Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o wpis na listę obrońców

W tym dziale zarchiwizowano pisma niezwiązane z postępowaniami sądowymi

Moderator: Trybunał Koronny: przewodniczący

Wniosek o wpis na listę obrońców

Postprzez Jean-Fr Leblanc 1 cze 2018, o 16:30

01/06/2018, Shimontsen

Jean-Francois Leblanc,
Kancelaria Prawna "Leblanc i partnerzy",
Shimontsen 31A Królestwo Hassenlandu

Przewodniczący Trybunału Koronnego JKiKM Robert Fryderyk

Wniosek o wpis na listę obrońców przed Trybunałem Koronnym Księstwa Sarmacji

Wysoki Trybunale, działając imieniem własnym w oparciu o art. 3a Ustawy z dnia 9 lutego 2017 roku - Kodeks Postępowania przed Trybunałem Koronnym (Dz. P. poz. 9186 z późn. zm.) w zw. z art. 16a przytoczonej ustawy wnoszę o:

1. Wpisanie wnioskodawcy - tj. Jean-Francois Leblanc, legitymującego się paszportem serii AG, ID 777 zamieszkałego w Królestwie Hassenlandu na listę obrońców przed Trybunałem Koronnym Księstwa Sarmacji.

Uzasadnienie

Mając na uwadze zakres przedmiotowy niniejszego pisma należy podkreślić, iż na dzień złożenia wniosku wnioskodawca spełnia wszystkie przesłanki przewidziane Kodeksem Postępowania przed Trybunałem Koronnym. Celem należytego reprezentowania potencjalnych klientów przed Trybunałem Koronnym jak i świadczenia profesjonalnych usług prawnych koniecznym stało się wystąpienie do przewodniczącego Trybunału Koronnego o podjęcie czynności zgodnie z treścią przedmiotowego wniosku.

Podpisano własnoręcznie,
/-/ Jean-Francois Leblanc
Obrazek

Licencjonowany Obrońca przed Trybunałem Koronnym Księstwa Sarmacji nr wpisu 002.
Kancelaria prawna Leblanc & Partnerzy - potrzebujesz prawnika ? postaw na naszą wiedzę i doświadczenie!
Rekrut KMW

Re: Wniosek o wpis na listę obrońców

Postprzez RCA 8 cze 2018, o 15:52

Szanowny Panie,

proszę mi wybaczyć tak późną odpowiedź — zamieszanie w TK nie służy procedurą. Wpisu dokonano.

Życzę sukcesów.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Archiwum biur trybunalskich