Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Smoki z Gideny

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Smoki z Gideny

Postprzez Laurencjusz 4 paź 2017, o 19:58

Wespucci napisał(a):Smoki z Gideny przygotowują się do nowego sezonu w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej. Z tego powodu, kierownictwo klubu informuje, że osoby/firmy chcące wesprzeć drużynę, zapraszane są do kontaktu z prezesem klubu - Henrykiem Wespuccim.

Czcigodny Trenerze!

Władze z chęcią wesprą działania każdego baridajskiego klubu, a w tym także Smoki z Gideny ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Smoki z Gideny

Postprzez Wespucci 8 paź 2017, o 11:37

Obrazek
Relacja z meczu


W dniu wczorajszym na Smoczej Arenie w Gidenie został rozegrany mecz, w którym smoki zmierzyły się z drużyną z Republiki Południowego Baridasu - Los Amigos de Bravo. W pierwszej połowie meczu zaczęli dominować "żółci". Jedyna bramka strzelona przez nich, jak się później okazało została nieuznana przez arbitra, który dopatrzył się spalonego. W drugiej połowie, po opierdzieleniu zawodników przez trenera i opierdzieleniu trenera przez prezesa Henia, drużyna się obudziła, strzelając jedyną bramkę w tym spotkaniu. Wynik końcowy, przedstawia się następująco.
Smoki z Gideny - Los Amigos de Bravo 1:0 (0:0)


Następny mecz już 14 października, gdzie zieloni na wyjeździe zmierzą się z WW Laviva Fer, który aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli z bilansem 5 zdobytych goli, zero straconych.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Smoki z Gideny

Postprzez Wespucci 19 paź 2017, o 16:22

Obrazek
Relacja z meczu


14 października, na wyjeździe rozegraliśmy mecz ligowy z ferską drużyną WW Laviva Fer. Niestety, dla smoków, gospodarze okazali się lepsi. Wszystkie trzy gole strzelili zawodnicy Lavivy. W spotkaniu niestety żółtą kartkę dostał nasz zawodnik- Maksymilian Janus.
WW Laviva Fer - Smoki z Gideny 3:0 (1:0)


Trener smoków natychmiast po meczu został wezwany do prezesa klubu - Henryka Wespucciego, który to przekazał mu 101 powodów, dla których wszystkich powinien zwolnić. Trener jednak obiecał, że w następnym meczu smoki dadzą z siebie wszystko. Następny mecz zieloni zagrają u siebie z aktualnym liderem tabeli - garapeńską drużyną KS Gerandum. Prezes klubu zapowiedział na jutro, krótką konferencję prasową.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Smoki z Gideny

Postprzez Wespucci 28 paź 2017, o 13:02

Obrazek
Relacja z meczu


Czas na trochę odwleczoną w czasie relację meczu z KS Gerandum, odwleczona z kilku powodów, głównie dlatego, bo nie ma czym się chwalić... Przegraliśmy na swoim boisku. Mecz jak mecz, Garapeńczycy nie dali nam dojść do słowa na swoim boisku. Strzelili dwa gole, gdzie gospodarze musieli obejść się smakiem.
Smoki z Gideny - KS Gerandum 0:2 (0:1)


Kolejny mecz rozegraliśmy z Osadzonymi Grodzisk. Był to mecz pucharowy, który oczywiście przegraliśmy u siebie. Wynik dokładnie taki sam jak w przypadku poprzedniego meczu. Z taką różnicą, że wynik meczu rozstrzygnął się już w pierwszej połowie.
Smoki z Gideny - Osadzeni Grodzisk 0:2 (0:2)


Już dziś na wyjeździe zagramy z drużyną Jihymeda Niezyda - Sarmatami z Yalen. Miejmy nadzieje że chociaż ten mecz wygramy. Smoki aktualnie znajdują się na ósmej pozycji w tabeli.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Poprzednia strona

Powrót do Baridajski Związek Piłki Nożnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości