Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Czarny Las Czarnolas

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Czarny Las Czarnolas

Postprzez Paczenko 3 lip 2016, o 16:57

Warto pisać o każdym, warto :)
Głównie z powodów aktywnościowych!
A uśmiecham się od dwóch cegiełek. W ostatnim podsumowaniu uśmiechałem się aż dwa drazy!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Cudzoziemiec 1 5 lip 2016, o 06:40

Bardzo się cieszę, że Starosarmackie teamy się tak fajnie rozwijają!

Do zobaczenia w najwyższej klasie :D

Postprzez Grimknur 6 lip 2016, o 13:07

Do najwyższej klasy to jeszcze naprawdę długa druga, oj naprawdę długa. :D
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Postprzez Paczenko 8 lip 2016, o 11:04

Ja tam Ekstraklasę po prostu odwiedzam na sezon, góra dwa i spadam ;)
No, ale teraz zaliczyłem niezłą wędrówkę - od Ekstraklasy do Najniższej i z powrotem do Ekstraklasy, sezon po sezonie, nigdzie miejsca nie zagrzałem.
Dzięki czemu zbierałem doświadczenie z chyba każdym ;)

Postprzez Grimknur 8 lip 2016, o 15:00

Z doświadczenia wiem, że jeśli spadasz z najwyższej dywizji do ostatniej, to bardzo łatwo Ci jest wrócić wysoko, bo drużynę masz silną. Co innego gdy zaczynasz od zera i mozolnie pniesz się w górę, zresztą, sam zobaczysz w oficjalnej lidze, jeśli zaczynasz tak jak ja z siódmej czy ósmej dywizji, do czwartej dojść jest łatwo, schody zaczynają się dalej. :D Kiedyś grałem chyba w drugiej, spadłem do ostatniej, bo raz na jakiś czas wchodziłem, to wygrywałem po 8:0, 7:0 i szybko wróciłem do piątej. :) Później konto usunąłem i teraz za sprawą KS gram ponownie. :)
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Grimknur 8 lip 2016, o 15:03

A tymczasem?

Zasilanie drużyny w talenty młode trwa, coraz więcej młodych, kiedyś przyjdzie czas zastopować ten proceder, zbyt duża ilość grajków w tym samym wieku zbyt dobra nie jest. Tak czy inaczej witamy w naszym zespole Jana Marię Traczyka. Mamy nadzieję, że uda mu się zasilić zespół w przyszłym sezonie i pozwoli nam awansować.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Paczenko 8 lip 2016, o 15:49

A nie, to ja wiem, bo jak zacząłem grać w X11 to nie przejmowałem drużyny, tylko zacząłem od dołu.
Nie było prosto, oj nie było...
A o tym roller-coasterze to wspominam, bo zabawny :)

Postprzez Grimknur 22 lip 2016, o 19:29

Wzmocnienia przed sezonem czas zacząć. Pierwszy zawodnik już postanowił wesprzeć naszą drużynę swoim talentem, jest to wprawdzie lekko zaawansowany emeryt, ale i tak jest to zawodnik chyba najmocniejszy w naszej drużynie, jeśli nie w całej lidze. A że emeryt? Na naszą klasę rozgrywek, jeśli tylko nie zechce przedwcześnie odejść gdzieś indziej, pogra przynajmniej te pięć sezonów.

Dziękujemy Ci Gilberto Domizzi za dołączenie do naszej drużyny. Z umiejętności wartych odnotowania u tego zawodnika jest szydełkowanie na drutach!
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Postprzez Grimknur 22 lip 2016, o 19:59

Pierwszy mecz zaskoczył nas niczym pewna choroba co jest swoistym paradoksem (rzadko, a często), no cóż, może nasz przeciwnik będzie zaskoczony w takim samym stopniu co my. My jednak po wielu morderczych treningach, po korzystnych i niekorzystnych zakupach stwierdzamy, że jesteśmy gotowi do gry.

Pierwszy mecz niestety na wyjeździe, to nigdy nie jest dobre, w takich meczach ciężko ugrać jakieś sensowne punkty, a jeśli później trzeba gonić...

No nic, nie myślmy pesymistycznie, skupmy się na ostatnich końcówkach okna transferowego, skupmy się na pierwszym gwizdku, to już wkrótce.

Do boju Czarnolesianie!
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Vienna FC + mały bonusik

Postprzez Grimknur 24 lip 2016, o 18:47

Czołem fani.

Tego się nie spodziewaliśmy, rozegraliśmy spotkanie bardziej na remis, a jednak udało nam się zwyciężyć w pięknym stylu. Mecz był spokojny, z wielką pewnością siebie rozgrywaliśmy to spotkanie, graliśmy jakbyśmy byli na treningu i ćwiczyli precyzyjne podania. Nie było żadnych strat po naszej stronie, przeciwnik nie pokazał żadnego efektownego strzału na bramkę. Ostatecznie wygraliśmy spotkanie 0:2 (0:1).

A co z małym bonusem? Poprzednim razem byłem zadowolony z zakupu pomocnika, według raportów finansowych na jego zakupie oszczędziliśmy 300 000 Libertów. Teraz udało nam się sprowadzić kolejnego zawodnika, tym razem jest to rewelacyjny i młody napastnik. Na jego zakupie oszczędziliśmy ponad 1 700 000 Libertów. Teraz poćwiczyć tylko nad formą nowych zawodników i...

​Jesteśmy niepokonani!
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji