Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Struktura KGB

KGB strzeże bezpieczeństwa Dworu Królewskiego i urzędujących funkcjonariuszy Królestwa oraz jego mieszkańców

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Struktura KGB

Postprzez Julian FER 1 wrz 2018, o 10:34

Wasza Królewska Mość!
Baridajczycy!

Reaktywowana KGB potrzebuje nowej struktury i z tego względu rozpoczynam ten wątek. W związku z tym, że KGB podlega pod Króla to niniejszym zwracam się do WKM o przedstawienie własnej propozycji wraz z uzasadnieniem, na które liczę. W KSZ takie sprawy rozstrzyga Hetman, dlatego w porozumieniu z Królem dyskusja o strukturach została przeniesiona na forum.

Z poważaniem,

(-) Julian markiz Fer at Atera
Komendant KGB
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Re: Struktura KGB

Postprzez Konrad Jakub 1 wrz 2018, o 10:39

Julian FER napisał(a):W KSZ takie sprawy rozstrzyga Hetman, ale w KGB widocznie jest problem związany z palcem wskazującym i z tym, że Król osobiście chce sam wszystko ustalać, dlatego w porozumieniu z Królem dyskusja o strukturach została przeniesiona na forum.

Jest to bzdura, za którą możecie dość łatwo zostać skazani przed Trybunałem. Takie kłamstwa niestety nie przejdą, bo pozwoliłem sobie opublikować wiadomości z których nie wynika jakobym wskazywał komuś coś palcem. Pisanie jakie mam zdanie na ten temat, razem z odpowiedzią, że to są jedynie moje sugestie i nie ma problemu zrobić po swojemu, to nie wskazywanie palcem.

Apeluję o przestanie rozpowszechniania tych kłamstw.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Konrad Jakub 1 wrz 2018, o 10:40

O, widzę że edytowaliście post kiedy doszło do was, że opublikowałem treść wiadomości i już ciężko kłamać. Na szczęście zdążyłem przekopiować starą treść. Nie myślcie że te brudne gierki i kalumnie zostaną bez odpowiedzi.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Julian FER 1 wrz 2018, o 10:42

Konrad Jakub napisał(a):O, widzę że edytowaliście post. Na szczęście zdążyłem przekopiować starą treść.

Tak WKM, edytowałem post, bo przez chwilę dałem się ponieść niepotrzebnym emocjom związanym z tym co się teraz dzieje w Baridasie. Było to niepotrzebne i dlatego post edytowałem.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 1 wrz 2018, o 10:45

Wasza Królewska Mość!

Po prostu jako Komendant KGB liczę na pewną swobodę w działaniu zamiast tego, że będę miał swoje przyszłe działania narzucone od góry.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Führanka 1 wrz 2018, o 12:52

Julian FER napisał(a):Wasza Królewska Mość!

Po prostu jako Komendant KGB liczę na pewną swobodę w działaniu zamiast tego, że będę miał swoje przyszłe działania narzucone od góry.

I tak przecież KGB jest ograniczane przez KSZ.
Królestwo Baridasu

Postprzez Konrad Jakub 1 wrz 2018, o 20:01

Opisywanie własnego zdania, i to ze stwierdzeniem wprost, że jeżeli się ze mną nie zgadza to można zrobić po swojemu, to nie jest ograniczanie swobody czy narzucaniem czegoś od góry. A tak to właśnie było określone, co jest kłamstwem, a TK nawet by się nie zastanawiał nad wyrokiem w sprawie tych pomówień.

Ja za niezgadzanie się ze mną nie wyciągam konsekwencji. Jeżeli ktoś ma do czegoś prawo i z niego korzysta, nawet jeżeli mi to absolutnie nie pasuje, to nie blokuję tego ani nie podkładam nóg. Za działanie nie po mojej myśli nikogo nie odwołuję. Ale za kalumnie, szantaże na mnie i robienie mi publicznie koło żopy, jak najbardziej. Z takich właśnie powodów z urzędem pożegnał się Diuk MaHi at Atera.

Dlatego publicznie informuję, że z KGB możecie robić co chcecie, nawet je rozwiązać albo wysłać misje wojskową na Marsa, nie będę się w to mieszał. Chociaż swój punkt widzenia przedstawiał będę, bo zarówno ja, jak i każdy inny Baridajczyk ma do tego prawo. Ale akcje z pomówieniami i publicznym podważaniem zaufania do mnie wbrew faktom i dowodom, zakończą się niezwłocznym odwołaniem. Jedyne czego wymagam, to zwykłej ludzkiej uczciwości względem mnie i Baridasu. To nie są wygórowane warunki.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Konrad Jakub 7 wrz 2018, o 15:43

Czy coś w kwestii KGB ruszyło?
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Julian FER 10 wrz 2018, o 17:13

Konrad Jakub napisał(a):Dlatego publicznie informuję, że z KGB możecie robić co chcecie, nawet je rozwiązać albo wysłać misje wojskową na Marsa, nie będę się w to mieszał.

Wasza Królewska Mość!

Emocje to zły doradca. Misja na Marsa. Hmm, to da się zrobić, bo z Baridasu rakiety w kosmos już były wystrzeliwane, ale nie jestem przekonany, czy to dobry pomysł. W następnym tygodniu chciałbym zaproponować struktury. Co z tego wyjdzie to się później okaże. W każdym razie liczę na trochę swobody w działaniu, bo jak mam czekać za każdym razem na audiencję i roztrząsać każdy piksel to nie wiem, czy warto się angażować.

Z poważaniem,
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Konrad Jakub 21 wrz 2018, o 09:05

Proszę o przedstawienie stanu prac, ponieważ zgłosił się nowy i chętny kandydat który ma plan na KGB. Jeżeli postępów nie ma lub nie ma na nie czasu, należy się zastanowić nad dalszą pracą.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Następna strona

Powrót do Królewska Gwardia Baridasu