Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zanim złożysz — wnioski o pieniądze na start

W tym miejscu nowi mieszkańcy Księstwa Sarmacji mogą składać wnioski o wypłatę jednorazowej i bezzwrotnej pomocy finansowej dla Nowych Mieszkańców. Kwota pomocy wynosi 10 000 libertów. Wniosek taki może złożyć każdy nowy mieszkaniec Księstwa.
Aby złożyć wniosek załóż nowy wątek. Podaj w nim swoje ID mieszkańca, imię i nazwisko i datę przybycia do Księstwa Sarmacji.

Zanim złożysz — wnioski o pieniądze na start

Postprzez RCA 12 lis 2016, o 10:36

Witaj w Księstwie Sarmacji!

W imieniu Rady Ministrów Księstwa Sarmacji mam wielką przyjemność przywitać Cię na naszych ziemiach. Jest dla nas ważne byś dobrze się w naszym kraju czuł/-a. Aby ułatwić Ci aklimatyzację mamy dla Ciebie jednorazową i bezzwrotną zapomogę w wysokości aż 10 000 libertów! To bardzo dużo, i na pewno wystarczy Ci by zacząć w Sarmacji robić to, na co tylko masz ochotę.

Aby te 10 000 libertów uzyskać musisz złożyć wniosek. Czynisz to w formie nowej wiadomości w tym dziale, a w jej treści podajesz swoje ID mieszkańca, imię i nazwisko i datę przybycia do Księstwa Sarmacji. Aby Ci ułatwić przygotowaliśmy gotowy wzór wniosku, który wystarczy, że skopiujesz i tworząc nową wiadomość wypełnisz swoimi danymi. Oto on:

Kod: Zaznacz cały
[b]WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START[/b]

Ja, [tu Twoje imię i nazwisko], legitymujący się paszportem ID [tu numer Twojego ID], przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu [tu data Twojego przybycia do Księstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.


Fajnie, że z nami jesteś! Powodzenia :)
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Król Sclavinii, suweren Teutonii, etc. etc.
Avatar użytkownika
Książę Sarmacji
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Korona Księstwa Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii
 

Powrót do Wnioski o pieniądze na start

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość