Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Czarny Las Czarnolas

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Czarny Las Czarnolas

Postprzez Baszar 24 lip 2016, o 18:56

Do boju moja ulubiona druzyno !
/Baszar Svensson at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Paczenko 24 lip 2016, o 19:29

Brawo, brawo, powodzenia!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Postprzez Grimknur 5 sie 2016, o 17:35

Niestety stała się jednorazowa dupa. W czasie gdy Realioza dopadła tak bardzo przegraliśmy mecz tak strasznie (ciężka kontuzja na poczatku meczu i brak zawodników rezerwowych). Teraz przed nami ogrom odrabiania strat, ale powinniśmy dać radę, jeśli tylko dalej nie będzie nic złego wyskakiwać.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Postprzez Paczenko 5 sie 2016, o 17:39

Będzie lepiej :)

Almera United Club

Postprzez Grimknur 6 sie 2016, o 12:27

Trzecie spotkanie ligowe. Pierwsze spotkanie wygrane w pięknym stylu, drugie spotkanie zapomniane, porażka straszliwa, dotkliwa. Szkoda, naprawdę szkoda, ale to już na szczęście przeszłość, teraz możemy się skupić na tym co przyniesie przyszłość.

Almerę United Club podejmujemy na własnym stadionie, dlatego też postaramy się wygrać to spotkanie. Almera wydaje się być drużyną słabszą, a dodatkowo ma wykluczonego jednego z zawodników, ale jednak bilans punktów jak i bramek pokazuje, że drużyny trzeba się obawiać.

Będziemy walczyć!
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Almera United Club - sprawozdanie meczu

Postprzez Grimknur 6 sie 2016, o 19:01

Strzał, strzał, strzał, strzał, strzał. Kolejne strzały na bramkę nie przynosiły sukcesów. Wprawdzie dopiero 15', ale wciąż bezbramkowy remis, przy sześciu oddanych przez nas strzałach. W końcu 18' przyniosła upragnionego gola, ta ciężko zdobyta bramka uspokoiła spotkanie, od tej chwili byliśmy już spokojniejsi, ale mecz wciąż trwał.

Kolejne 18' minut ciszy i spokoju, kolejne niecelne strzały na bramkę przeciwnika. I nagle stało się, nowy nabytek Armindo Souto zdobywa pierwszą bramkę i w zasadzie zamyka dla nas to spotkanie, od tego momentu wiedzieliśmy już, że mecz będzie przez naszych wygrany. W 40' Armindo Souto tylko potwierdza nasze przypuszczenia i po raz kolejny posyła piłkę do siatki. 3:0 do przerwy i radośnie schodzimy do szatni.

Druga połowa także przyniosła bramki, kolejne dwie zdobyte przez Armindo Souto (cóż za wspaniały zakup dla drużyny) oraz jedna przez Gilberto Domizzi (także nowy nabytek w drużynie). Ostatecznie spotkanie zakończyliśmy wynikiem 6:0 (3:0). I awansowaliśmy na trzecie miejsce w tabeli.

A w przyszłym tygodniu najważniejszy mecz ligi, pierwsze w historii mego bytu derby Czarnolasu, na własnym stadionie (to tam za krzakami) podejmować będziemy drużynę Dyskobolia Czarnolas. Liczymy na ogrom bramek z naszej strony.

Do Boju Czarnolas (ten słuszny).
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Paczenko 6 sie 2016, o 19:03

No brawo!
To się nazywa rezultat!
Nam poszło dużo gorzej :)

Postprzez Grimknur 7 sie 2016, o 15:25

No, ale wiesz, Wy gracie na znacznie wyższym szczeblu, my dopiero startujemy. Czasami trafimy na drużynę kompletnie nieprzygotowaną do rozgrywek, czasami na starą, a czasami na bardzo słabą. Sprawdź sobie kto jest liderem tabeli, aż wstyd, że z tymi emerytami przegrałem tak dużo, ale niestety... Jak to mówi stare przysłowie: "Kto przegrywa ten traci".*

* Sam se je wymyśliłem.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Paczenko 7 sie 2016, o 18:03

To ja mam lepsze: jak się nie ma co się lubi, to się człowiek wku...wia :)

AKS Almera (Puchar)

Postprzez Grimknur 10 sie 2016, o 18:50

Rozgrywki pucharowe nadeszły tak nagle, zaskoczenie totalne. W ostatniej chwili przyszło powiadomienie na telefon, że mecz pucharowy, pierwsza faza, rozegrany zostanie już dzisiaj. Szybki telefon po zawodnikach, przyjazd na kartoflisko, szybkie ustalenia meczowe i można wychodzić na boisko.

30' meczu, przegrywamy już 0:1. Hmm, chyba coś jest nie tak. Podchodzę do sędziego, proszę o czas, cham odpowiada mi, że to nie siatkówka, że jestem chyba nienormalny, otrzymuję żółty kartonik. W międzyczasie nasz wspaniały Agust Wilmarsson zdobył bramkę na 1:1, więc już czasu nie chciałem tego czasu, powiedziałem o tym sędziemu, a ten znów mnie zaczął mnie wyzywać od idiotów, ale przynajmniej zachowaliśmy czas na później.

Przerwa, sędzia gwizdnął, przy stanie 1:1 schodzimy do szatni. I tu miła niespodzianka, okazuje się, że jest 2:1. Tego już było za wiele, podchodzę do sędziego i tłumaczę (fair play musi być), ale zawodnicy mówią mi, że gdy lałem za rogiem to strzelili dodatkową bramkę. Dziwne ale ok, uspokoiłem się 2:1 do przerwy to dobry wynik.

Druga część spotkania już była nudna, trzy szybko strzelone bramki i przy stanie 5:1 wróciliśmy do szatni ciesząc się ze zwycięstwa, a także awansu do dalszej fazy rozgrywek (wątpię, by przeciwnikowi udało się pozbierać po tak dobitnej klęsce).

Osiągnęliśmy co było w planach, czekamy na kolejne spotkanie ligowe.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji