Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kiedy rebranding Waffen-OK?

Korpus ekspedycyjny Ostatecznej Krucjaty
Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Kiedy rebranding Waffen-OK?

Postprzez Krzysztof Hans 26 lip 2020, o 22:17

Mam pytanie a mianowicie kiedy planowany jest rebranding Waffen-OK? Moja propozycja to S.O S czyli Służba Obronna Sclavinii ;)
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: Kiedy rebranding Waffen-OK?

Postprzez Joahim-von-R 27 lip 2020, o 02:37

Chyba było mówione że najpierw są ważniejsze sprawy np. uchwalenie nowej Konstytucji.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Joahim-von-R
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 27 lip 2020, o 11:03

Krzysztof Hans napisał(a):Mam pytanie a mianowicie kiedy planowany jest rebranding Waffen-OK? Moja propozycja to S.O S czyli Służba Obronna Sclavinii. ;)

Przyjdzie zapewne moment w którym Rada będzie dyskutować nad kwestią powołania w miejsce Waffen-OK jakiejś formacji militarnej. Zakładam jednak, że co do nazwy i narracji będziemy wybierali z kilku propozycji. Mnie np. S.O.S. w ogóle nie przekonuje. Nie ma jakiegokolwiek klimatu.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Ludwik Tomović 27 lip 2020, o 11:19

Na pewno w nazwie nie powinno być "Gwardia" bo nie będziemy się nijak wyróżniali od innych organizacji paramilitarnych.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Powrót do Waffen-OK