Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Mobilizacja Wojskowa - Punkt Meldunkowy

Korpus ekspedycyjny Ostatecznej Krucjaty

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Mobilizacja Wojskowa - Punkt Meldunkowy

Postprzez Roland 20 maja 2017, o 16:12

Obrazek

POGNĘBIMY NASZYCH WROGÓW NA ZIEMI, W POWIETRZU I NA WODACH

PUNKT MELDUNKOWY

W związku z ogłoszeniem przez Konsula Sclavinii powszechnej mobilizacji wojskowej Sztab Generalny Korpusu Ekspedycyjnego Ostatecznej Krucjaty organizuje niniejszy punkt meldunkowy. Mieszkańcy w wieku poborowym obowiązani są do 22 maja 2017 roku stawić się osobiście w Krajowej Komendzie Uzupełnień celem odbioru umundurowania i podstawowego rynsztunku oraz odbycia zakwaterowania.

Druk meldunkowy:
Kod: Zaznacz cały
[quote][b]Imię:[/b] {Twoje Imię} | [b]Nazwisko:[/b] {Twoje Nazwisko}
[b]Dotychczasowa działalność:[/b] {Podać czym zajmujesz się w Sclavinii - urzędniczo, prywatnie, jakkolwiek}
[b]Oświadczenie:[/b]
[ ] w ramach poboru powszechnego wyrażam zgodę na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
[ ] w ramach poboru powszechnego nie wyrażam zgody na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii[/quote]
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Re: Mobilizacja Wojskowa - Punkt Meldunkowy

Postprzez Roland 20 maja 2017, o 16:16

Imię: Roland | Nazwisko: Heach-Romański
Dotychczasowa działalność: Konsul Sclavinii, Główny Architekt Konsulatu, Redaktor Głosu Sclavinii, freelancer w Sclavińskim Instytucie Historycznym
Oświadczenie:
[x] w ramach poboru powszechnego wyrażam zgodę na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
[ ] w ramach poboru powszechnego nie wyrażam zgody na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez ДЯIП 20 maja 2017, o 16:27

Imię: Tymoteusz Leonard Andrzej | Nazwisko: von Hohenzollern
Dotychczasowa działalność: Wspieram Ostateczną Krucjatę, szykuje bombę(nie, nie islamską.)
Oświadczenie:
[x] w ramach poboru powszechnego wyrażam zgodę na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
[ ] w ramach poboru powszechnego nie wyrażam zgody na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
Obrazek
ДЯIП
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 20 maja 2017, o 16:28

Imię: Yennefer | Nazwisko: Heach
Dotychczasowa działalność: Tester Sclavińskiego Systemu "Odolanis", doradca ds. layoutu stron Konsulatu Sclavinii
Oświadczenie:
[X] w ramach poboru powszechnego wyrażam zgodę na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Guedes de Lima 20 maja 2017, o 16:54

Imię: Guedes | Nazwisko: de Lima
Dotychczasowa działalność: Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego; Właściciel Unicorn Media Corporation
Oświadczenie:
[X] w ramach poboru powszechnego wyrażam zgodę na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Wincenty Wałachowski 22 maja 2017, o 12:14

Imię: Wincenty | Nazwisko: Wałachowski
Dotychczasowa działalność: aktualnie żadna, powracający po odchorowaniu realiozy
Oświadczenie:
(-) Wincenty Wałachowski
Wincenty Wałachowski
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez зхао 1 cze 2017, o 20:30

Imię: Xiyang Nazwisko: Lao-Che
Dotychczasowa działalność: Popijanie Sake
Oświadczenie:
[ X ] w ramach poboru powszechnego wyrażam zgodę na przydział zadań fakultatywnych, które pozwolą mi na powrót do aktywności w Konsulacie Sclavinii
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Rafał Sokołowicz 1 cze 2017, o 21:17

Imię: Rafał | Nazwisko: Sokołowicz
Dotychczasowa działalność: Póki co jeszcze niczym, próbuje znaleźć jakieś zajęcie dla siebie.
Oświadczenie:
(-) Rafał Sokołowicz - Prezes Kolegium Nauk Przyrodniczych, Trener FC Grodzisk

Postprzez Mustafa Owski 1 cze 2017, o 22:21

Imię: Mustafa | Nazwisko: Owski
Dotychczasowa działalność: Działacz sportowy, trener Betonu Eldorat oraz Kwiatangi Eldorat, podporucznik KMW, ambasador KS w Trizondalu, człowiek nieogar.
Oświadczenie:
bar. Mustafa Owski h.Roch
- Podporucznik Książęcej Marynarki Wojennej
- Ambasador księstwa Sarmacji w Trizondalu
- Trener Betonu Eldorat (1 Klasa SLP)

Postprzez Roland 11 cze 2017, o 16:53

Walki zmierzają ku końcowi. Pora by zakończyć pobór rekrutów. Do czasu...

Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Waffen-OK