Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

CL Czarnolas

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

CL Czarnolas

Postprzez Grimknur 7 cze 2017, o 13:08

Próba przywrócenia klubu piłkarskiego Czarny Las z samego Czarnolasu.

Krótkie wprowadzenie, po zmarnowanym sezonie liczyliśmy na spadek do trzeciej klasy SLP (ostatniej dywizji), tak się jednak nie stało, a wszystko za sprawą (zapewne) małej liczby aktywnych drużyn i sporych roszad w systemie. No cóż, nam się taka roszada podoba. Od nowego sezonu wróciliśmy do gry, z nowym planem na przyszłość.

Ogólnie rozegraliśmy w tym sezonie już trzy mecze i ich bilans jest dla nas nawet i zaskoczeniem, pozytywnym. Pierwszy mecz bez większych przeszkód wygraliśmy na wyjeździe z BP Almera 1 - 3 (0 - 2). Drugie spotkanie już znacznie trudniejsze, ale jakimś cudem z Piratami z Tropicany udało się wygrać 1 - 0 (0 - 0). Ostatnie spotkanie było najcięższe, niemal od początku spisane na straty, jedyne na co liczyliśmy to bezbramkowy remis, ale ku naszemu zaskoczeniu przegraliśmy jedynie 3 - 2 (0 - 2), ale i to w ostatnich minutach meczu, kiedy to nikt nie spodziewał się, że ktokolwiek jeszcze będzie grał. Lekcje wyciągnięte na przyszłość.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Re: CL Czarnolas

Postprzez Grimknur 7 cze 2017, o 13:20

Wzmocnienia

W nowym sezonie ostre przygotowania. Wyrzuciliśmy z drużyny wszystkich starych, a także zaniedbanych, zawodników, a na ich miejsce rozpoczęliśmy proces sprowadzania nowych. Ponieważ poprzedni sezon (a może i dwa?) został całkowicie przez nas olany, na koncie drużyny pojawiło się całkiem sporo funduszy do wydania.

Tym samym sposobem wzmocniliśmy drużynę o pięciu nowych zawodników, z czego 80% to naprawdę młode i zdolne okazy, których zadaniem jest wzmocnić drużynę i utrzymać jak najbardziej w czubie tabeli. Pozostałe 20% zawodników, jest starsze (to jest jeden ziomek, ale w procentach wszystko brzmi mądrzej), ale ma olbrzymie doświadczenie i umiejętności. Ten nowy obrońca mam nadzieję pomoże nam w tym, w czym CL zawsze zawodził najbardziej, ilości straconych bramek (zostanie to przetestowane już dziś, w pierwszym spotkaniu pucharowym).

Jeszcze gdyby tylko tak się trafił jakiś bramkarz...
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez AFvTD 7 cze 2017, o 14:47

No ja liczę że e starciu pucharowym moja debiutująca w SLP drużyna dostanie od Czarnolasu jakieś fory'-' bo pewnie nie sprawdzicie swojej drużyny na mojej C;
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 8 cze 2017, o 12:47

Na meczu czerwono.

Rozegraliśmy pierwsze spotkanie pucharowe, dwóch zawodników z ostatnich zakupów. Czy się opłaciło? Ogólnie mecz, pomimo naszego skromnego (i jeszcze ledwo ugranego) zwycięstwa, nie może zostać zaliczony do udanych, myślę, że w tym meczu przegrały obydwie drużyny. Dlaczego tak uważam? Pierwsza runda pucharowa zawsze powinna przebiegać spokojnie, z umiarem, tymczasem tutaj zaszły jakieś personalne potyczki, zawodnicy zaczęli kopać się po nogach, a sędziowie nie reagowali tylko w najlepsze spożywali piwerko. Tak być nie może!

Wyjątkowym skandalem, jest to, że dwóch zawodników z nożami w rękach dopiero po minucie opuścili boisko, ha! Żebyście jeszcze widzieli ich miny: "Ale to jak? Z nożami nie wolno?". Skandal, to jest po prostu skandal.

Wracając jednak do rzeczywistości, mecz zwyciężony 2-3 (1-1), dwóch kontuzjowanych napastników i jeden wykartkowany pomocnik... No cóż, następny ligowy mecz nie zapowiada się ciekawie.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Grimknur 8 cze 2017, o 12:49

Jihymed napisał(a):No ja liczę że e starciu pucharowym moja debiutująca w SLP drużyna dostanie od Czarnolasu jakieś fory'-' bo pewnie nie sprawdzicie swojej drużyny na mojej C;

Spokojnie, mam zbyt słabą drużynę i ze zbyt niską formą (nowi zawodnicy prawie nigdy nie maja wysokiej formy), by móc zagrozić jakoś konkretnie. :) Tak czy inaczej gratuluję udanego meczu i życzę szybkich powrotów do gry (chodzi o zawodników). No i oczywiście życzę jeszcze maksymalnie remisu za tydzień. :D
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez AFvTD 10 cze 2017, o 12:37

Jakiego remisu xD jak ma być korzystny wynik, musimy wygrać dwoma punktami c: inaczej nie zadebiutujemy ;)
Ja również mam nadzieję że pańscy zawodnicy nie są zbyt poturbowani, bo nozow nie mieliśmy. (Tylko piły łańcuchowe , ale były za duże żeby schować pod koszulką)
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 10 cze 2017, o 17:35

No normalnego remisu, przecież nie mogę pozwolić na wyrzucenie naszych z rozgrywek. A remis to byłby taki fajny ciekawostek pucharowym, drużyna pokazała, wygrała jednak ta silniejsza, bez większego zaskoczenia i takie tam. A mi by się przydało, drużyna rozegrałaby więcej meczyków w sezonie, na awans i tak nie mam co liczyć... jeszcze. :)
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Grimknur 13 cze 2017, o 13:30

Ostatniego czasu rozegraliśmy międzypucharowe spotkanie, nie było łatwo. Wystarczy tylko przypomnieć, że w pierwszym meczu pucharowym skreśliliśmy naprawdę sporo zacnych zawodników. Do spotkania ligowego podeszliśmy trochę ze sporym dystansem, wiedzieliśmy, że z naszym słabym składem nie ma co liczyć na zwycięstwo, więc przyjęliśmy postawę defensywną. Wszystko układało się po naszej myśli, aż do niefortunnej utraty bramki w 31' minucie spotkania.

Nie przejęliśmy się jednak tym zbytnio i dalej graliśmy naszą grę licząc, że parszywy los w końcu się odmieni. Ostatecznie w 94' minucie spotkania udało nam się zdobyć cudowną wyrównującą bramkę i tym sposobem uratować przynajmniej ten jeden punkt. Bramkowy remis na wyjeździe przy mocno obtłuczonej drużynie, to jest to co cieszy, pokazuje wysoką formę, a także siłę rezerwowego składu.

Przed nami rewanż pucharowy, poprzednim razem grając na wyjeździe ledwo wygraliśmy, więc do meczu wychodzimy dużo spokojniej niż drużyna przeciwnika, wystarczy tylko utrzymać wynik i gramy dalej. Oczywiście z racji faktu, że bezbramkowy remis nigdy fajny nie jest (a my pamiętamy o naszych kibicach), zamierzamy strzelić przynajmniej jedną bramkę i w chwale zwycięzców przejść do kolejnej rundy pucharowej.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Grimknur 15 cze 2017, o 14:42

Królowaliśmy na stadionie, można powiedzieć, że otwarły się przed nami stadiony świata, przybyliśmy, walczyliśmy i zwyciężyliśmy. Pierwsza runda za nami. ;)

Jest też jedno małe ale, niestety tak jak w ostatnich sezonach aktywności, dalej tracimy olbrzymie ilości bramek, bowiem cóż z tego, że strzeliliśmy w meczu cztery bramki, skoro z o klasę słabszym przeciwnikiem straciliśmy ich dwie? Niestety wzmocnienia nie pomogły, w dalszym ciągu w drużynie jest gdzieś dziura, niestety nie mogę sobie poradzić z jej lokalizacją.

Ale cóż, najważniejsze, że dalej jesteśmy w grze, w lidze mamy wysoką pozycję, w dalszym ciągu jest o co walczyć. Trzymajcie kciuki i czekajcie na kolejne sprawozdanie meczowe. Tym razem zagramy z Mieczami z Zollernu.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Grimknur 18 cze 2017, o 11:29

Wstyd i żenada.

Tylko tak można opisać to co wydarzyło się ostatnio na stadionie z udziałem naszej drużyny. W każdym sezonie jest tak, że koniec tabeli okupują tak zwane drużyny leszcze, czyli pewnik do zdobycia punktów, przeciwnik do bicia, na którym zdobywa się punkty i dużą ilość bramek, często też w takich meczach wystawia się drużynę słabszą, co powoduje czasami w wyniku tego spore zaskoczenie.

Niestety w naszym wypadku było inaczej, nie sprawdziliśmy wcześniej stanu tabeli i zagraliśmy tak jakbyśmy grali z najlepszą drużyną, a nie z chłopakiem do bicia, efektem tego jest jedynie 2:2 (1:1), co uważamy za wynik przykry dla naszej drużyny. Tym bardziej smuci fakt, że na boisku to my byliśmy tymi, którzy przodowali, my kontrolowaliśmy mecz, my dyktowaliśmy warunki. Niestety znowu najsłabszym ogniwem drużyny okazała się być obrona, na chwilę obecną nie wiem co trzeba zrobić by rezultat ten poprawić.

A przed nami spotkanie pucharowe, z jedną z najsilniejszych drużyn w SLP, no cóż, jesteśmy gotowi do ostrego bicia. :)
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Następna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji