Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MKS Sailor Fer

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 14 paź 2017, o 19:24

Mecz MKS Sailor Fer vs BP Almera wygrany 3:1. Dziękuję wszystkim kibicom za przybycie.
Ramsey
Avatar użytkownika
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 21 paź 2017, o 20:59

Mecz z Ormal Altbork zakończony remisem 0:0. Mimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki 61% do 39% w pierwszej połowie a w całym meczu 59% do 41% nie udało nam się strzelić bramki. Nie jest to dla nas jednak zła wiadomość bo dzięki temu remisowi udało się uciec ze strefy spadkowej.
Ramsey
Avatar użytkownika
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 25 paź 2017, o 21:28

Mecz towarzyski z Ormalem Altbork przegrany 4-1. Zdecydowałem się dać zagrać graczom rezerwowym co oczywiście odbiło się na wyniku. Nie mam nic więcej do dodania na ten moment. Do zobaczenia na następnym meczu.
Ramsey
Avatar użytkownika
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Grimknur 26 paź 2017, o 01:24

Towarzyskie mecze od tego są, by czasami je przegrywać. Najważniejsze, by ogólny raport formy był zwyżkowy. :D
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 28 paź 2017, o 18:35

MKS Sailor Fer 3:0 WKS Rotor Precelurbansk


Po dzisiejszym meczu drużyna Marynarzy znajduje się na 4 miejscu w SLP Drugiej Klasie. Mecz od samego początku układał się po naszej myśli. Fenomenalna wręcz formacja obronna dopuściła tylko do jednej groźnej sytuacji bramkowej.
Posiadanie piłki: 64% - 36%
Szanse: 8 - 1
Ramsey
Avatar użytkownika
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez LdR 10 cze 2019, o 09:52

ObrazekSLP TRZECIA KLASA | SEZON 34. | KOLEJKA 8.

MKS Sailor Fer 0:4 FC Angstrem
Daliśmy dupy. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że klub został przejęty 40 minut przed meczem, zawodnicy biegali w strojach od WF-u i generalnie partyzantka z wyciętego lasu. 2 szanse w całym meczy, nieuznany gol na 1:1, hattrick zawodnika rywali. Kompletny kanał. Odpalamy trening niektórym spuchniętym i jedziemy dalej. Przepracujemy w tygodniu, żeby weekened bla, bla, takie tam, rozumiecie. Dzisiejszy trening nasz menago otworzył słowami klasyka: "U mnie się zapierdala. Jak kto u mnie nie zapierdala, to nie gra". I pod tym hasłem będziemy odbudowywać zespół.


EXSTRAKLASA ORIENTYKI | SEZON 12. | KOLEJKA 1.

Sclav Vronenberg 2:0 MKS Sailor Fer
W Lidze Orientyki rozpoczął się nowy sezon. W przeciwieństwie do macierzystej komórki klubu, oddział z LO jest mocną drużyną z niezgorsza budżetem. Szefostwo podjęło jednak decyzję o wstrzymaniu inwestycji na bieżący sezon, postawiono na inwestycje w młodzież i zorientowanie się w sytuacji ligowej. Kto wie, czy porażka w pierwszej kolejce nie jest przypadkiem zapowiedzią srogich konsekwencji takich kroków. Słabo zagraliśmy przede wszystkim w ofensywie - mieliśmy ledwie jedną dogodną sytuację. Przeciwnik nas zdominował, a mecz przypominał spotkanie czwartoklasistów z licealistami. No lipa. Liczymy, że trener szybko pozna zespół i wymyśli jakieś taktyczne zagrywki, by przechytrzyć kolejnych rywali. W najbliższą sobotę mierzymy się z Bohemians Praha 1905 - klubem diuka Timana Demollariego, mentora naszego menago. Nie liczymy na górnolotny pojedynek uczeń-mistrz. Liczymy na brak wpierdolu.
Leszek diuk de Ruth
Avatar użytkownika
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez LdR 17 cze 2019, o 09:28

ObrazekSLP TRZECIA KLASA | SEZON 34. | KOLEJKA 9.

Los Pinguinos de Sola 1:5 MKS Sailor Fer
Jest poprawa. Wykorzystaliśmy słabszy weekend rywala, wydaje nam się, że trener Zbyszko Glistoplujo niezbyt dobrze przygotował swój zespół. Wynik ładny, cieszymy się, morale rosną, chociaż odrobinę czujemy się jak chudy no-life, który wyszedł na solo z nabitym sebixem i przypadkiem dobrze go trafił, kładąc go jednym ciosem. Wygraliśmy, ale nieco roztrzęsienia pozostaje. Tak czy siak, płakać nie będziemy. Za tydzień rewanż, bo to już półmetek sezonu. Zobaczymy, czy Zibby się odgryzie. Oby nie zapomniał protezy.


EDIT: zapomniałem dodać - miło było się znowu zmierzyć ze Zbyniem w SLP. Dawno nie mieliśmy okazji, pewnie będzie kilka lat :)
Leszek diuk de Ruth
Avatar użytkownika
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Remigiusz L. 17 cze 2019, o 11:51

Zbyszko Glistoplujo

Co?!!! Nie wiedziałem, że diuk Zbyszko pluje glistami XD
Chyba trzeba będzie wprowadzić kary za szkalowanie tropicańskich nazwisk. Jeden pisze "Tłustodupo", drugi "Glistoplujo", tak być nie może! :D
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Avatar użytkownika
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja
 

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez LdR wczoraj, o 09:35

[quote="LdR"]
Obrazek


SLP TRZECIA KLASA | SEZON 34. | KOLEJKA 10.

MKS Sailor Fer 3:0 Los Pinguinos de Sola

Kolejny mecz z Pingwinami, kolejna wygrana. Wynik ponownie ładny, choć jest niedosyt - rywal chwilowo zapomniał o swoich podopiecznych, drużyna wyszła na boisko z domyślną taktyką, a w takich warunkach nie trzeba biegać na pełni możliwości. W naszym wykonaniu był to średni mecz, nawet jeśli wynik tego nie oddaje. Dodatkowo zaliczyliśmy dwa urazy, co utrudnia zestawienie zespołu na kolejne spotkanie. Niestety najbliższa kolejka to rewanż z Angstremem, liderem tabeli. Obyśmy uniknęli powtórki z ostatniego meczu u siebie.
Leszek diuk de Ruth
Avatar użytkownika
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
 

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość