Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nieobecność MTK od 8 września

W tym dziale zarchiwizowano pisma niezwiązane z postępowaniami sądowymi

Nieobecność MTK od 8 września

Postprzez Cudzoziemiec 1 22 wrz 2017, o 11:39

Drodzy,

Mamy sytuację gdzie MTK zniknął bez słowa. Nie ma go już ponad dwa tygodnie. W TK wiszą sprawy.

Macie jakieś pomysły jak to ugryźć?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Nieobecność MTK od 8 września

Postprzez Roland 23 wrz 2017, o 09:04

Od dupy strony najlepiej.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Cudzoziemiec 1 23 wrz 2017, o 09:05

Roland napisał(a):Od dupy strony najlepiej.

No i wrócił. Git majonez. Byś odpisywał na wiadomości to bym się nie pytał :P Działaj! :) Temat można zamknąć.

Postprzez Roland 23 wrz 2017, o 09:32

To teraz mniej folklorowo. Najnowszy wniosek wpłynął 20 września br. Dziś jest 3 dzień od jego złożenia. Faktycznie - wisi. Szczególnie, że zasadność jego składania była ze mną konsultowana. Proszę sobie wyobrazić, że nawet jeśli sam Książę zstępuje z tronu by coś załatwić, to szanujący się biurokrata robi swoje, kiedy może. Tak też się stało.

Druga (i ostatnia sprawa w TK) wisząca obecnie wisi bynajmniej nie z powodu MTK. Jak mniemam moja nieobecność w TK wynika zatem z faktu, że nie było festynu całopalenia KPS.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Cudzoziemiec 1 23 wrz 2017, o 10:02

Roland napisał(a):To teraz mniej folklorowo. Najnowszy wniosek wpłynął 20 września br. Dziś jest 3 dzień od jego złożenia. Faktycznie - wisi. Szczególnie, że zasadność jego składania była ze mną konsultowana. Proszę sobie wyobrazić, że nawet jeśli sam Książę zstępuje z tronu by coś załatwić, to szanujący się biurokrata robi swoje, kiedy może. Tak też się stało.

Druga (i ostatnia sprawa w TK) wisząca obecnie wisi bynajmniej nie z powodu MTK. Jak mniemam moja nieobecność w TK wynika zatem z faktu, że nie było festynu całopalenia KPS.

Toć luz. Ja po prostu widziałem, że się nie logujesz na KS od 8 września, i że nie odczytujesz/nie odpisujesz na wiadomości na FB. Za kontakty telefoniczno-telepatyczne nie odpowiadam.

Nie ma co bić piany. Trzeba się brać do roboty. A wątek, jak mówię, nie jest potrzebny. Sprawa wyjaśniona.

Powrót do Archiwum biur trybunalskich