Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reprezentacja Baridasu — raport

Dział poświęcony sportowi i rekreacji w Królestwie

Re: Reprezentacja Baridasu — raport

Postprzez Jul 30 maja 2017, o 16:50

Fare aryon!

Baridajczycy, idźmy za ciosem!

Reprezentacja narodowa szuka trenera!

Drużyna jest w nie najgorszej formie i kondycji. Skład jest mieszaniną doświadczonych zawodników jak i garścią tych potencjalnie obiecujących. 9 cegiełek, średnia wieku: 26, wartość oscyluje w granicach 50 tys. econ.

Chętnych proszę o głos w wątku!
PS. Nie oddam byle komu! :P
Juliette Alatriste

Postprzez t.demollari 31 maja 2017, o 10:31

Zgłaszam swoją kandydaturę.

Posiadam bogate, jedenastoletnie doświadczenie w systemie xpert 11. Obecnie prowadzę drużyny w Lidze Królewskiej, Sarmackiej Lidze Piłkarskiej oraz Lidze Orientyki.

Osiągnięcia:
- Dwukrotny mistrz v-świata z reprezentacją Księstwa Sarmacji
- Czterokrotny mistrz Sarmacji i dwukrotny zdobywca Pucharu Sarmacji z RVT Hrabią Ruhnhoff
- Mistrz Ligi Królewskiej ze Słoneczkiem Playa
- Dwukrotny mistrz Wandejskiej Ligi Piłkarskiej z Kumkwatami Wałbrzych
- Mistrz Wandisze Erste Klasse z Rotorem Precelurbańsk (d. Precelkhanda)

To naturalnie nie wszystko, do tego dochodzi wiele mniejszych osiągnięć - przegranych finałów, wicemistrzostw, brązowych medali etc. zbyt wiele tego jednak, żeby to spamiętać, a co dopiero wymieniać.

Powiem bez ogródek - podoba mi się reprezentacja Baridasu - na tle konkurencji jest zarówno względnie młoda jak i rozwojowa. Mogę tylko wyrazić uznanie dla pracy dotychczasowej szlachetnej selekcjonerki, bo nie zaniedbała wprowadzania do składu młodszych graczy, co jest nagminną przypadłością większości drużyn narodowych.

Prawdą jest, że reprezentacja Królestwa nie jest najsilniejsza w stawce, ale też powoli zaczyna wchodzić w fazę dojrzałą. Czas więc na następny krok i już otwarcie bić się o medale. Sądzę, że jestem odpowiednią osobą, żeby poprowadzić piłkarzy Baridasu ku sukcesom.

Zdaję sobie też sprawę ze swojego sporego minusa. Urodziłem się w Teutonii, sam uważam się raczej za Wandejczyka, a moje związki z Baridasem (poza sporą dozą sympatii do Republiki Południowego Baridasu) kończą się chyba na zwiedzaniu brugijskich knajp w 2006 roku w towarzystwie JO diuka Torpeda. Przy czym, jest pewną modą w mikroświecie, że reprezentacje są prowadzone przez obcokrajowców - Dreamland prowadzi Wandejczyk, a Sarmację Teutończyk.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez IUdR 31 maja 2017, o 11:20

Żadnych oytań! Dać mu t€kadrę! ajeszcze sam prosi o.O
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Jul 31 maja 2017, o 12:55

Drużyna jest Twoja, powodzenia!
Troszkę mniej mnie sece boli, że oddaję ją komuś takiemu :)
Juliette Alatriste

Postprzez t.demollari 31 maja 2017, o 13:46

Szybko poszło :) Dziękuję za zaufanie, postaram się go nie zawieść.

Zobowiązuję się do składania regularnych raportów z postępów pracy z reprezentacją. Pierwszego można się spodziewać, jak tylko dostanę 'klucze' do x11 i zorganizuję spotkanie sztabu z piłkarzami.
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez Laurencjusz 31 maja 2017, o 18:02

Fare aryon!

Szlachetna Pani Prezes!
JO Kandydacie!

Cieszy mnie ogromnie, że wstępne porozumienie w sprawie przejęcia drużyny narodowej zostało zawarte, ale procedura zmiany Prezesa BZPN realizowana jest na podstawie statutu. BZPN jest organizacją apolitytyczną, a ja jako przedstawiciel władzy nie widzę problemów jeśli chodzi o obywatelstwo.

Proszę jedynie o dopilnowanie spraw statutowych oraz spraw związanych z działalnością w MUP.

Z wyrazami szacunku,

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Regent
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Jul 31 maja 2017, o 20:11

Ale niech Szanowny Regent rozróżnia pojęcia. Timan został trenerem, nie prezesem BZPN.
Zgodnie z art.3, pkt 6: "Selekcjoner reprezentacji narodowej jest wybierany i odwoływany przez Prezesa Związku". Decyzję podjęłam, Timan jest nowym trenerem.
Juliette Alatriste

Postprzez Julian FER 1 cze 2017, o 10:14

Cieszy mnie, że Baridas bedzie miał kolejnego trenera ;)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez t.demollari 1 cze 2017, o 23:06

W dniu dzisiejszym Baridajski Zwiazek Pilki Noznej zaprezentowal na konferencji prasowej nowego selekcjonera reprezentacji. Zostal nim Timan Demollari, dwukrotny mistrz v-swiata z reprezentacja Sarmacji, równiez byly szkoleniowiec reprezentacji Wandystanu.

- Na poczatku chcialbym podziekowac za prace mojej szlachetnej poprzedniczce Juliette Alatriste. To dzieki niej dzisiaj Baridas puka do bram mikronacyjnej czolówki. Przede mna jasne zadanie - te bramy musimy wywazyc. A jest kim, bo sklad ma spory potencjal, który mamy nadzieje jeszcze wzmocnic. Po sezonie zapewne bedziemy musieli pozegnac sie z kilkoma weteranami, ale z którymi dokladnie zdecydujemy ze sztabem dopiero po raporcie zmian. Na raport nie bedziemy czekac z zalozonymi rekoma, rozeslalismy do kilku reprezentacji zaproszenia na sparing w Ciuad de Bravo. Liczymy, ze dodatkowe minuty w meczu towarzyskim okaza sie istotne dla rozwoju mlodszych pilkarzy.

*przedruk z x11
Timan Demollari

t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 6 cze 2017, o 21:25

Na koniec sezonu reprezentacja Baridasu zagrała na Estadio de mayor Bravo mecz towarzyski ze Sclavinią. Baridajczycy wygrali 4-1, ale wynik był najmniej ważny — głównym celem było danie szansy piłkarzom z wartością rozwojową równą 9 (a jest ich niestety aż trzech) szansy na podniesienie swoich umiejętności.

Niestety, nie udało się. Nerwowo zatem wyczekujemy raportu zmian. Przyjęliśmy również zaproszenie Sarmackiego Związku Piłki Nożnej na kolejny mecz towarzyski. Odbędzie się on 8 czerwca w Grodzisku.

*Przedruk z X11
Timan Demollari

t.demollari
Królestwo Teutonii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport w Baridasie