Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[OFICJALNY] Pytania do Namiestnika/Komunikaty Namiestnika

Organ Kierowniczy Kraju. Miejsce komunikatów władz, pytań od ludu i źródło monarchofaszyzmu oświeconego.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: [OFICJALNY] Pytania do Namiestnika/Komunikaty Namiestnik

Postprzez Remigiusz L. 16 lut 2018, o 21:18

Zombiakov napisał(a):
Remigiusz L. napisał(a):
Z lekkim opóźnieniem informuję o powołaniu nowego ministra finansów, został nim Jan Magov-Zaorski. Tym samym we władzach naszego samorządu nie ma aktualnie żadnych wakatów.

Trzeba by zaktualizować to: http://staro.sarmacja.org/wladze/
Albo podlinkować do http://www.sarmacja.org/prowincja/profil/P00001 - żeby nie utrzymywać dwóch list

btw. nie ma mnie nigdzie

Wielkie dzięki, poprawione już w obu miejscach.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Camel 16 lut 2018, o 22:55

Szanowny,

Jako Minister Finansów Starosarmacji pobrałem dzisiaj podatki prowincjonalne za luty 2018. Całkowity przychód z podatków wynosi 117 000 lt

Dziękuje za uwagę
Zyriusz - RADOŚĆ TWORZENIA
"Złota Wolność" kobieta system

Minister Finansów Starosarmacji
Hrabia Szafranowego Targu
Jan "Camel" Magov-Zaorski

Postprzez Remigiusz L. 6 mar 2018, o 15:51

¡Compañeros!

Zgodnie z mymi obietnicami kontynuuję rozbudowywanie naszego samorządu o dzielnice. W związku z odrzuceniem przez Sejmik nowelizacji o okręgach, pozostajemy przy starym modelu tropicańskim. Z przyjemnością ogłaszam, że powołałem dziś do życia Pustkowia Gellonii. Zorganizowanie dzielnicy powierzyłem pierwszemu Naczelnikowi - diukowi Zombiakovowi. Tak więc możemy liczyć, że w Teutonii ucichnął głosy o braku Gellończyków zapędzonych do "piwnic i szopek".
Na życzenie diuka dzielnica będzie obejmować tereny Gellonii oraz Baraniego Pola, ale bez Feru. Stolica dzielnicy będzie ruchoma (myślę, że w tej sprawie sam Naczelnik udzieli bardziej szczegółowych informacji). Dla tych, którzy przegapili, link do projektu ustroju dzielnicy.
Legat Koronny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Zombiakov 6 mar 2018, o 16:01

To początek czegoś pięknego choć i strasznego. Wielu zginie nim odzyskamy Gellonię dla Księstwa.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 19 mar 2018, o 17:13

Informuję o przekazaniu Sclavińczykom oraz nowemu Konsulowi stosownych gratulacji -http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=566&t=24608&p=277910#p277910
Legat Koronny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 20 mar 2018, o 09:35

W związku z długim okresem nieaktywności Ministra Propagandy oraz pojawieniem się nowego kandydata na to stanowisko dokonałem zmian w Radzie Koronnej (link). Nowym szefem resortu propagandy został Sławetny Jihymed Niezyd.
Legat Koronny
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 30 maja 2018, o 09:31

Jak donosi prasa w Ferze doszło do tragicznego wypadku drogowego. To nieszczęśliwe miasto jest bez przerwy targane kataklizmami, ledwie zdołało się odbudować z trzęsienia ziemi, a już uległo kolejnej katastrofie. W związku z tym nakazałem OSP Krez udać się na miejsce zdarzenia.
Ponieważ wypadek nosi znamiona zamachu środowisk rewolucyjnych, zadecydowałem o dołączeniu do śledztwa w sprawie przyczyn tragedii oficerów Gwardii Pirackiej. Są oni już w drodze z Soli i na pewno wesprą swym doświadczeniem lokalne służby.
Wszystkich mieszkańców Starosarmacji proszę o duchowe zjednoczenie z ofiarami tragedii. Pałac Namiestnikowski będzie na bieżąco informował o dalszych działaniach.
Legat Koronny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 4 cze 2018, o 15:46

W związku z słabnącą ostatnio aktywnością Ministra Finansów, za Jego zgodą podjąłem decyzję o dymisji. Ogromnie dziękuję za dotychczasową pracę. Nowym Ministrem został Michał Franciszek Lisowicz. Życzę jak największych sukcesów na nowym stanowisku :)
Legat Koronny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 9 cze 2018, o 21:52

Zakończono dochodzenie ws. wypadku w Ferze. Śledczy udowodnili kierowcy szpiegowanie i dokonywanie sabotażu na rzecz Wandystanu oraz sarmackich środowisk rewolucyjnych. Po odczytaniu podejrzanemu wyników śledztwa, zaginął on w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawę można uznać za zamkniętą.
Legat Koronny
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 11 cze 2018, o 21:49

Zgodnie z obietnicami przedwyborczymi nadano prawa miejskie miejscowości Harz. Gdy tylko nowe miasto znajdzie się w systemie, na jego burmistrza zostanie powołany PT Peter West i będzie miał możliwość zrealizowania swego planu rozwoju miasta. Pałac Namiestnikowski życzy jak największych sukcesów na tym polu.
Legat Koronny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KC Sarmackiej Zjednoczonej Partii Monarchofaszystowskiej