Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Proklamacja o rekonstytucji] Waffen-OK!

Korpus ekspedycyjny Ostatecznej Krucjaty

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

[Proklamacja o rekonstytucji] Waffen-OK!

Postprzez MSchlesinger 1 cze 2016, o 16:53

Sclavińczycy!

Przewiozłem wszelkie niezbędne sprzęty z Berezy Kotwickiej. Zorganizowałem centrum dowodzenia, rzecz jasna, w stosownym stylu architektonicznym. Odprasowałem mundur; kanty są tak ostre, że można nimi podrzynać gardła starosarmackim sabotażystom. Nie ma na co czekać. Proklamuję rekonstytucję korpusu ekspedycyjnego Ostatecznej Krucjaty — Waffen-OK — i ogłaszam się jego Komendantem.

Krucjata nie może nigdy się zakończyć — bo zaistniałoby ryzyko, że ktoś zrobi kolejną i nasza przestanie być Ostateczna — ale to nie znaczy, że możemy rozłożyć się na leżaczkach, wdychać świeży eldoracki smog i pogryzać wegenyrgery. Przeciwnie! Naszym obowiązkiem jest nieustannie kroczyć ku Zwycięstwu, przybliżać dzień jego nadejścia wszelkimi dostępnymi środkami.

A to oznacza konieczność powszechnej mobilizacji. Niedopuszczalne — niedopuszczalne, powtarzam — jest, żeby buciory Starosarmatów, ludzi nieznających dobrodziejstw industrializacji, parających się szarlataństwem i żyjących w archaicznym, niesprawiedliwym ustroju, deptały ziemię, po której kiedyś stąpali Odolan i PRZYWÓDCA. Niedopuszczalne jest, żeby uprowadzali młodych Sclavińczyków do swojego mrocznego, zacofanego kraju i poddawali torturom, gwałcąc postanowienia zawartego z nami rozejmu. Na te gwałty odpowiedzieć możemy tylko jednym — siłą!

Nie jest nas, Sclavińczyków, wielu, ale potrafimy stosować przemoc, jak nikt inny na świecie. Będziemy mieć wojska pancerne, wojska rakietowe i artyleryjskie, lotnictwo uderzeniowe i marynarkę wojenną; pognębimy naszych wrogów na ziemi, w powietrzu i na wodach. W imię Ostatecznej Krucjaty, żaden nie ujdzie żywy.

Sclavinko! Sclavińczyku!

Czeka na Ciebie Krajowa Komenda Uzupełnień w Eldoracie na Rzemieślniczej; czekają okręgowe komendy uzupełnień we wszystkich większych miejscowościach Konsulatu i sierżanci w objazdowych punktach rekrutacyjnych. Czekają przyszli Twoi towarzysze broni; ludzie, którzy za Sclavinię stoczyli tysiąc bitew. Czeka niezmierzona chwała i niezmierzone morze krwi do przelania. Nie wahaj się — jeszcze dziś przywdziej mundur korpusu!

Cześć Niezwyciężonej Republice Sclavińskiej!

(—) Martin hr. Schlesinger-Asketil
Komendant Waffen-OK
Avatar użytkownika
 

Re: Waffen-OK!

Postprzez Guedes de Lima 1 cze 2016, o 19:16

CWSW!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Konsulat Sclavinii
 


Powrót do Waffen-OK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość