Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[WYDARZENIA] Secesyjne Królestwo Sclavinii

Badania i studia w obszarze nauk historycznych i humanistycznych
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: [WYDARZENIA] Secesyjne Królestwo Sclavinii

Postprzez Michał 6 sie 2016, o 12:09

Okropna szkoda, że zaginęło forum secesyjnego królestwa; próbowałem się swojego czasu skontaktować nawet z Ekatonem, Emilem Potockim, ale nie odniosłem żadnego skutku. Jeżeli ma jakieś kopie forów - albo może JKW Michał II albo Heinrich Glassenap ja mają - to nic z tym nie zrobimy, musielibyśmy chyba zacząć budzić więcej v-trupów. :)
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez RDH 6 sie 2016, o 15:30

Na "web.archive.org" znajduje się choćby kilka screenów z 2011 roku, które pokazują wygląd tamtejszego forum. Wejść w wiele linków nie można, ale jakieś informacje można wyciągnąć. ;)

Nie wiem jak ze stroną - tam też było kilka opisów regionów, do których dostęp dziś jest praktycznie niemożliwy. Bo opis Doliny Tilei znajduje się na stronie Kuriera.
/-/ Robert Dąbski-Hans

Były prezydent Trizondalu;
Zarządca Sclavinianu;
Redaktor Naczelny The Politique;

http://thepolitiquepage.wordpress.com
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Guedes de Lima 16 lis 2016, o 12:09

Historia zatoczyła koło. Emil Potocki znów ogłosił się "królem". Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego występku. Sclaviński Instytut Historyczny wskazał Emila jako kandydata do Alei Zasłużonych. Uważacie, że po ostatnich wydarzeniach Sclavinia powinna być wdzięczna Emilowi Potockiemu i nagradzać go? Osąd historii i narodu sclavińskiego powinien być możliwie jak najbardziej spójny.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Cudzoziemiec 1 16 lis 2016, o 14:03

A ja mam bekę... powyżej widać, jak, wówczas jeszcze jako Andronik, Ekaton, Emil Potocki, pisał: "Okropna szkoda, że zaginęło forum secesyjnego królestwa; próbowałem się swojego czasu skontaktować nawet z Ekatonem, Emilem Potockim, ale nie odniosłem żadnego skutku." — schizofrenia to musi być ciężka choroba...

Postprzez Guedes de Lima 20 lis 2016, o 17:59

RCA napisał(a):A ja mam bekę... powyżej widać, jak, wówczas jeszcze jako Andronik, Ekaton, Emil Potocki, pisał: "Okropna szkoda, że zaginęło forum secesyjnego królestwa; próbowałem się swojego czasu skontaktować nawet z Ekatonem, Emilem Potockim, ale nie odniosłem żadnego skutku." — schizofrenia to musi być ciężka choroba...

Trudno się z tym nie zgodzić. Biorąc pod uwagę rzekomą troskę Emila Potockiego o Sclavinię, nie mogę pojąć podjęcia się działań jawnie działających na szkodę bezpieczeństwa Konsulatu Sclavinii. Mam jednak nadzieję, że głos w dyskusji zabiorą również inni mieszkańcy Konsulatu, a także każdy chętny odnieść się do całej sytuacji. Nie ukrywam, że jako Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego stoję przed bardzo trudnym zadaniem ponownej oceny Emila Potockiego. Historiografia sclavińska zawsze broniła go za secesję w 2010 roku. Dziś jednak działania "króla" nie wydają się takie sensowne jak miało to miejsce ponad sześć latu temu...
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Poprzednia strona

Powrót do Wydział Historii i Nauk Humanistycznych