Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek inicjalny: Wawrzyniak [odrzucony]

W tym dziale zarchiwizowano pisma niezwiązane z postępowaniami sądowymi

Wniosek inicjalny: Wawrzyniak [odrzucony]

Postprzez Cudzoziemiec 1 sie 2019, o 19:04

TK

Składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Wandera, Hergemona, Dżeka, Helwetyka oraz Asketila, którzy w czasie odwiedzin w więzieniu mojej osoby dopuścili się plugawych czynów tj: opierdalania pał często z dodatkiem sera, kiły oraz grzybicy prącia oraz kradzieży kału i smakowania się nim jedząc z chlebem jak i sam przed celami więźniów. Książę nie reagował z racji braku kanałów odprowadzających fekalia, choć te które już dostały się do gleby, ujście znalazły do Hasselandu.

Uzasadnienie: Z racji że ta 5 cweli dogadza sobie tak nie inaczej proszę o wyrozumiałość i nakazanie im opierdolenie wszystkich pał sarmackich w ramach leczenia dewiacji oraz kastracji i wywieszeniu ich napletów u księcia, TK, prefekta, kancelarii Sejmu i biurze kanclerza.

Poza tym wnioski o odebranie mi obywatelstwa wywołały u mnie nie zły ubaw i generalnie mam na to wyjebane. Więc wszystkie cioty na pokład i na nowo blokada na forum, sprawa w TK, więzienie i 5 ciot do robienia loda w książęcym więzieniu.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Cudzoziemiec
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: KS 5/2019

Postprzez GFvH 1 sie 2019, o 20:00

Szanowny Wnioskodawco,

Wnioski o wszczęcie postępowania składa się w Biurze Podawczym. Uprzejmie proszę o nie zaśmiecanie tegoż działu.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ktoś tam w czymś tam.
Prefektura Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Teutonii

Postprzez Cudzoziemiec 1 sie 2019, o 20:05

Przepraszam
Moje niedopatrzenie i cenna uwaga na przyszłość.
Cudzoziemiec
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Korczyński 4 sie 2019, o 15:53

Z A R Z Ą D Z E N I E

Na podstawie art. 13 § 4 pkt 5 i art. 47 § 1 k.p.p.TK: Odrzucam wniosek inicjalny. Wymierzam wnioskodawcy Jarosławowi Wawrzyniakowi karę porządkową dwóch tygodni więzienia.

Wnioskodawca oznaczył swoje pismo jako zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, nie zaś akt oskarżenia, mimo że sformułował w nim konkretne zarzuty względem określonych osób. Prowadzenie dochodzeń w sprawach karnych nie należy do właściwości Trybunału Koronnego, który jedynie orzeka o zasadności stawianych przed nim oskarżeń. W związku z tym nie ma podstaw do wszczęcia postępowania.

Zarzuty wnioskodawcy są sformułowane plugawym językiem i dotyczą czynów, które nie są zabronione przez przepisy prawa, natomiast muszą budzić obrzydzenie przeciętnego człowieka. Wnioskodawca nie przedstawił jakichkolwiek dowodów swoich twierdzeń. Pozwala to uznać, że pismo wnioskodawcy nie zmierzało istotnie do wszczęcia postępowania przed Trybunałem Koronnym, a jedynie wyrażenia negatywnego stosunku wnioskodawcy do wymienionych przez niego osób. Zważywszy ponadto na odrażającą treść pisma, stanowi ono niewątpliwie naruszenie powagi czynności urzędowych Trybunału Koronnego, w związku z czym wymierzono wnioskodawcy karę porządkową.

Korczyński
Marszałek Trybunału
Konsulat Sclavinii

Powrót do Archiwum biur trybunalskich