Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sportowe Życie Feru

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Sportowe Życie Feru

Postprzez Grimknur 21 cze 2017, o 13:20

Cześć Wam ludzie dobrej woli.

Ostatnio wziąłem się za rozbudowę strony systemowej miasta Fer, utknąłem na zakładce Sport, gdzie mam zamiar umieścić nie tylko spis drużyn, ale może i postaram zamieścić sie jakieś opisy, ewentualnie przynajmniej linki do odpowiednich wątków na forum (jako, że to one najbardziej reprezentują nas).

Na chwilę obecną jednak ograniczyłem się do wypisania drużyn z naszego miasta przeglądając drużyny i szukając tych, które mają w nazwie swojej drużyny trzy litery, dokładnie w tej kolejności: F, e oraz nie mniej znaczące r. Jeśli ktoś prowadzi drużynę w X11 i jest ziemią ojczysta jest Fer, prosiłbym, by taką informację zamieścić tutaj.

W przypadku gdy ktoś wie też coś o innych sportach uprawianych w KS, a w których Fer bierze czynny udział, to także bym prosił o informację. Sam wszystkiego nie ogarnę, przyda się pomoc. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji