Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[OFICJALNY] Starosarmacki Skarbiec — finanse prowincji

Organ Kierowniczy Kraju. Miejsce komunikatów władz, pytań od ludu i źródło monarchofaszyzmu oświeconego.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: [OFICJALNY] Starosarmacki Skarbiec — finanse prowincji

Postprzez Remigiusz L. 24 lis 2017, o 19:17

Pobrano zaległe podatki za październik i listopad, o ile się nie pomyliłem przy pobraniu, na kwotę taką jaką poprzednio, a więc po 149000 lt czyli łącznie 298000 lt. W związku z tym jeśli o podatki idzie nadrobiłem zaległości poprzedniego Namiestnika. Przepraszam, że w ciągu jednego miesiąca trzykrotnie pobrano podatek, ale nie ja jestem winny za poprzednie zaniedbania ;) Jednocześnie wypłacono zaległe pensje w wysokości 253000 lt. Oczywiście musiała się zdarzyć pomyłka i po wypłaceniu pensji odkryłem, że wypłaciłem kwoty sprzed zmian Paviela, ale budżet ratuje to, że sam zrezygnowałem z pensji za ostatnie miesiące. Na grudzień spróbuję przygotować nowe wysokości pensji.

Ku chwale Monarchofaszyzmu!
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Re: [OFICJALNY] Starosarmacki Skarbiec — finanse prowincji

Postprzez Remigiusz L. 8 gru 2017, o 12:55

Pobrano podatki i opłaty za grudzień na łączną kwotę 138000 lt. Jednocześnie wypłacono wynagrodzenia według nowej formuły miesięcznych pensji:
- Namiestnik - 0 lt
- Członek Rady Koronnej - 0 lt
- Burmistrz - 3000 lt
- Radca UAP - 3000 lt

Wypłacone pensje wyniosły razem 1500 lt.
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do KC Sarmackiej Zjednoczonej Partii Monarchofaszystowskiej