Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

LDKS Starosarmacja Nadzieja

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: LDKS Starosarmacja Nadzieja

Postprzez Paczenko 24 cze 2016, o 23:42

No rzeczywiście, ciężko to nazwać emocjami.
Mecz wygrał faulujący zawodnik.
Albo sędzia :)
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez GustaW 1 lip 2016, o 17:34

Sezon w LK właśnie się skończył. Objąłem drużynę dokładnie w jego połowie. W 6 meczach które rozegrałem tylko raz straciłem punkty - remisując z przyjaciółmi z Teutonii. Zakończyłem sezon z 25 pkt na trzecim miejscu, niefartownie awansowałem do Dywizji Srebrnej. Szczerze wolałem zostać gdzie byłem, ale cóż - taki jest sport ;p Czasem wystawiając tylko młodzików do składu wygrywa się wszystko. Bardzo często w dość dziwnych okolicznościach (patrzcie mój ostatni wpis :D)

Raportu zmian na razie nie było. Jestem go bardzo ciekaw. W przyszłym sezonie zgodnie z zapowiedziami ruszam na łowy na rynek transferowym :) Zapoluje na kilku rozsądnych młodzików.

Ku chwalę monarchofaszystowskiej Starosarmacji!
Gustaw bnt Witkowski

Postprzez Cudzoziemiec 1 5 lip 2016, o 06:42

I ciśnij ciśnij! Anioły grają w Złotej, nie było źle, kolejny sezon na pudle, ale walczyć trzeba o największe laury :D DO KOŃCA!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji