Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Waffen-OK] Co dalej?

Korpus ekspedycyjny Ostatecznej Krucjaty
Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: [Waffen-OK] Co dalej?

Postprzez Ignacy 9 sty 2017, o 18:33

Owszem, mógłbym, ale musiałbym to przemyśleć to wszystko i ewentualny plan itd., to pewnie parę dni. Głównie wydaję mi się, że tutaj narracja w formie artykułów będzie najlepsza.

Postprzez Mustafa Owski 13 sty 2017, o 18:38

Artykuły byłyby najlepszą formą działa Waffen OK. Co do stopni: głównodowodzący przypisywał by stopień, i w zależności od stopnia obejmowałoby sie odpowiedniej wielkosci oddział.
v-hr. Mustafa Owski h.Roch
TRUP
- kmdr ppor. Książęcej Marynarki Wojennej
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 13 sty 2017, o 21:58

A gdyby tak przygotować bazę zadań do realizacji i w jakiejś prostej formie przygotować stronę dla Waffen-OK?

Np.: Członek W-OK wchodzi na stronę i dostaje zadanie z bazy. "Napisz 10 postów", "Przygotuj artykuł o zabezpieczaniu granicy" itd. Po jego wykonaniu melduje realizację i zostaje wynagrodzony np.: 200-300 lt? Byłoby imo atrakcyjniej.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Mustafa Owski 14 sty 2017, o 10:15

Z tym że tematy artykułów mogłyby byc wydane tylko raz w ogóle. Bo jak 5 osob dostanie taki sam temat to juz kieopsko :D

Ale sam pomysł z questami, jasno określonymi zadaniami które trzeba zrobić aby awansować znacznie uatrakcyjniłyby Waffen-OK.
TRUP
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 20 sty 2017, o 17:09

Czyli podsumowując, można stwierdzić, że Waffen-OK powinna zostać zaktywizowana w dużej mierze poprzez narrację i ewentualnie/ opcjonalnie formą zadań do wykonania, które byłyby premiowane dodatkowo. Si?
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 21 sty 2017, o 15:33

To jest jedna z opcji. Chociaż ja uważam, że najlepiej przeprowadzić ankietę wśród mieszkańców Sclavinii, w której pytać będziemy jak widzą dalej Waffen-OK. Bo jeśli w sumie okaże się, że nikt nie jest zainteresowany działalnością (w jakiejkolwiek formie) to próba reanimacji trupa okaże się bezowocna.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Mustafa Owski 21 sty 2017, o 20:12

Jeśli ja mam byc szczery, Waffen-OK mozna zatrzymać, ale ja np. jakos srednio widzę swój udział takze tego. Potrzebny jest ktos kto by ogarnął Waffen OK oz A do Z i zadbał o aktywność.
TRUP
Konsulat Sclavinii

Postprzez Juan Dominguez 22 sty 2017, o 00:18

W kraju moich przodków mawiało się, że wojsko jest jak mur fortecy, nie ważne jak piekna i strzelista była jej konstrukcja bez dobrej ochrony nawet drobne zagrożenie ja zniszczy. Wiem, że jako nieobywatel moje słowo liczy sie przez pół, ale uważam że jakąkolwiek instytucję militarną można zreformować wystarczy twarda ręka i twarde ustawy. Za chwilę zostanie wybrany nowy konsul i mam nadzieję, że jak prawdziwy lider zarządzi zmiany w Waffen OK, które sprawią, że będą budzili respekt.
Obrazek

Postprzez Guedes de Lima 5 lut 2017, o 08:57

A może Pan Juan chciałby zająć się Waffen-OK? :)
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Mustafa Owski 5 lut 2017, o 23:34

Z tego co widać Waffen-OK nie stanowi jakiejś wielkiej atrakcji. Nie posiadając osoby aktywnie sie zajmującej Waffen-OK, ono zwyczajnie umrze smiercią naturalną bez jakiegos pomysłu. trzymamy obecnie trupa.
TRUP
Konsulat Sclavinii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Waffen-OK