Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zanim złożysz — wnioski o pieniądze na start

W tym miejscu nowi mieszkańcy Księstwa Sarmacji mogą składać wnioski o wypłatę jednorazowej i bezzwrotnej pomocy finansowej dla Nowych Mieszkańców. Kwota pomocy wynosi 10 000 libertów. Wniosek taki może złożyć każdy nowy mieszkaniec Księstwa.
Aby złożyć wniosek załóż nowy wątek. Podaj w nim swoje ID mieszkańca, imię i nazwisko i datę przybycia do Księstwa Sarmacji.

Zanim złożysz — wnioski o pieniądze na start

Postprzez RCA 12 lis 2016, o 10:36

Witaj w Księstwie Sarmacji!

W imieniu Rady Ministrów Księstwa Sarmacji mam wielką przyjemność przywitać Cię na naszych ziemiach. Jest dla nas ważne byś dobrze się w naszym kraju czuł/-a. Aby ułatwić Ci aklimatyzację mamy dla Ciebie jednorazową i bezzwrotną zapomogę w wysokości aż 10 000 libertów! To bardzo dużo, i na pewno wystarczy Ci by zacząć w Sarmacji robić to, na co tylko masz ochotę.

Aby te 10 000 libertów uzyskać musisz złożyć wniosek. Czynisz to w formie nowej wiadomości w tym dziale, a w jej treści podajesz swoje ID mieszkańca, imię i nazwisko i datę przybycia do Księstwa Sarmacji. Aby Ci ułatwić przygotowaliśmy gotowy wzór wniosku, który wystarczy, że skopiujesz i tworząc nową wiadomość wypełnisz swoimi danymi. Oto on:

Kod: Zaznacz cały
[b]WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START[/b]

Ja, [tu Twoje imię i nazwisko], legitymujący się paszportem ID [tu numer Twojego ID], przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu [tu data Twojego przybycia do Księstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.


Fajnie, że z nami jesteś! Powodzenia :)
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Sclavinii i Hasselandu, suweren Teutonii, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Avatar użytkownika
Książę Sarmacji
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Korona Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 

Powrót do Wnioski o pieniądze na start

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron