Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FC Grodzisk

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: FC Grodzisk

Postprzez Hugo 7 cze 2017, o 12:04

No i znowu ze Słonikami bez choćby jednej bramki. Relacji żadnej nie zdam, ponieważ, ku mojej uciesze, drużyna wreszcie przekazana i mam nadzieję, że w dobre ręcę. A konkretnie - w ręce Rafała Sokołowicza
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez rybczak 7 cze 2017, o 12:45

Skończą się bilety do Engels II dla tych co wygrali z FCG...
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Rafał Sokołowicz 7 cze 2017, o 15:09

Mam nadzieję, że będę dobrym trenerem :) Oczywiście będę tutaj pisał sprawozdania z meczów, jak i opisywał różne rzeczy. W planach mam stworzenie oprawy graficznej, ale to na spokojnie (kwestia weny twórczej :mrgreen:)

Dziękuje JKM za zaufanie, mam nadzieję że drużyna pod moją wodzą będzie w stanie powalczyć w Ekstraklasie. Po zaznajomieniu się z kadrą i sytuacją klubową planuje konferencje prasową, na której poinformujemy o celach w tym sezonie.
(-) Rafał Sokołowicz - Prezes Kolegium Nauk Przyrodniczych, Trener FC Grodzisk

Postprzez rybczak 7 cze 2017, o 19:30

Drużyna zostaje w Grodzisku?

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hugo 7 cze 2017, o 20:01

Nie inaczej :)
Tomasz Ivo Hugo
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez rybczak 7 cze 2017, o 20:04

Okej, nowemu właścicielowi prześlę rachunek za użytkowanie miejskich obiektów sportowych. Od początku istnienia klubu żadnego nie uregulowano jeszcze.

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Rafał Sokołowicz 7 cze 2017, o 21:02

A to chyba uciekamy :lol:
Nie no oczywiście drużyna pozostaje w Grodzisku, kultywowane będą dawne tradycje.
(-) Rafał Sokołowicz - Prezes Kolegium Nauk Przyrodniczych, Trener FC Grodzisk

Postprzez Rafał Sokołowicz 8 cze 2017, o 01:29

W dniu wczorajszym zostało mi powierzone zadanie prowadzenia klubu FC Grodzisk, wiem że takie decyzje w trakcie sezonu mogą różnie wpłynąć na grę zespołu jak i na nastroje fanów dlatego zwołałem tą konferencje aby odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania i ustabilizować nastroje panujące wśród naszego klubu.
Jeśli chodzi o sprawy bieżące klubu, nie miałem dużo czasu na zaznajomienie się z sytuacją, jednak po kilkugodzinnym obchodzie klubu, analizie dokumentów klubowych jak i raportów meczowych jestem gotów do omówienia tutaj sytuacji klubowej. Czekam na pytania
Obrazek
Jakie stawia Pan cele na ten sezon?
Wiedziałem, że bez tego pytania się nie obejdzie. Długo też zastanawialiśmy się ze sztabem szkoleniowym nad tą odpowiedzią, ale sądzimy że drużyne stać na wiele i liczymy że w tym sezonie co najmniej utrzymamy się w lidze, a jak dobrze się ułoży na co mamy nadzieję zakończymy sezon w środku tabeli.

Czy planujecie jakieś wzmocnienia?
Z kadry jestem zadowolony, nie planuje jakiś większych rotacji w składzie. Nasz skład jest dosyć hybrydowy, możemy tam znaleźć wielu utalentowanych (mam nadzieję) jak i doświadczonych graczy. Możliwe są kosmetyczne zmiany, ale to nie na ten moment. Po za tym klubowa kasa nie wygląda zbyt dobrze.

W jakim sensie klubowa kasa nie wygląda dobrze?
Klub boryka się z problemami finansowymi, od awansu w poprzednim sezonie wycofało się paru znaczących sponsorów co wydaje się dziwne zważywszy na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Obecnie klub ma pieniądze na obecne wydatki, w tym wydatki organizacyjne niemniej jednak brak w kasie klubowej pieniędzy na premie dla zawodników czy chociażby ewentualne wzmocnienia, w końcu wyższa liga wyższe wymagania.

Najbliższy mecz zagracie z obrońcą tytułu, będzie to pana debiut w roli szkoleniowca.
Mówi się, że jak chce się kogoś nauczyć pływać trzeba wrzucić go na głęboką wodę dlatego może to i dobrze, mam nadzieję że podołamy wyzwaniu, które będzie tym bardziej trudne bo gramy na wyjeździe. Dlatego będąc realistą mamy nadzieję przynajmniej na remis zwłaszcza że dotychczasowi mistrzowie nie wystrzelili w tym sezonie jak z procy, miejmy nadzieję że będzie niespodzianka i trzy punkty wrócą do Grodziska!

To tyle z naszej strony, będziemy teraz klub bacznie obserwować i sprawdzać jak się Pan spisuje w roli szkoleniowca.
Również dziękuje za poświęcony czas i zarazem chciałbym poinformować, że w związku ze zmianami w klubie planujemy rozszerzenie infrastruktury i i kanałów informacyjnych w naszym klubie. O wszystkim będziemy na bieżąco informowali.

_________________________________________________________________________________________________
PS. Mam takie pytanie techniczne, wątpię żebym miał możliwość edycji tego tematu, ale jeśli bym założył nowy to czy wtedy jest taka opcja? Chciałbym zrobić temat, w którym pierwszy post byłby swego rodzaju spisem treści jak i informatorem klubowym.

Postprzez Hugo 14 cze 2017, o 11:20

Ja osobiście nie widzę przeszkód. Proszę może żałożyć nowy wątek (nawet z powyższym postem jako otwierającym) i ten JO Namiestnik zamknie.
Tomasz Ivo Hugo
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez rybczak 14 cze 2017, o 11:31

Hugo napisał(a):Ja osobiście nie widzę przeszkód. Proszę może żałożyć nowy wątek (nawet z powyższym postem jako otwierającym) i ten JO Namiestnik zamknie.

Potwierdzam. JO zamkne.

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji