Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

List gratulacyjny

Organ Kierowniczy Kraju. Miejsce komunikatów władz, pytań od ludu i źródło monarchofaszyzmu oświeconego.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

List gratulacyjny

Postprzez RCA 17 wrz 2018, o 18:05

Wielce Poważny i Jaśnie Oświecony Diuku Namiestniku!
Drogi Krzysztofie!

Mam niebywałą okazję zwracać się dziś do Ciebie z okazji dwóch wydarzeń. Pierwsze to oczywiście święto Twej 12 Sarmatnicy, drugie to wybór Twojej osoby na stanowisko Namiestnika Starosarmacji. Z obu bardzo się cieszę, obie to znaki tego jak bardzo ważnym fundamentem naszej Wspólnoty jesteś.

Niezależnie od dzielących nas różnic chcę złożyć Ci najserdeczniejsze i szczere życzenia dalszych wspaniałych sukcesów — zarówno na kanwie systemowych zmagań z Sarmacją, jak i w tych nowych wyzwaniach jakimi z całą pewnością będzie kierowanie samorządem. O to, że to będzie złoty okres dla Starosarmacji jestem spokojny, mało jest bowiem osób w Sarmacji tak doświadczonych jak Wy. Oprócz sukcesów życzę Ci chęci, dużo chęci, i cierpliwości. Życzę Ci satysfakcji z tego co robisz, tego co wdrażasz, i powodzenia w tym co planujesz.

Pełnisz w naszym społeczeństwie rolę unikalną. Ufamy Ci i kiedy myślimy "Sarmacja" to zaraz obok pojawia się myśl "Czuguł". Bo to jest prawdziwe — jesteś Sarmacją, bardzo ważną jej częścią. Trud jaki na swe barki wziąłeś może dać Ci ogrom satysfakcji, ale też na pewno nie raz sprawi, że będziesz zionął ogniem...

Nie przedłużając — powodzenia! I wszystkiego najlepszego.

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: List gratulacyjny

Postprzez piwniczak 17 wrz 2018, o 18:44

Cóż, pozostaje mi podziękować. Niemniej jednak nie obiecuję trwania ostatecznej krucjaty, a i wyzwanie takie znowu nowe nie jest, bo zdarzyło się już pełnić tę zaszczytną funkcję.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez RCA 17 wrz 2018, o 18:48

piwniczak napisał(a):
Cóż, pozostaje mi podziękować. Niemniej jednak nie obiecuję trwania ostatecznej krucjaty, a i wyzwanie takie znowu nowe nie jest, bo zdarzyło się już pełnić tę zaszczytną funkcję.

Powago, jaki faux pas (fuck up)... Oczywiście NTOK usunąłem. Proszę mi wybaczyć. Zmęczenie materiału mocno.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez leszcz 18 wrz 2018, o 18:30

RCA napisał(a):Powago, jaki faux pas (fuck up)... Oczywiście NTOK usunąłem. Proszę mi wybaczyć. Zmęczenie materiału mocno.

Powaga ma wiele oblicz [obliczy?]!
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Kościół Diuczej Wiary
Rada Nauki
Korona Księstwa Sarmacji

Powrót do KC Sarmackiej Zjednoczonej Partii Monarchofaszystowskiej