Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

(SLP) Łowca Almera

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

(SLP) Łowca Almera

Postprzez Oriel Korniwal 6 sty 2018, o 03:54

Witam wszystkich trenerów, działaczy BZPN i innych sarmackich związków oraz wszystkich fanów piłki nożnej!

Chciałbym oficjalnie ogłosić, iż od już przeszło 24 godzin jestem właścicielem oraz trener nowej drużyny piłkarskiej z Baridasu - Łowcy Almera. Na tej konferencji chciałbym poinformować was o moich planach krótko- i długoterminowych, jakie postanowiłem wyznaczyć sobie i moim podopiecznym.

Pierwszą bardzo ważną kwestią jest stadion, na którym drużyna będzie rozgrywać mecze. Otóż do końca sezonu mamy zagwarantowaną możliwość grania na starym stadionie, gdzie drużyna kopała piłkę przed moim przybyciem. Chciałbym jednak, aby moja drużyna nie była almerska tylko z nazwy, dlatego podjąłem decyzję o budowie nowego stadionu w Almerze. Z powodu dużych kosztów nawiązaliśmy współpracę z drużyną pana Daniela Szekeresa - Riderzy Almery. Mam nadzie, że wspólnymi siłami uda nam się zbudować nowy stadion od zera! Więcej informacji już niedługo.

Następną sprawą jest plan na obecny, kończący się sezon. W obecnej chwili Łowca zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 8 puntków, do bezpiecznego miejsca brakuje nam 12 puntków przy 5 meczach. Jak widać nasze szanse na utrzymanie są obecnie tylko matematyczne, ale to nie oznacza, że się poddamy bez walki! Będziemy bić się o każdy punkt, gryść trawę (i przeciwników, jeśli trzeba będzie ;) ). Mimo małych szans będziemy walczyć do upadłego o utrzymanie!
Planem na przyszły sezon jest zająć miejsce w połowie tabeli w drugiej klasie, lub jeżeli jednak spadniemy do trzeciej klasy, to naszym celem będzie powrót do wyższej ligi.

Inną naglącą sprawą, jest wymiana pokoleniowa. Obecnie średnia wieku drużyny to niecałe 30 lat,
zaś w samej obronie jest to już około 32 lata. Już powoli zaczeliśmy się do tej wymiany przygotowywać, m.in. poprzez inwestycję w szkółkę piłkarską oraz planowanym zakupem kilku młodych piłkarzy.

Na tę chwilę to koniec, mam nadzieje, że uda się zrealizować wszystkie cele oraz zbudować stadion. Następna konferencja przewidziana jest po dzisiejszym meczu.

Pozdrawiam.
Oriel Korniwal

Właściciel klubu piłkarskiego Łowca Almera

Re: (SLP) Łowca Almera

Postprzez Jihymed 6 sty 2018, o 09:23

Życzę sukcesów i wielu punktów. Mam nadzieję, że pojawi się również jakiś artykuł z budowy stadionu.
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 6 sty 2018, o 20:52

Oriel Korniwal napisał(a):Pierwszą bardzo ważną kwestią jest stadion, na którym drużyna będzie rozgrywać mecze. Otóż do końca sezonu mamy zagwarantowaną możliwość grania na starym stadionie, gdzie drużyna kopała piłkę przed moim przybyciem. Chciałbym jednak, aby moja drużyna nie była almerska tylko z nazwy, dlatego podjąłem decyzję o budowie nowego stadionu w Almerze. Z powodu dużych kosztów nawiązaliśmy współpracę z drużyną pana Daniela Szekeresa - Riderzy Almery. Mam nadzie, że wspólnymi siłami uda nam się zbudować nowy stadion od zera! Więcej informacji już niedługo.

Szanowny Panie!

Bycie tak aktywnym mieszkańcem to dobra podstawa by złożyć wniosek o obywatelstwo, a po uzyskaniu obywatelstwa baridajskiego i złożeniu wniosku o dotację zyskać dofinansowanie budowy stadionów, Almera co prawda to duże miasto, ale ilość stadionów do ilości obecnych klubów sportowych jest już nie wystarczająca i chętnie poprę pomysł budowy jednego stadionu, a nawet kilku.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Oriel Korniwal 8 sty 2018, o 05:09

No, mamy to! Pierwsze mój mecz za sterami Łowcy i od razu wygrana (dopiero trzecia w sezonie), a to w dodatku ze trzecią drużyną drugiej klasy rozgrywkowej! Najpewniej przez nas w walce o pierwsze miejsce przestała się liczyć ekipa z Czarnolasu. Niestety, mimo zwycięstwa, nie posunęliśmy się w znaczący sposób do naszego celu (czyli utrzymania w lidze), a to przez zwycięstwo jakie odniosła drużyna Ormal Altbork. Obecnie do bezpiecznej pozycji brakuje nam 11 punktów przy 4 meczach. Musimy wszystkie mecze wygrać (a ekipa SKSV Loardia Auterra musi przegrać wszystkie swoje mecze), abyśmy pozostali w lidze.

Trzymajcie za Łowcę kciuki :)

PS.

Dopiero teraz odkryłem, że objąłem drużynę, która raz wygrała Sarmacką Ligę (3. sezon) :lol:
Oriel Korniwal

Właściciel klubu piłkarskiego Łowca Almera

Postprzez Julian FER 8 sty 2018, o 17:01

Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)
(-) Julian hr. Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Powrót do Sport w Baridasie