Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Baridajski Związek Piłki Nożnej

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Baridajski Związek Piłki Nożnej

Postprzez t.demollari 14 cze 2017, o 09:26

Hugo napisał(a):Jeśli mogę, znowu, jako głos doradczy gdzieś z boku, to może JO Diuk sam się zgłosi na prezesa? Problem z delegatem (pomocniczym) też od razu się rozwiąże.

Byłaby to niezręczna sytuacja bycia swoim własnym przełożonym, której wolałbym uniknąć, acz oczywiście w wypadku braku chętnych będę do dyspozycji.
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Julian FER 14 cze 2017, o 09:57

Bardzo dobry pomysł Wasza Królewska Mość!
(-) Julian markiz Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 14 cze 2017, o 10:48

Wasza Królewska Mość,
Wasza Królewska Wysokość,
Szanowni działacze BZPN!

Obecna sytuacja nie służy dobru Królestwa Baridasu. Nie chcę się odnosić do litery prawa i niczego Wam narzucać, ale jako Marszałek Baridasu zgodnie z literą prawa stoję na straży ładu społecznego i dlatego wzywam Was działacze BZPN do ponownego wyboru władz związku. Jeśli bliskie jest Wam dobro baridajskiej piłki nożnej to ponówcie głosowanie!

Ostatnie głosowanie z dnia 2 czerwca br. dotyczyło odwołania i powołania Prezesa BZPN:

1) Odwołanie Prezesa BZPN (Juliette Alatriste) ze skutkiem natychmiastowym,
2) Powołanie Prezesa BZPN (Eradl da Firenza) ze skutkiem natychmiastowym,

nie przyniosło rezultatu, a Szlachetna Dama Juliette Alatriste zrezygnowała z funkcji Prezesa BZPN.

W mojej ocenie (jeśli Selekcjoner uważa, że kogoś pominąłem to proszę o dopisanie) do głosowania upoważnieni są:

• Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  • Ignacy Chojnacki-Ferski
  • Henryk Wespucci
  • Juliette Alatriste
  • Auksencjusz Butodziej-Witt
  • Timan Demollari
  • Fryderyk von Hohenzollern

Proszę wyznaczonego przez byłą Szlachetną Prezes BZPN, Selekcjonera reprezentacji narodowej tj. JO Timana Demollari do dnia 17.06.2017 r. rozpocząć wybory władz. Po tym terminie działalnością BZPN zajmie się Rada Królestwa.

Z poważaniem.

(—) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Marszałek Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hugo 14 cze 2017, o 11:23

t.demollari napisał(a):
Hugo napisał(a):Jeśli mogę, znowu, jako głos doradczy gdzieś z boku, to może JO Diuk sam się zgłosi na prezesa? Problem z delegatem (pomocniczym) też od razu się rozwiąże.

Byłaby to niezręczna sytuacja bycia swoim własnym przełożonym, której wolałbym uniknąć, acz oczywiście w wypadku braku chętnych będę do dyspozycji.

Z jednej strony racja. Jednak myślę, że ciężko chyba znaleźć kogoś, kto zechciałby być "tylko" działaczem. Nie wiem czy to norma, że prezesem jest jeden z trenerów, ale na pewno nie byłaby to nowość.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez t.demollari 14 cze 2017, o 11:47

Laurencjusz napisał(a):Obecna sytuacja nie służy dobru Królestwa Baridasu. Nie chcę się odnosić do litery prawa i niczego Wam narzucać, ale jako Marszałek Baridasu zgodnie z literą prawa stoję na straży ładu społecznego i dlatego wzywam Was działacze BZPN do ponownego wyboru władz związku. Jeśli bliskie jest Wam dobro baridajskiej piłki nożnej to ponówcie głosowanie!

JW markizie, bardzo proszę o nieprzeprowadzanie interwencji, które zamiast pomagać pogłębiają tylko chaos. Ogłosiłem wyżej ponowne zgłaszanie kandydatur na stanowisko prezesa BZPN i myślę, że w dobrym tonie jest odczekanie przynajmniej tygodnia na ewentualne zgłoszenia. W razie braku chętnych zgłoszę się sam.

Laurencjusz napisał(a):
  • Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  • Ignacy Chojnacki-Ferski
  • Henryk Wespucci
  • Juliette Alatriste
  • Auksencjusz Butodziej-Witt
  • Timan Demollari
  • Fryderyk von Hohenzollern

Ot kolejny przykład pogłębiania chaosu. Z ww. ja oraz p. Butodziej-Witt nie jesteśmy członkami BZPN, gdyż nie jesteśmy menadżerami klubów piłkarskich, mających siedziby w Baridasie. Patrz statut

Laurencjusz napisał(a):Proszę wyznaczonego przez byłą Szlachetną Prezes BZPN, Selekcjonera reprezentacji narodowej tj. JO Timana Demollari do dnia 17.06.2017 r. rozpocząć wybory władz. Po tym terminie działalnością BZPN zajmie się Rada Królestwa. [/justify]

Czy JW markiz uznaje ogłoszoną tutaj 11.06 przeze mnie prośbę o zgłaszanie kandydatur na stanowisko prezesa BZPN za wyczerpującą znamiona "rozpoczęcia wyborów władz", czy nie?
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Laurencjusz 14 cze 2017, o 13:09

JO Selekcjonerze,
t.demollari napisał(a):JW markizie, bardzo proszę o nieprzeprowadzanie interwencji, które zamiast pomagać pogłębiają tylko chaos. Ogłosiłem wyżej ponowne zgłaszanie kandydatur na stanowisko prezesa BZPN i myślę, że w dobrym tonie jest odczekanie przynajmniej tygodnia na ewentualne zgłoszenia. W razie braku chętnych zgłoszę się sam.

Chaos trwa i trzeba wszelkich działań by zakończyć ten impas.

t.demollari napisał(a):Ot kolejny przykład pogłębiania chaosu. Z ww. ja oraz p. Butodziej-Witt nie jesteśmy członkami BZPN, gdyż nie jesteśmy menadżerami klubów piłkarskich, mających siedziby w Baridasie. Patrz statut

Tu mamy rację po połowie, bo tylko JO nie prowadzi drużyny, co zresztą była Prezes uwzględniła go 2 czerwca w głosowaniu, bo Butodziej-Witt prowadzi DKKS Bombardier Kartola. Nic mi nie widaomo, by złożył rezygnację dlatego go wpisałem, czyż nie? Jeśli chodzi o JO Selekcjonera to przyznaję - mój błąd!

t.demollari napisał(a):Czy JW markiz uznaje ogłoszoną tutaj 11.06 przeze mnie prośbę o zgłaszanie kandydatur na stanowisko prezesa BZPN za wyczerpującą znamiona "rozpoczęcia wyborów władz", czy nie?

JO napisał 10 czerwca, a nie 11.06, a ja oczywiście uznaję tą prośbę o zgłaszanie kandydatur, ale jeśli do 17.06.2017r. nic dalej z tej informacji nie wyniknie to zamierzam przedstawić ten problem Radzie Królestwa.

Na zakończenie dodam, że wszelkie działania w tym kierunku podejmuję w dobrej wierze i mam nadzieję, że sprawa polubownie zakończy się bez dodatkowej interwencji organów władzy, a i Selekcjoner też będzie zadowolony.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez t.demollari 14 cze 2017, o 13:28

Laurencjusz napisał(a):JO Selekcjonerze,
Tu mamy rację po połowie, bo tylko JO nie prowadzi drużyny, co zresztą była Prezes uwzględniła go 2 czerwca w głosowaniu, bo Butodziej-Witt prowadzi DKKS Bombardier Kartola. Nic mi nie widaomo, by złożył rezygnację dlatego go wpisałem, czyż nie? Jeśli chodzi o JO Selekcjonera to przyznaję - mój błąd!

Nie prowadzi, zrezygnował po poprzednim sezonie. Bombardier jest dziś znany pod nazwą KS Immortals, trenerem jest Tomasz Liberi. Co do identyfikacji pozostałych baridajskich klubów, nie jestem specem - strzelam, że Wilki z Eriki i Kruki Rafadarvike mogą być stąd.
Timan Demollari

t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Wespucci 14 cze 2017, o 16:01

Co do wilków - Tymusia się spytajcie, bo kij wie, a co do kruków - na 99% jest to baridajska drużyna. Swoją drogą, lekki burdel się tutaj zrobił...
/-/ bosman Henryk Wespucci
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 18 cze 2017, o 20:59

Szanowni Członkowie BZPN!

Liczyłem na Waszą mobilizację i wybór Prezesa BZPN i cały czas myślę, że to się może udać. W przypadku braku zainteresowania we wtorek niechętnie sprawę skieruję pod obrady Królestwa Baridasu.

Z poważaniem

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Marszałek Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez AFvTD 19 cze 2017, o 18:29

Nie wiem o co chodzi. Może mi ktoś przybliżyć temat?
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Baridajski Związek Piłki Nożnej