Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Baridajski Związek Piłki Nożnej

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Baridajski Związek Piłki Nożnej

Postprzez Wespucci 15 gru 2017, o 16:11

Szanowni Państwo!

W dniu wczorajszym Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej opublikował informację dotyczącą aktywności delegatów na forum MUP.Delegat BZPN (jeszcze Henryk Wespucci) brał udział w 80% głosowań, czyli we wszystkich od czasu, kiedy miłościwie panuję na fotelu Prezesa BZPN.

Przedstawiciele Elderlandu, Sarmacji, Scholandii, Sclavinii mają się czego obawiać, ponieważ grozi im zawieszenie.

I żeby nie było że nic nie robię.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 26 gru 2017, o 22:38

Szanowni!

Po rachunku sumienia jaki zrobiłem, doszedłem do wniosku że ja w strukturach BZPN nie jestem potrzebny, nic takiego nie robię, więcej złego, niż dobrego, ograniczam rozwój baridajskiej piłki, że nie orientuję się w sprawach ważnych dla piłki baridajskiej, że jestem mało aktywny etc. etc. postanowiłem poddać pod głosowanie autowniosek o odwołanie Henryka Wespucciego (czyli mnie) z stanowiska Prezesa Baridajskiego Związku Piłki Nożnej i Delegata Głównego przy MUP.

Debata nad wnioskiem potrwa do 30 grudnia. W razie odwołania mnie ze stanowiska, przeprowadzę tylko głosowanie nad wyborem nowego Prezesa. Chyba że wcześniej wygonicie mnie z widłami.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez t.demollari 27 gru 2017, o 00:18

Chętnie przejmę stery.
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
Królestwo Teutonii

Postprzez IUdR 27 gru 2017, o 01:19

Od razu mówię, że Ormal Altbork będzie głosował za. ;)
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez AFvTD 27 gru 2017, o 12:32

Jestem zdecydowanie przeciwny odwołaniu obecnego prezesa. Nie zapominajmy, że jego aktywność jest widoczna, chociaż nie ukrywajmy, jego aktywność piłkarska skupia się obecnie w Garapenii, więc jeżeli obecne zobowiązania uniemożliwiają mu rozwój pasji w Garapenii, to nie widzę innych przeciwwskazań.
magister net Alfred Fabian baron von Tehen-Dżek
Minister Spraw Wewnętrznych
Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych w Akademii Sclavińskiej,
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Konsulat Sclavinii
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 30 gru 2017, o 13:02

Odbiegając trochę od tematu jaki zapoczątkował Prezes BZPN zapytam. Jak tam nasi na V-mundialu? Gotowi?
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez t.demollari 30 gru 2017, o 14:28

Julian FER napisał(a):Odbiegając trochę od tematu jaki zapoczątkował Prezes BZPN zapytam. Jak tam nasi na V-mundialu? Gotowi?

Nie ten temat.
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
Królestwo Teutonii

Postprzez Wespucci 31 gru 2017, o 15:14

Szanowni!

Rozpoczynamy głosowanie nad odwołaniem mnie ze stanowiska Prezesa BZPN. Głosowanie trwa do 6 stycznia. Dziękuję.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 31 gru 2017, o 16:51

Wielmożny Prezesie BZPN!

W imieniu Dworu Królewskiego dziękuję za pracę we władzach BZPN i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec sportowej kariery. Nie chciałbym się mieszać w sprawy związku, ale myślę, że historii związanej z rezygnacją poprzedniego Prezesa oraz zwiazanym z tym faktem działaniem Rady Królestwa nie ma co powtarzać.

Czy nie lepiej było by od razu wskazać proponowanego następcę, tym bardziej, że chętny już się zgłosił? Inaczej stwierdzone zostanie odwołanie, a związek zostanie bez władz, bo chyba zastępca nie został wybrany.

Fare Aryon!

(—) Julian hrabia Fer at Atera,
Marszałek Baridasu
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Daniel Szekeres 1 sty 2018, o 14:00

Wielmożny Prezesie BZPN!
Szanowni koledzy selekcjonerzy!

Jako nowy członek Baridajskiego Związeku Piłki Nożnej jestem ZA odwołaniem obecnego Prezesa Henryka Wespucciego. Ponieważ, Pan Prezes na pewno poważnie przemyślał wszystkie za i przeciw zanim ogłosił chęć swojej rezygnacji. Przede wszystkim nie ma co trzymać na siłę kogoś na stanowisku tak odpowiedzialnym. Jako nowy członek związku podziwiam przyszłościowe myślenie obecnego Prezesa, że nie chce działać na niekorzyść związku spowodowaną być może nawet przyszłościowymi dłuższymi zaniedbaniem aktywności. Dlatego trzeba docenić postanowienie o rezygnacji, a przede wszystkim mam nadzieję, że przyszły nowy Prezes równie mądrze będzie podejmował decyzje i będzie kierował Związek w dobrą stronę.
(-) Starszy szeregowy Daniel Szekeres
Kasztelan miasta Almera
Trener zakładowego klubu AKM "Riderzy Almery"

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Baridajski Związek Piłki Nożnej