywo zainteresowany rozwojem, promocją ligi a także bezpośrednim kontaktem z trenerami, z pewnością doceni Twoje starania. Ja jestem zdania, że trzeba to zrobić od nowa, z rozwagą i planem.
Juliette Alatriste
Królestwo Baridasu

Postprzez VAT 10 kwi 2018, o 19:22

Zwolniło się miejsce w Łowcach Almera. Wszystkich sympatyków nacjonalizmu baridajskiego zapraszam do dołączenia do rywalizacji w BLP.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Jul 22 maja 2018, o 21:19

Szybka relacja z BLP!

W toku są rozgrywki Baridajskiej Ligi Piłkarskiej. Po ósmej kolejce na pierwszej pozycji uplasował się Eislar Stjarnan prowadzony przez Vanderleia Boubolinę-ala-Triste. Drugie miejsce z taką samą ilością punktów zajmuje Ecanar Sáicid (Juliette Alatriste). Ostatnie miejsce na podium należy do Monomerii (Laurencjusz Ma Hi at Atera).

Trwa także Puchar – jesteśmy już w półfinale rozgrywek! Na tym etapie zmierzą się: Momerie kontra Eislar Stjarnan oraz Thunder Almera kontra Ecanar Sáicid. Najlepsi spotkają się w finale!

I ważna informacja, mamy wakat w Lidze. Chętnego chcącego zaopiekować się drużyną zapraszam do kontaktu.

Ktoś chciałby dołączyć?
Grający Baridajczycy, jak Wam się gra?
Juliette Alatriste
Królestwo Baridasu

Poprzednia strona

Powrót do Sport w Baridasie