Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reprezentacja Baridasu — raport

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Reprezentacja Baridasu — raport

Postprzez Laurencjusz 1 lis 2017, o 00:57

Stało się. Kolejna porcja świeżych informacji już w prasie. Właśnie obejrzałem numer, który zatwierdziłem do druku.
Obrazek
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez t.demollari 5 lis 2017, o 14:15

( Zazwyczaj piszemy co u nas słychać po dwóch meczach, ale dziś trudno sobie odmówić przyjemności po TAKIM meczu i przed TAKIIIIM meczem )

Uff, po istnej kanonadzie i (znów) golu strzelonym w doliczonym czasie gry, Baridas pokonuje Sarmację 2-1.

Oddajmy głos trenerowi Demollariemu:

o meczu z Sarmacją:
- Szalenie ciekawy mecz do tego, raczej mało kto się spodziewał, że Sarmaci wystawią starszy skład od naszego. No ale tak, mimo sparzenia się w Brodrii (jak się okazuje, wyjątkowo pechowego ) zmieściliśmy w składzie dwóch graczy u-21 i... poszliśmy na wymianę ciosów z Sarmacją. Może nie było to najrozsądniejsze, ale okazało się, że efekt był remisowy. Z tym, że nas uratował Meynard fantastyczną paradą po strzale Nasholma, a Sarmatów już nie miał kto uratować przy bramce Twiny'ego. Taka jest piłka.

o nadchodzącym spotkaniu z Wandystanem:
- Sytuacja kadrowa jest lepsza niż przed meczem z Sarmacją. Forma bardzo dobra, do gry wraca Valadres. Mam zatem pełen komfort przy wyborze składu. Z tego co widzę, w podobnej sytuacji jest trener Walterycz, więc spodziewam się meczu na bardzo wysokim poziomie. Do tego Wandystan wygląda jakoś 2x lepiej niż w zeszłym sezonie, my na razie nieco gorzej, siły zatem są wyrównane!

[BAR]
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 10 lis 2017, o 15:33

Baridas pokonał u siebie Wandystan 1-0 i zrównał się punktami z liderem tabeli. Wiadomość ucieszyła również grupę pościgową, która traci ledwie 2 pkt do prowadzącej dwójki.

Tradycyjnie oddajmy głos trenerowi Demollariemu:
- Każdy inny rezultat ustawiłby Wandejczyków na pole position do końcowego triumfu w lidze. Stąd ta wygrana cieszy, ciągle jeszcze wszystko jest do wzięcia. Przestrzegam jednak przed nadmiernym optymizmem, zagraliśmy nieźle, ale rywale wcale nie wystawili najmocniejszego składu. Do tego wszystkiego trzy zwycięstwa odnieśliśmy przed własną publicznością, z pewnością forma wyjazdowa jest pewnym znakiem zapytania w takiej sytuacji. Róbmy swoje, mecz po meczu, a będzie dobrze.

Teraz reprezentację Baridasu czekają mecze wyjazdowe z Trizondalem i Hasselandem.

Obrazek

Obrazek
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 12 lis 2017, o 15:55

Baridas nie może odnaleźć formy wyjazdowej z zeszłego sezonu. Tym razem Błękitni (choć wczoraj zagrali w bananowym drugim komplecie) zawiedli w Trizondalu, zaledwie remisując 1-1.

Trener Demollari nie przebierał w słowach na konferencji prasowej:
- W szatni powiedziałem piłkarzom kilka mocnych słów. Mieli wszystko - przewagę umiejętności i formy nad rywalem, stosowną motywację pieniężną i moją taktykę, za którą dostałem trzecią z rzędu nagrodę trenera kolejki. Mimo tych rzeczy, mimo przewagi dwóch piłkarzy w środku pola nie byliśmy w stanie przejąć kontroli nad piłką. Do tego przy prowadzeniu 1-0 w nasze szeregi wdało się rozprężenie i dopusciliśmy rywala do klarownej sytuacji bramkowej. Nie mam pretensji do Simosa, bo wcześniej pełno takich sam na sam wybronił, tym razem nie. Zdarza się. Trudno po takim meczu szukać pozytywów, dalej wszystko jest w naszych nogach, ale musimy w końcu zaliczyć serię zwycięstw.

[BAR]

Obrazek

Obrazek
Timan Demollari

Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 14 lis 2017, o 20:56

Baridas znów tylko remisuje. Tym razem Błękitni nie byli w stanie sforsować obrony Hasselandu, remisując na wyjeździe 0-0.

Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego meczu z Trizondalem, trener Demollari na konferencji prasowej tryskał humorem:

- Tak, straciliśmy punkty, ale zagraliśmy znacznie lepiej niż w Trizopolis. Stworzyliśmy sobie 5 sytuacji strzeleckich i po prostu nie mieliśmy farta, że nic nie wpadło. Lizarazu wstał chyba lewą nogą i jego rozegranie dziś nie przynosiło takich efektów jak zazwyczaj. Ogólnie jednak drużyna spisała się dobrze, szczególnie zadowolony jestem z defensywy, która mimo że nie zagrała w optymalnym zestawieniu, to rozegrała bezbłędne zawody. Wandystan też zremisował, więc nie ma źle, ciągle wszystko do wzięcia - skomentował selekcjoner Baridasu.

Kończyć rundę ( i później zaczynać kolejną) będziemy meczem domowym z Garapenią, która dziś urwała punkty Brodrii.

[BAR]

Obrazek

Obrazek
Timan Demollari

Królestwo Teutonii

Postprzez Ludwik Tomović 14 lis 2017, o 21:14

Patrząc na tabelę to raczej Brodria urwała punkty Garapenii ;)
/-/
Ludwik Tomović
Pierwszy Zastępca Prezydenta Trizondalu
Arcyksiążę Trilandu
Prezydent Federacji Slawonii
Burmistrz San Silvestro
Trener NK Spartak Njitica i NK Teplice
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez t.demollari 14 lis 2017, o 21:18

Ludwik Tomović napisał(a):Patrząc na tabelę to raczej Brodria urwała punkty Garapenii ;)

Brodria na papierze ma najsilniejszą kadrę, wygrali też z nami. A że trener się nie loguje? Co ja mogę.
Timan Demollari

Królestwo Teutonii

Poprzednia strona

Powrót do Sport w Baridasie