Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kowen Czarownic #01 - Symbole

W dzikich ostępach ferskiej puszczy gromadzą się i radzą.
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Kowen Czarownic #01 - Symbole

Postprzez Grimknur 20 kwi 2016, o 05:01

Czołem wszystkim.

Ostatni wątek strasznie nam się rozjechał, ciężko dojść już do ładu i składu. Gdzieś tam w środku była mowa o zakładaniu kolejnych tematów, dodających niejako przejrzystości w tym co tworzymy, w tym kim jesteśmy. Dzięki temu może będzie to jakoś poukładane (chociaż w przypadku samej zasady istnienia for jako środka komunikacji to wątpię). Tyle w kwestii wstępu.

Pisałem już wcześniej, że bardzo spodobał mi się symbol ognia, chwilę poszukałem i znalazłem tę grafikę w wysokiej rozdzielczości, co ciekawe, udało mi się znaleźć też inne stworzone w tym samym stylu, zapewne przez tego samego autora. Przy okazji udało mi się też znaleźć inne grafiki, ten sam styl, ale lekka wariacja oryginałów. Osobiście uważam, że wszystkie są interesujące i możemy rozważyć używanie ich.

W organizacji siła (nie uwłaczając chaosowi oczywiście).
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Kowen Czarownic #01 - Symbole

Postprzez Laurencjusz 20 kwi 2016, o 05:47

Bracie Janie!

W takim razie trzeba zamieścić grafiki ;)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 20 kwi 2016, o 05:48

Żywioł Powietrza
symbol okrągły symbol kwadratowy
ObrazekObrazek

Żywioł Ziemi
ObrazekObrazek

Żywioł Ognia
ObrazekObrazek

Żywioł Wody
ObrazekObrazek

Symbol Chaosu był niestety w słabej jakości, jeśli nie znajdę w tych klimatach postaram się coś innego wykombinować, stworzyć od zera raczej odpada, ale może znajdzie się gdzieś jakiś, który będzie wysokiej jakości i będzie pasował do reszty.

Później dorzucę jeszcze kolejne wersje, jeszcze mniejszy rozmiar (56x56 px) i zobaczymy jak to będzie wyglądać, no chyba, że skreślacie pomysła i każdy zostaje przy tym co ma. :)
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Grimknur 20 kwi 2016, o 05:50

Laurencjusz napisał(a):Bracie Janie!

W takim razie trzeba zamieścić grafiki ;)

Oto i one. Chciałem zamieścić bezpośrednio z forum, ale niestety jest ograniczenie trzech plików, później chciałem przez magazyn grafik w KS, ale też były problemy, a ostatecznie zaczęły mi padać Internety tak straszliwie, że miałem problemy z poprawną edycją postów.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Sorcha 20 kwi 2016, o 05:59

Bardzo ladne grafiki, ja preferuję wszelkie krągłości, zatem jestem za okrągłymi. Mogę zmiejszyć symbole.
Co do nowego tematu, to dobry pomysł, tak samo jak można zrobić nowy temat na magiczne przepisy.
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Sarmacka zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Primera Bruja

Postprzez Grimknur 20 kwi 2016, o 06:09

Sorcha napisał(a):Bardzo ladne grafiki, ja preferuję wszelkie krągłości, zatem jestem za okrągłymi. Mogę zmiejszyć symbole.
Co do nowego tematu, to dobry pomysł, tak samo jak można zrobić nowy temat na magiczne przepisy.

No to spoko, zobaczymy jak się inni wypowiedzą i w razie czego będzie decyzja, z drugiej strony nie będzie chyba nic złego w tym jeśli ktoś będzie trzymał u siebie ikonki okrągłe, a drugi kwadratowe, nawet ich miks raczej powinien być dopuszczalny. :)

Odnośnie zmniejszania to ja to zrobię, nie ma problemu, a chciałbym zachować ich symetryczność, więc zmniejszać o równy rząd wielkości, jakiś baran od którego pobierałem te grafiki zrobił każdą innej wielkości, nawet ramki się nie zgadzały. I siedzi później człowiek w robocie i dokleja piksele. :D
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Sorcha 20 kwi 2016, o 06:17

Rozumiem, to bardzo proszę :)
Obrazek
Sarmacka zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Primera Bruja

Postprzez Grimknur 20 kwi 2016, o 06:23

Sorcha napisał(a):Rozumiem, to bardzo proszę :)

Nie ma problemu. Może nawet da radę wyedytować pierwszy artykuł, to wtedy będzie wszystko w jednym miejscu, nasz świat taki piękny. <3
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Sorcha 20 kwi 2016, o 06:29

Idealnie by było, gdyby każdy żywioł miał swój wątek i zamieszczać tam jakieś ogólne dane, przepisy, zaklęcia i dyskusje , udzielać porad i ogólnie działać ;)
Obrazek
Sarmacka zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Primera Bruja

Postprzez Grimknur 20 kwi 2016, o 06:34

Sorcha napisał(a):Idealnie by było, gdyby każdy żywioł miał swój wątek i zamieszczać tam jakieś ogólne dane, przepisy, zaklęcia i dyskusje , udzielać porad i ogólnie działać ;)

Myślę, że wszystko w swoim czasie. Na razie jest po jednej głowie na żywioł, no Gorąca Irmina oczywiście przyciąga do swojego więcej, ale to jest z wiadomych powodów, ja to bym rzekł, że stosuje nieuczciwą konkurencję. :) Jak to się nam lekko rozkręci to można myśleć co dalej, ja na razie kombinuję jak tutaj skonstruować żywioł chaosu, na tamtym to aż piksele widać. :D
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Kowen Czarownic, Wiedunów i Szeptunów