Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sarmacka Formuła 1

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Sarmacka Formuła 1

Postprzez vhris 18 kwi 2017, o 20:34

Uprzejmie proszę o nie spamowanie tego wątku. Chciałbym aby służył do zgłaszania błędów oraz wolnych wniosków i propozycji ulepszeń.
Dziękuję :)

W tym wątku też będę informował o zmianach i ewentualnych promocjach. jak na przykład to: Do końca dnia 22.04.2017 mechanicy pracują gratis!
markiz Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Sarmacka Formuła 1

Postprzez piwniczak 19 kwi 2017, o 18:54

Regulamin i opłaty > Opłary ;)

Fajno by było jakbyś artykuły z wynikami opatrywał jednak odnośnikiem do strony, bo się naszukałem :P

No i jeszcze na marginesie - przez to, że artykuły o SF1 zaczęły być publikowane w Obserwatorze, to utrudnia dostęp do SZSM i tutków. A co za tym idzie - także do samej strony Formuły (tak btw. można dostać link jako podstronę).
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Orjon 19 kwi 2017, o 20:33

W artykule o wynikach F1 w Grodzisku jest info, że następne zawody odbędą się w Ciuad de Bravo. Na stronie są one z datą... 9 kwietnia (po kliknięciu podstrony, w jej adresie jest data 29 kwietnia), a wcześniej jest... Anheim. więc jak jest? ;) [screen 1]
I taki fjuczer - na telefonie strona po prostu nie wyświetla się prawidłowo. Nie spoglądałem na inne przeglądarki ale sądzę że jest podobnie, Opera w najnowszej wersji. [screen 2]
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez piwniczak 22 kwi 2017, o 14:13

Błąd na stronie edycji bolidu:
Kod: Zaznacz cały
string(86) "select * from drivers_payments where drp_drv_id = 4  ORDER BY drp_created DESC LIMIT 1"

No i Regulamin i opłaty > Regulmin ;p
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez rybczak 22 kwi 2017, o 15:13

christosza napisał(a):Błąd na stronie edycji bolidu:
Kod: Zaznacz cały
string(86) "select * from drivers_payments where drp_drv_id = 4  ORDER BY drp_created DESC LIMIT 1"

No i Regulamin i opłaty > Regulmin ;p

Skhandalem jest, że Czcigodny Diuk nie ma id = 1 !?!?!?! Co to za niedopaczenie? Zaraz wydam dekret, to trzeba pomścić.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez vhris 23 kwi 2017, o 18:49

No tak. Starałem się uniknąć literówek i grubszych błędów ale się nie udało. Wszelkie zgłoszone poprawię być może do końca kwietnia. Na razie ważniejszy jest przerobienie "silnika" wyścigów tak, żeby wygrywał mój człowiek. A nie, wróć.... Oczywiście chodzi o to aby skrypt zamiast zwracać surowe dane z wyścigu zwracał je w postaci częściowo obronionej na bazie której napiszę artykuł i podam wyniki :)
Co do strony mobilnej: wierzcie mi, że mam to w planach ale jest na prawdę daleko na liście...
Generalnie ja mam zamiar się wyrobić ze wszelkimi poprawkami i zmianami do końca tego sezonu - czyli za 12 tygodni! Tak aby kolejny sezon był już tylko przejemnością a nie grzebaniem się w kodzie i rzeźbieniem w g*wnie podczas sklejania wyników końcowych...
Acha, dzięki za zgłoszenia - dziś to już nie ale w najbliższym czasie wypłacę bug bounty :)

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 25 kwi 2017, o 20:11

Żyjecie?
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Daniel J. Tauer-Krak

Postprzez vhris 25 kwi 2017, o 21:45

Żyjemy... Ciężko przyciśnięty realiozą ale żyję i mam się nawet dobrze:
http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/9963/0

Po weekendzie otworzę możliwość edycji parametrów kierowcy i ich testowania. Na dwa tygodnie. To powinno wystarczyć aby kierowcy dobrali sobie takie ustawienia które im pozwolą jeździć ich stylem jazdy.

Postprzez piwniczak 25 kwi 2017, o 23:24

Jak real to real, żadnej presji nie ma. Nikt od małego opóźnienia nie umrze ;)

Obrazek
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hugo 26 kwi 2017, o 07:20

Real choć nie istnieje, to jest najważniejszy.
Na Formułę 1 poczekamy. Jest tak fajną i ciekawą inicjatywą, że będziemy po prostu niecierpliwie, a nie nerowo, czekać :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Następna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji