Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zapowiedź wizyty Konsula w Starosarmacji

Miejsce urzędowania Konsula Sclavinii oraz Zgromadzenia Prokonsulów Konsulatu Sclavinii. Centrum administracyjne naszej Ojczyzny.

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Zapowiedź wizyty Konsula w Starosarmacji

Postprzez RCA 12 lis 2017, o 10:59

Drodzy Sclavińczycy!

Jak już zapewne wiecie nasi sąsiedzi wybrali nowego Namiestnika. Został nim Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser. Miałem ogromną przyjemność przekazać już do Grodziska na ręce nowego Namiestnika notę gratulacyjną i życzenia wszelkiej pomyślności, i korzystając z okazji wyraziłem zainteresowanie spotkaniem. Jak niektórzy z Was być może pamiętają zapowiadałem chęć odbycia takiej roboczej wizyty jakiś już czas temu. Czekałem na rozstrzygnięcia związane z wyborem Namiestnika, te nastąpiły.

Z radością informuję, że Namiestnik von Hochenhaüser zaprosił mnie do odwiedzenia Soli, gdzie w Palacio del Dictatore odbędzie się nasze spotkanie. Obecnie uzgodniona agenda spotkania przewiduje następujące wątki:
  • dyskusja na temat uzgodnienia nazw geograficznych ziem leżących bezpośrednio przy granicach między naszymi krajami;
  • omówienie możliwości współpracy infrastrukturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem rozpoczęcia projektu budowy połączenia lądowego (autostrada oraz tuba hyperloop) między Eldoratem a Grodziskiem;
  • omówienie kwestii historii przedinternetowej dla Wyspy Sarmacji — Starosarmacja i Sclavinia to jedyne sarmackie samorządy leżące na niej;
  • inne sprawy natury tak politycznej, jak i społecznej.
Do Soli udam się prywatnym odrzutowcem, nie obciążając kosztami podróży sclavińskiego skarbca. Podróż powinna zająć maksymalnie około 1,5 godziny. Wizyta planowana jest na koniec przyszłego tygodnia. W podróż zabieram prezesów największych sclavińskich przedsiębiorstw, celem nawiązania nowych owocnych kontaktów handlowych.

Obrazek

Czy Waszym zdaniem istnieją jeszcze jakieś tematy, które powinniśmy na spotkaniu poruszyć? Czy coś Was nurtuje? Napiszcie proszę w najbliższych dniach w tym wątku, dzięki czemu udam się do Soli lepiej przygotowany.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Re: Zapowiedź wizyty Konsula w Starosarmacji

Postprzez Guedes de Lima 14 lis 2017, o 21:49

Życzę powodzenia. Ku chwale współpracy międzyregionalnej.
GUEDES v–hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
Właściciel Unicorn Media Corporation
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych Konsulatu Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 15 lis 2017, o 20:20

Proszę negocjować darmowe wczasy pod gruszą dla emerytowanych konsulów ;D
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Trybunał Koronny
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez OvS 15 lis 2017, o 20:49

O, przydałoby się, co prawda konsulem byłem przez dobę, ale jednak.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz
Konsulat Sclavinii
Prefektura Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Patryk Vindsor 16 lis 2017, o 00:05

Chętnie powitamy w naszych skromnych progach :)

PS. Wiem, iż nie jestem gospodarzem spotkania.
Patryk Vindsor

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Powrót do Siedziba Konsula Sclavinii