Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Złożenie urzędu

Centrum administracyjne naszej Ojczyzny

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Złożenie urzędu

Postprzez RCA 8 sty 2018, o 10:48

CHWAŁA WIELKIEJ SCLAVINII WIELONARODOWEJ!

P.T. drodzy obywatele i drodzy mieszkańcy Sclavinii! Kadencja moja na urzędzie Konsula Sclavinii kończy się za czas jakiś, jednak los zechciał, a i dzięki Wam to się stało, że wcześniej przychodzi mi urząd swój złożyć. Czynię to głównie dlatego, że nie chcę skazywać Sclavinii na nieaktywnego Konsula, kiedy przygotowywać się będę do objęcia roli, którą wczoraj zakończoną elekcją los mi przyniósł.

Dlatego, krótko, dziękuję Wam za ten wspólnie spędzony czas. Za to co mogłem dla Was zrobić. Zostawiam Sclavinię w lepszej kondycji niż ją przejmowałem, to Wasza ogromna zasługa. Mamy 33 mieszkańców! To niemal 10 osób więcej niż 2 miesiące temu. Tendencja zaś jest wzrostowa. Sprawnie działają wszystkie urzędy, powoli rozkręca się narracja regionalna. To budujące. Dziękuję Wam!

Chciałbym każdego z Was prosić — zawalczcie w wyborach, niech to będzie ciekawy wybór, niech to będzie ciekawe starcie, niech się dzieje, a iskry dyskusji o kierunkach rozwoju niech rozświetlają mroki sclavińskiego nieba. Jeszcze dziś zarządzę wybory. Uczynię to wieczorem, zatem jest jeszcze szansa uzyskać obywatelstwo niezbędne do startu. stawiam sprawę jasno.

Dziękuję!

NTOK!

Re: Złożenie urzędu

Postprzez Guedes de Lima 8 sty 2018, o 19:20

Mnie wypada jedynie podziękować za oddaną służbę dla całego Konsulatu Sclavinii. Ponadto chciałbym raz jeszcze pogratulować zwycięstwa w wyborach i życzyć powodzenia w przewodzeniu społeczności sarmackiej. Wierzę, że dla Księstwa, ale i także Konsulatu nadchodzi nowe, lepsze mikrożycie.

Obrazek
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Re: Złożenie urzędu

Postprzez RCA 9 sty 2018, o 11:39

W związku z faktem, że z automatu pełnię funkcję Prefekta Sclavinii stwierdzam opróżnienie urzędu Konsula Sclavinii.

Powrót do Siedziba Konsula