Strona 1 z 2

LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 7 cze 2016, o 21:40
przez GustaW
6.6.16 r. do Ligi Królewskiej dołączył nowy zespół – Ludowo-Diuczy Klub Sportowy Starosarmacja Nadzieja. Klub powstał na gruzach rijańskiej drużyny o dźwięcznej nazwie Al Fations Awa 07.

Dwa zdania o samej Lidze Królewskiej – tak dla przyzwoitości. Jest to międzynarodowa liga piłkarska założona w 2010 roku. Obecnie rozgrywany jest 31 sezon. Na dzień dzisiejszy Sarmację reprezentują: teutońska Auterra FC (Dywizja Brązowa), oraz w Dywizji Złotej, starosarmackie F11 Bulgot Fer i stołeczne Anioły. Zespół z Nadziei grający w Dywizji Brązowej jest czwartym klubem z Sarmacji w tym gronie. (jeśli kogoś przez nieuwagę pominąłem – przepraszam i proszę o sprostowanie!)

Dołączyliśmy do rozgrywek w połowie sezonu. Niestety, drużyna jest w fatalnym stanie. Pomimo tego, że obecnie zajmujemy 4 miejsce i mamy szansę na walkę o awans, odpuszczamy sobie. Priorytetem będzie reorganizacja zespołu. Z racji tego, że jest trochę późno na ewentualne transfery, na ten moment skupiamy się na ogrywaniu co zdolniejszej młodzieży (a nie ma tego wiele…). Za to od przyszłego sezonu budowa paki i ciężka praca u podstaw. Będzie pot, będzie krew, będą łzy. Jednak to wszystko ku chwale monarchofaszystowskiej Starosarmacji!

Przed nami pierwszy mecz. Debiut rozegramy na wyjeździe z Isbjørner Sånkajokk w inauguracji rundy rewanżowej. Trzymajcie kciuki i oczekujcie relacji.

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 7 cze 2016, o 22:15
przez Paczenko
Trzymamy kciuki!
Każdy zespół w STS może na nas liczyć!

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 12 cze 2016, o 12:35
przez GustaW
Debiut udany. Zagraliśmy z Isbjørner Sånkajokk ofensywnie co przełożyło się na 6 wypracowanych sytuacji i wynik 2:0. W W 11 kolejki 2 graczy ze Starosarmacji i moja skromna osoba jako trener :) Dziś derby Sarmacji - podejmujemy u siebie Auterre FC.

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 12 cze 2016, o 12:57
przez Paczenko
Forseti napisał(a):Debiut udany. Zagraliśmy z Isbjørner Sånkajokk ofensywnie co przełożyło się na 6 wypracowanych sytuacji i wynik 2:0. W W 11 kolejki 2 graczy ze Starosarmacji i moja skromna osoba jako trener :) Dziś derby Sarmacji - podejmujemy u siebie Auterre FC.

ja miałbym obawy przed samym wymówieniem nazwy tej drużyny :)
gratulacje!

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 16 cze 2016, o 18:55
przez GustaW
W naszym drugim meczu podjęliśmy na własnym boisku teutońską Auterrę FC. Wynik mnie zasmucił - padł remis 1-1. Nie zmartwiła mnie wcale strata punktów. Wręcz przeciwnie, wolałem aby Teutończycy wygrali ten mecz. Sarmaci z Auterry walczą o wygranie dywizji a ja na awans nie liczę. Wręcz chcę pozostać w najniższej klasie rozgrywkowej. Przez (co najmniej) jeszcze jeden sezon.

W ostatnim meczu pewnie pokonaliśmy u siebie drużynę Max Alexiopolis. Mecz zakończył się wynikiem 2-0. Mogło być znacznie lepiej. Wypracowaliśmy aż 6 bramkowych sytuacji. Cieszy 2 zawodników w 11 kolejki :)

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 16 cze 2016, o 22:57
przez Paczenko
Prawie jakbym czytał swoje wpisy z zeszłego sezonu ;)

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 19 cze 2016, o 12:14
przez GustaW
Jasno Świecący niediuku! Nic dziwnego, ze widzisz pewne podobieństwa. Stosuję doktrynę zwaną paczenkizmem. Jak budujesz zespół, lepiej robi to w słabszej lidze.

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 19 cze 2016, o 13:15
przez Paczenko
Oj, moja doktryna była nieco inna :)
Mówiła - jak masz słaby zespół, to skup się na jednym (akurat ja wtedy - na Pucharze) a drugie olej :) Tzn. wykorzystaj do budowania potencjału, jasne, ale już wszystko jedno gdzie :)
W każdym razie - metoda dobra.
Nie mogę się doczekać wzrostów umiejętności... i jednego spadku - przynajmniej tak sobie wróżę. Zobaczymy :)

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 24 cze 2016, o 19:11
przez GustaW
Spotkanie z zespołem Wodnik Alhambra to klasyczny przykład meczu bez historii. Załączam screen i pozostawiam bez komentarza.

Obrazek

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

PostNapisane: 24 cze 2016, o 21:40
przez Hoenhaim
Superowo