Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[TK C 18/12/04] Apelacja ws. TK C 18/11/06

Na tej sali Trybunał Koronny rozpoznaje większość spraw

Moderatorzy: Trybunał Koronny, Trybunał Koronny: przewodniczący

[TK C 18/12/04] Apelacja ws. TK C 18/11/06

Postprzez piwniczak 25 lis 2018, o 00:35

Wysoki Trybunale,

pragnę złożyć apelację dotyczącą wyroku Trybunału Koronnego w sprawie o sygnaturze TK C 18/11/06 tj. Robert Fryderyk vs Krzysztof Czuguł-Chan.

Doceniając troskę Wysokiego Trybunału o wzajemne relacje moje i powoda, bacząc na to w jaki sposób nasza relacja oraz publiczna wymiana zdań wpływa na, i tak mocno nadszarpnięty, wizerunek byłego monarchy, biorąc poprawkę na to jak bardzo jest on uzależniony od Sarmacji, oraz przede wszystkim mając świadomość, że czas połowicznego rozpadu jadu, który krąży w żyłach powoda, jest dalece dłuższy, niż orzeczony przez Wysoki Trybunał na podstawie art. 12 ust.1 i 4 k.s. miesiąc, pragnę zawnioskować o wydłużenie tego okresu do górnego limitu przewidzianego przez ustawę, to jest wydłużenie zakazu zbliżania się do pół roku.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej apelacji.

Łącząc wyrazy Powagi,
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Re: Apelacja ws. TK C 18/11/06

Postprzez VAT 4 gru 2018, o 00:28

Z A R Z Ą D Z E N I E

Na podstawie art. 10 §1 Ustawy Sejmu nr 317 z dnia 4 lutego 2017 r. - Kodeks postępowania przed Trybunałem Koronnym (Dz. P. poz. 9186, z póź. zm.) zarządzam, co następuje:
  1. W związku ze złożeniem przez zainteresowanego uczestnika, Krzysztofa Czuguł-Chan, apelacji od wyroku Trybunału Koronnego z dnia 22 listopada 2018 r., sygn. akt TK C 18/11/06, wszczynam postępowanie w zakresie rozpoznania w/w środka odwoławczego;
  2. nadaję sprawie następujący numer postępowania sądowego: TK C 18/12/04;
  3. do rozpoznania sprawy wyznaczam: ATK Tomasza Mancini, ATK Konrada Jakuba oraz siebie;
  4. na przewodniczącego składu orzekającego wyznaczam: ATK Konrada Jakuba
.

MARSZAŁEK TRYBUNAŁU KORONNEGO

/—/ Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Trybunał Koronny
Królestwo Teutonii

Re: [TK C 18/12/04] Apelacja ws. TK C 18/11/06

Postprzez Konrad Jakub 16 gru 2018, o 14:12

Otwieram rozprawę

Wzywam Roberta Fryderyka do przedstawienia stanowiska w sprawie do końca 20 grudnia 2018 roku.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc. Obrazek
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny

Re: [TK C 18/12/04] Apelacja ws. TK C 18/11/06

Postprzez RCA 16 gru 2018, o 15:01

Wysoki Trybunale.

Nie mam nic do dodania ponad to o czym mówiłem w pierwszej instancji. Wysoki Trybunał uznał, że można się wyzywać, a najwyżej będzie zakaz zbliżania się, co jest śmieszną decyzją w stosunku do kalibru sprawy. Z mojego punktu widzenia wszystko jest jasne.
Robert Fryderyk
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Sala rozpraw i posiedzeń jawnych