Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Smoki z Gideny

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Smoki z Gideny

Postprzez AFvTD 17 maja 2017, o 19:50

Ja się mocno nie przejmuje X11 ;D co będzie to będzie ;) ważne że drużyna ma trenera ;)
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 18 maja 2017, o 16:19

Jihymed napisał(a):Ja się mocno nie przejmuje X11 ;D co będzie to będzie ;) ważne że drużyna ma trenera ;)

Bardzo dobra motywacja. Z takim podejściem szybciej się zwycięża na murawie :)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Jul 19 maja 2017, o 05:35

Julian, a Ty masz swoją drużynę? Jeśli tak, to jaką? Jeśli nie, to dlaczego?
Juliette Alatriste

Postprzez Julian FER 19 maja 2017, o 13:02

Juliette napisał(a):Julian, a Ty masz swoją drużynę? Jeśli tak, to jaką? Jeśli nie, to dlaczego?

No i jest mi wstyd, bo nie mam. Wierz mi niby to proste, ale żeby były wyniki to bez systematyczności nie będzie efektów. Obecnie nie stać mnie na taki luksus, a szkoda :(
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez AFvTD 20 maja 2017, o 09:01

Julian FER napisał(a):
Jihymed napisał(a):Ja się mocno nie przejmuje X11 ;D co będzie to będzie ;) ważne że drużyna ma trenera ;)

Bardzo dobra motywacja. Z takim podejściem szybciej się zwycięża na murawie :)

Jasne że tak xD przecież podstawa to optymizm ;) i reguralnosc (raz na rok to tez reguralnie) ;D
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Wespucci 20 maja 2017, o 18:56

Wilki z Eriki 0-1 Smoki z Gideny

Dwa zespoły, noszące zwierzęce nazwy zmierzyły się na stadionie wilków. Tym razem wygrała drużyna nosząca imię mitologicznego zwierzęcia, zamieszkującego niegdyś ziemie lenna Gideny. Jeden gol strzelony przez Ambrożego Dymkowskiego w 72 minucie dał zwycięstwo smokom. Dzielni piłkarze pod wodzą Henryka Wespucciego nie dali się wilkom dowodzonym przez Tymoteusza von Hohenzollerna.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 22 maja 2017, o 16:40

Moje gratulację trenerze. Jak widać Smoki z Gideny dobrze prą na przeciwników z murawy ;)
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 3 cze 2017, o 21:57

Sarmaci z Yalen 0-0 Smoki z Gideny

Smoki po pauzie zagrali z Sarmatami z Yalen na wyjeździe. Faworytem tego spotkania była 11 z Yalen, gdyż gdy ostatnim razem się spotkali, gideńczycy przegrali 2-1 na wyjeździe. Niestety meczu towarzyskiego nie można było porównać do dzisiejszego spotkania, który nie owocował w wiele ciekawych akcji. Kibice zgromadzeni na Yalen Arena przeżyli lekkie zniesmaczenie, bo wydali pieniądze i chcieli powtórki z 26 kwietnia tego roku, tak niestety się nie stało.

Aktualnie smoki znajdują się na piątej pozycji w tabeli, zaraz za Wilkami z Eriki, zaraz przed Sarmatami z Yalen. Już 7 maja na wyjeździe gideńczycy zmierzą się z Dyskobolią Czarnolas, zespołem zamykającym pierwszą trójkę ostatniej ligi SLP.

- Będzie naprawdę ciężko. Dyskobolia to trudny przeciwnik, tym bardziej że gramy na wyjeździe... - tak w komentarzu powiedział sam trener niebiesko-zielonych - Henryk Wespucci.

(Opis tegoż meczu będzie kilka dni później, wszystko spowodowane brakiem dyspozycji trenera)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 14 cze 2017, o 18:09

Dyskobolia Czarnolas 0-0 Smoki z Gideny

Mecz rozegrany na stadionie w Czarnolesie zakończył się bezbramkowym remisem. Mecz nie obfitował za bardzo w sytuacje bramkowe. Jedną z wartych wspomnienia informacji jest fakt że żółtą kartę zobaczył jeden z smoków - Arkadiusz Kublik. Był to mecz pucharowy.

Smoki z Gideny 1-1 Dyskobolia Czarnolas

Drużyny na równym poziomie, bo drugie już ich spotkanie skończyło się znów remisem, tym razem bramkowym. Gola dla smoków strzelił w 64 minucie Miyamoto Hinto. Gol ten był odpowiedzią na gola strzelonego przez drużynę z Czarnolasu w 62 minucie. Tym razem spotkanie jednak było meczem ligowym.

A za niecałe 20 minut kolejne spotkanie z tą samą drużyną z Czarnolasu, jako rewanż meczu pucharowego z 7 czerwca, który to zakończył się bezbramkowym remisem.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 4 paź 2017, o 19:54

Smoki z Gideny przygotowują się do nowego sezonu w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej. Z tego powodu, kierownictwo klubu informuje, że osoby/firmy chcące wesprzeć drużynę, zapraszane są do kontaktu z prezesem klubu - Henrykiem Wespuccim.
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Baridajski Związek Piłki Nożnej