Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

BKS Miecze z Zollern

BKS Miecze z Zollern

Postprzez Hohenzollern 11 cze 2017, o 08:01

Baridajski Klub Sportowy Miecze z Zollern


Baridajski Klub Sportowy Miecze z Zollern - baridajski klub piłkarski z siedzibą w Zollern, na włościach rodu von Hohenzollern, założony w 1782 roku jako Zollern F.C. dwukrotny mistrz Baridasu w latach 1888 - 1890, ośmiokrotny zdobywca Pucharu Baridasu, zwycięzca Pucharu Zdobywców Pucharów Cesarsko - Królewskich oraz dwukrotny triumfator rozgrywek o Puchar Korony Loardyjskiej.

Nazwę klubu zmieniono w roku 2017, wraz z powrotem klubu w ręce rodziny ojców założycieli rodu von Hohenzollern. Wcześniej klub gdzieś około 1940, został wprowadzony na baridajską giełdę, co oznaczało utratę pakietu właścicielskiego przez rodzinę von Hohenzollerm. Klub został przekazany w obce ręce inwestorów z Scholandii, którzy traktowali go jako maszynkę do robienia pieniędzy, liczył się zysk oraz dochody płynące z sprzedaży biletów, oraz tantiem z marki. Zamiast postawić na jednoczesny rozwój sportowy i finansowy klubu, skupiono się na wyciskaniu z niego kasy. Dlatego też BKS Miecze z Zollern na chwilę obecną nie posiadają rozwiniętej infrastruktury jak i zaplecza kadrowego. Ma to się jednak zmienić jak czytamy w niedawno wydanym oświadczeniu nowego zarządu Klubu.

PS; Powyższy temat będzie służył przekazywaniu relacji z meczów BKS Miecze z Zollrna, oraz informował na bieżąco o wszelkich zmianach w klubie piłkarskim.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Powrót do Archiwum sportowe Baridasu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości