Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Biografie osób zasłużonych dla Sclavinii

Badania i studia w obszarze nauk historycznych i humanistycznych
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Biografie osób zasłużonych dla Sclavinii

Postprzez RDH 27 lip 2016, o 17:48

Emil Potocki – Kawaler Księstwa Sarmacji. Jeden z czwórki Ojców Założycieli Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Marszałek-Premier Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Minister Oświaty Rzeczpospolitej Sclavińskiej od 19 maja 2007 roku do 7 lipca 2007 roku. Twórca pierwszych poradników dla nowych obywateli Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Wielokrotny poseł na Sejm Rzeczpospolitej. Król Sclavinii od 27 czerwca do 31 października 2011 roku. Mecenas kultury. Wybitny pisarz. Promotor historii sclavińskiej w instytucjach i organizacjach kulturowych. Mąż stanu.

Tu nie było 9 marca zamiast 27 czerwca?
/-/ Robert Dąbski-Hans

Były prezydent Trizondalu;
Zarządca Sclavinianu;
Redaktor Naczelny The Politique;

http://thepolitiquepage.wordpress.com
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Guedes de Lima 27 lip 2016, o 19:38

RDH napisał(a):
Emil Potocki – Kawaler Księstwa Sarmacji. Jeden z czwórki Ojców Założycieli Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Marszałek-Premier Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Minister Oświaty Rzeczpospolitej Sclavińskiej od 19 maja 2007 roku do 7 lipca 2007 roku. Twórca pierwszych poradników dla nowych obywateli Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Wielokrotny poseł na Sejm Rzeczpospolitej. Król Sclavinii od 27 czerwca do 31 października 2011 roku. Mecenas kultury. Wybitny pisarz. Promotor historii sclavińskiej w instytucjach i organizacjach kulturowych. Mąż stanu.

Tu nie było 9 marca zamiast 27 czerwca?

Pamiętaj Robercie, że najpierw powstała II Rzeczpospolita Sclavińska. Tam Emil nie tytułował się królem.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 29 lip 2016, o 16:46

Kolejna biografia:

Stanisław Gertald – Baron Księstwa Sarmacji. Odznaczony Krzyżem Zasługi z Liliami (I st.), Złotym Medalem Zasługi (I st.), Medalem Koronacyjnym Daniela Łukasz oraz Medalem Koronacyjnym Michała Feliksa. Redaktor Naczelny „Naszej Rzeczpospolitej”. Mecenas Kultury. Twórca Historii Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Czołowy działacz „demokratycznej rewolucji październikowej”. Dwukrotny Marszałek-Premier Rzeczpospolitej Sclavińskiej i Minister Oświaty w rządach Mateusza von Lichtensteina-Iontza i Piotra von Thorn-Cetnarovicha. Poseł na Sejm IV, VI, VII, IX i X kadencji. Dyrektor Sclavińskiej Agencji Informacyjnej. Prezes SclavHistoriaClub. Rektor Uniwersytetu Sclavińskiego w Eldoracie.
Konsul Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Michał 29 lip 2016, o 21:16

Bardzo dobra robota, dyrektorze! Ja niestety dzisiaj się z notką nie wyrobię, a winę składam na karb bliskiego encounteru z burzą który dzisiaj miałem i który pozbawił mnie grubej części mojego wolnego czasu; obiecuję jednak, że braki nadrobię jeszcze w tym tygodniu, najpewniej jutro!
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Guedes de Lima 30 lip 2016, o 08:32

Michał napisał(a):
Bardzo dobra robota, dyrektorze! Ja niestety dzisiaj się z notką nie wyrobię, a winę składam na karb bliskiego encounteru z burzą który dzisiaj miałem i który pozbawił mnie grubej części mojego wolnego czasu; obiecuję jednak, że braki nadrobię jeszcze w tym tygodniu, najpewniej jutro!

Michale, oczywiście rozumiem, ale mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i na dniach dostarczysz mi brakujące biografie. Moja koncepcja aktywizacji Alei Zasłużonych da nam sporo merytorycznych postów i tak szczerze czekam tylko na pewne rozstrzygnięcia w Pałacu Aarona Rozmana i wsparcie techniczne względem strony Sclavinii.
Konsul Sclavinii

Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 4 sie 2016, o 17:25

Ludwik Tomović - Baron Księstwa Sarmacji, Poseł Izby Poselskiej Księstwa Sarmacji XLVI i XLVIII kadencji. Pierwszy i jedyny Naczelnik Krasnegostoku. Trener LKS Krasnystok. Selekcjoner Wielonarodowej Kadry Sclavinii. Dwukrotnie odznaczony Brązowym Medalem Odolana Zwitariusza, dwukrotnie odznaczony Srebrnym Medalem Odolana Zwitariusza.
Konsul Sclavinii

Konsulat Sclavinii

Postprzez Michał 6 sie 2016, o 12:47

Będę miał obsuw czasowy; ale obiecuję, że prędzej czy później zajmę się biogramami.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Guedes de Lima 8 sie 2016, o 07:16

Michał napisał(a):
Będę miał obsuw czasowy; ale obiecuję, że prędzej czy później zajmę się biogramami.

Gdyby udało się Hrabiemu w tym tygodniu byłoby super. Aleja Zasłużonych jest gotowa i można uznać, że działa. Czas teraz zacząć ją na bieżąco uzupełniać. Docenić należy wszystkich, bez wyjątku!
Konsul Sclavinii

Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 21 sie 2016, o 09:38

Krótko i informacyjnie się przypomnę. Do końca sierpnia Aleja Zasłużonych zostanie uzupełniona. Wpłynie to na słupki aktywności.
Konsul Sclavinii

Konsulat Sclavinii

Postprzez Malcher Estery Naw 18 paź 2016, o 20:53

Mamy połowę października. Może pomóc?
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydział Historii i Nauk Humanistycznych