Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pomoc dla TAM przy walce ze smokiem.

Placówka Teutońskiej Akademii Medycznej w Srebrnym Rogu.

Moderatorzy: Królestwo Teutonii: władze, Teutońska Akademia Medyczna: władze

Pomoc dla TAM przy walce ze smokiem.

Postprzez Joanna Izabela 7 sie 2017, o 20:59

Ze względu na wyczerpujące walki. Szpitale TAM potrzebują zaopatrzenia i chętnych do pracy.

Na chwilę obecną potrzebne jest:
-100 środków opatrunkowych (jedna osoba może przynieść max 10)
-40 leków przeciwbólowych (jedna osoba może przynieść max 5)
-6 poszkodowanych potrzebujących przeniesienie na badania (2 wolontariuszy do 1 poszkodowanego)
-2 osoby potrzebujących wkłucia (1 osoba na 1 poszkodowanego, która zna się na sztuce medycznej czyli należy do TAM)

Wszystkie osoby które są chętne proszę o zgłoszenie się tutaj.
Czyli wszystkie osoby biorące udział w pomocy, piszą w tym temacie co robią (najlepiej narracyjnie).W jednym poście można zrobić jedną rzecz. Można się zgłosić do kilku rzeczy/tych samych rzeczy.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Re: Pomoc dla TAM przy walce ze smokiem.

Postprzez Vulpis 8 sie 2017, o 00:56

Po przyniesieniu towarzysza broni na opatrzenie ran,zacząłem rozglądać się za jakimś zajęciem aby zapomnieć choć na chwilę o piekle bitwy.
Znalazłem, potrzeba przenieść na badania kilka osób, ale sam nie dam rady. Więc krzyczę:
-czy jest tu ktoś wolny kto ma dwie ręce i nogi i mi pomoże?!
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.

Postprzez Niegosław___Sarewicz 8 sie 2017, o 14:49

Obrazek

Wracając swym rozklekotanym balonem z peregrynacji po Teutonii Salvadore van der Saar zauważył powiewające ogłoszenie Teutońskiej Akademii Medycznej o poszukiwanym zaopatrzeniu. Skierował więc balon ku ziemi, lądując w lesie, pewien dystans od budynku TAM, licząc na znalezienie pozostawionych przez wędrowców wszelakich materiałów medycznych, które im się zawieruszyły. Takoż się i stało. W pieszej drodze do Akademii Salvadore znalazł mnóstwo środków opatrunkowych, lecz zabrać ich mógł tylko 10, albowiem w worze jego tyle jeno się zmieściło. Doszedłszy do budynku TAM, zapukał.

- Kto idzie? - usłyszał głos strażnika.
- Jego Obywatelska Mość Salvadore van der Saar, dumny obywatel sarmacki i sclaviński, poseł na Sejm Księstwa Sarmacji, właściciel Pałacu Trybunalskiego im. Poszukiwaczy Eldorado, kandydat na Sejm Księstwa, kandydat na Konsula Sclavinii, wielki podróżnik przez teutońskie pustynie lodowe etc. etc. - odpowiedział Salvadore.
- Niech wejdą, tylko niech ostatni z nich zamknie za sobą drzwi.

Wielce zdziwiony osobnik rolę strażnika pełniący był, kiedy oczom jego ukazał się widok tak wielu osobników w jednym osobniku skondensowanych. Jednakowoż Salvadore nawet na to uwagi nie zwrócił i zmierzać dostojnym krokiem do szpitalnej recepcyi począł. Gdy doszedł do owego pomieszczenia przemówił:

- Ja, Salvadore van der Saar, dumny obywatel sarmacki i sclaviński, poseł na Sejm Księstwa Sarmacji, właściciel Pałacu Trybunalskiego im. Poszukiwaczy Eldorado, kandydat na Sejm Księstwa, kandydat na Konsula Sclavinii, wielki podróżnik przez teutońskie pustynie lodowe etc. etc., dla wspomożenia sił waszych, ślę wam te 10 środków opatrunkowych, jakie w worze mym zmieścić się zdołały. Użytek dobry niechaj z nich będzie.
/—/ Niegosław K. Sarewicz
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Niegosław___Sarewicz 8 sie 2017, o 14:53

Po odwróceniu uwagi swej od przyniesionych środków opatrunkowych przeszedł do sali chorych, gdzie zastał Dominika Vulpisa o pomoc w dźwiganiu osobnika gatunku homo sapiens wołającego. "Dziwne, zazwyczaj to wilki przy świetle księżyca wołają, jednakowoż tu się lis trafił, w dodatku przy słońca pełni. Iście niebywałe zjawisko." Szybko odciągnął jednakowoż od siebie tą myśl i rzekł:

- Weźmijże waść głowę jego, jam za nogi trzymać będzie. Takoż go wspólnie na badania przeniesiem.
/—/ Niegosław K. Sarewicz
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Vulpis 8 sie 2017, o 15:15

Tak oto razem z panem Salvadore van der Saar przenieśliśmy pierwszego delikwenta na badania.
Jednakże Smok w tej chwili ponowił atak i trzeba było mi jak najszybciej udać w kierunku frontu by znów rzucić się wir walk w tym piekle na ziemi.
Lecz byłem pewien że jeszcze dane będzie mi spotkać się z obywatelem Salvadorem który posiada tytułów za przynajmniej trzech...
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.

Powrót do Teutońska Akademia Medyczna