Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dziennik Praw - Tropikana

Organ Kierowniczy Kraju. Miejsce komunikatów władz, pytań od ludu i źródło monarchofaszyzmu oświeconego.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Dziennik Praw - Tropikana

Postprzez zbbrow 12 wrz 2018, o 09:07

Czy nasz szanowny namiestnik lub El Dictador mógłby zgłosić wniosek o dodanie oddzielnej kategorii dla Tropikany? Jako, że to tylko dzielnica wypadałoby to dodać do listy kategorii w Starosarmacji, nawet na końcu "» Akty zasadnicze
» Dekrety Namiestnika
» Akty prawne Sejmiku
» Decyzje władz prowincji
» Akty uchylone
» Archiwum"

Ciężko w tej chwili znaleźć akty dotyczące Tropikany!
Zbyszko Gustolúpulo
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
zbbrow
Starosarmacja

Re: Dziennik Praw - Tropikana

Postprzez Remigiusz L. 15 wrz 2018, o 11:35

Akty tyczące się Tropicany znajdują się w dziale "Dekrety Namiestnika". Myślę, że nie ma sensu tworzyć oddzielonego działu, bo tych aktów jest niewiele. Jeśli jednak jest taka potrzeba, mogę zebrać linki do nich w wątku na forum.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Re: Dziennik Praw - Tropikana

Postprzez zbbrow 15 wrz 2018, o 12:38

Remigiusz L. napisał(a):Akty tyczące się Tropicany znajdują się w dziale "Dekrety Namiestnika". Myślę, że nie ma sensu tworzyć oddzielonego działu, bo tych aktów jest niewiele. Jeśli jednak jest taka potrzeba, mogę zebrać linki do nich w wątku na forum.
No chodzi, żeby były oddzielone od Sts. Tylko jedna dodatkowa podkategoria w Dzienniku Praw nie powinna być problemem, a można łatwo spojrzeć co i jak!

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow
Starosarmacja

Powrót do KC Sarmackiej Zjednoczonej Partii Monarchofaszystowskiej