Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Królewska Gwardia Baridasu - przyjęcie do służby

KGB strzeże bezpieczeństwa Dworu Królewskiego i urzędujących funkcjonariuszy Królestwa oraz jego mieszkańców

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Królewska Gwardia Baridasu - przyjęcie do służby

Postprzez Laurencjusz 8 sty 2017, o 18:00

Sławetny Baronecie Kamilu Warior von Vincis-Kazakov!

Na podstawie złożonego wniosku z przyjemnością ogłaszam zamiar przyjęcia w szeregi Królewskiej Gwardii Baridasu. Stosownie do przepisów Ordonansu Króla o Królewskiej Gwardii Baridasu, przypominam, że złożenie przysięgi jest warunkiem ostatecznym przyjęcia do KGB Każdy gwardzista KGB składa publicznie przysięgę według następującej roty:

„Ja, gwardzista (lub Ja, Pracownik cywilny) Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem”.

Gwardzista może złożyć przysięgę z dodatkiem formuły religijnej lub dywizy „dla Króla, prawa i narodu”.

PS: Na podstawie § 6. ust. 4 Zarządzenia Komendanta KGB o służbie w Królewskiej Gwardii Baridasu informuję, że odzyskanie utraconego stopnia podoficerskiego możliwe po odzyskaniu obywatelstwa baridajskiego.

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Komendant KGB
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Kamil Warior 11 sty 2017, o 20:20

„Ja, gwardzista Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem”.
(-) Kamil Warior
Kapral Królewskiej Gwardii Baridasu,
Starszy szeregowy KSZ,
Dyrektor ds. Eksploracji i użytku kosmosu w MaHi ASTRO
Kamil Warior

Postprzez Julian FER 29 lis 2017, o 19:15

W związku ze wznowieniem szerszej działalności KGB ponownie otwieram wątek związany z przyjęciem do służby. Wszyscy chętni do wstąpienia w szeregi Królewskiej Gwardii Baridasu zobowiazani sa do ponownego złozenia wniosku o przywrócenie (dla byłych gwardzistów) lub przyjęcie do służby (dla nowych gwardzistów).

(-) Julian Fer at Atera
Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 1 wrz 2018, o 09:38

Artur Kardacz,

na podstawie złożonego przez Pana wniosku (Artur Kardacz-AG810) z przyjemnością ogłaszam zamiar przyjęcia w szeregi Królewskiej Gwardii Baridasu. Stosownie do przepisów Ordonansu Króla Baridasu o Królewskiej Gwardii Baridasu, przypominam, że złożenie przysięgi jest warunkiem ostatecznym przyjęcia do KGB. Każdy gwardzista KGB składa publicznie przysięgę według następującej roty:

„Ja, gwardzista (lub Ja, Pracownik cywilny) Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem”. Gwardzista może złożyć przysięgę z dodatkiem formuły religijnej lub dywizy „dla Króla, prawa i narodu”.

(-) Julian markiz Fer at Atera
Komendant KGB

Obrazek
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Artur Kardacz 1 wrz 2018, o 13:03

Ja, gwardzista Artur Kardacz Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem

Dla Króla, prawa i narodu!
Artur Kardacz
Królestwo Baridasu

Poprzednia strona

Powrót do Królewska Gwardia Baridasu