Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FAN Shepherds

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

FAN Shepherds: Minął sezon...

Postprzez Paczenko 28 cze 2016, o 07:38

No i sezon nam minął, całkiem nieźle nam poszło - choć pewnie mogło pójść lepiej. Albo chociaż w lepszym stylu. Za zajęcie drugiego miejsca w Pierwszej Klasie dostaliśmy dodatkowe pół miliona, co cieszy ale umówmy się, nie jest to zbyt dużo. W każdym razie, lepiej mieć, niż nie mieć. Jeszcze mniej dostaliśmy za to, że pięć razy miałem zaszczyt być wybranym menadżerem kolejki - to kolejne ćwierć miliona. Tak więc finansowo trzy ćwierci miliona do przodu. Ok, cieszę się.

Teraz raport zmian, w sumie najważniejsza rzecz. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, w końcu się nie zawiedliśmy. Plusika zanotowali wszyscy zawodnicy, z wyjątkiem jednego - dokładnie to było w planie. To znaczy raczej w marzeniach, no ale się udało! Tego jednego już odpuściliśmy sobie od razu, chociaż bywa przydatny, to jest na tyle starszy pan, że podniesienie jego umiejętności byłoby bardzo trudne i zajmowałoby niepotrzebnie środki... W każdym razie, jak na 22 zawodników w klubie to nie jest źle. Dwudziestu jeden poprawiło swoje umiejętności! Z czego dziesięciu o jedną cegiełkę a o dwie cegiełki - aż dwóch.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w tym sezonie gramy w Ekstraklasie. I że nie tylko mnie się poprawiło. Tak więc patrzę w przyszłość bez hurraoptymizmu, ale z umiarkowanym spokojem.
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

FAN Shepherds: liga oficjalna

Postprzez Paczenko 19 lip 2016, o 14:22

Nasza oficjalna drużyna przegrała swój ostatni mecz z liderem tabeli - o kilka punktów silniejszym - zaledwie jeden do zera. A i to nieszczęsne jeden padło w osiemdziesiątej dziewiątej minucie dopiero. Jak pech, to pech. Mówi się trudno, żyje się dalej. Co tu jeszcze dodać, żeby się usprawiedliwić? Mecz niestety na wyjeździe nie był... W domu w dupę dostać trochę wstyd, ale mówi się trudno - jak już chyba wspominałem poprzednio. Ale, ale, jednak coś tam jest. Nasz przeciwnik w jedenastce kolejki miał... och, ledwo siedmiu zawodników. A my jednego! Normalnie ciut nie sukces.

Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

FAN Shepherds: liga Trizopolis - pierwszy mecz

Postprzez Paczenko 19 lip 2016, o 14:31

Pierwszy mecz nie poszedł nam źle, bardzo szybko objęliśmy prowadzenie (Jamil Khemiri wpakował piłkę z pola karnego na jeden do zera już w szóstej minucie, asystował Ragheb Malik) potem trwała dosyć zacięta walka o środek pola i nasz strzelec gola wyleciał z boiska. Nie, że czerwona kartka, wręcz przeciwnie, biedak został kontuzjowany. Oczywiście sędzie kalosz nic z tym nie zrobił. Ale i nasi przeciwnicy nie pomyśleli, żeby zrobić coś z asystentem pierwszego gola, bo drugiego, w sześćdziesiątej piątej minucie strzelił właśnie Ragheb Malik a jemu z kolei asystował Fareed Mushi.
W dziewięćdziesiątej pierwszej minucie siły już nam tak nie dopisywały, zdarzył się rzut rożny, chwila nieuwagi i już Carcel wyciągał piłkę z własnej bramki. Nie mamy pretensji, bywa, ważne, że zdobywamy trzy punkty. No i trzech zawodników umieściliśmy w jedenastce kolejki. I trenera! Niezły debiut!

FAN Shepherds: To bedzie slaby sezon

Postprzez Paczenko 19 lip 2016, o 14:35

No, opadły już emocje po niezłym wzmocnieniu drużyny na koniec sezony... i przychodzi pora na zimny prysznic. Przyglądam się drużynom z Ekstraklasy i nieco więdnę, a mina rzednie mi jak skulony szczeniak rzedniaczka. Cokolwiek by to nie było, nie bijcie, było się przyrodnikiem GiS.
Nie wiem czy się utrzymamy w Ekstraklasie nie mówiąc już o walce o jakieś miejsce w drugiej połowie... zobaczymy jak to będzie.

Re: FAN Shepherds

Postprzez Laurencjusz 20 lip 2016, o 00:36

Trzeba być optymistą, bo może trafi się jeszcze nie jeden zapalony piłkarz ;)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Paczenko 20 lip 2016, o 01:06

Ja to mam takiego pecha, że zazwyczaj staję na przeciwko całej drużyny zapalonych piłkarzy.
Jak się zdążą spalić przed gwizdkiem, to jest dobrze.
Jak nie, to cóż. :)

FAN Shepherds: Liga Trizopolis

Postprzez Paczenko 23 lip 2016, o 19:04

Drugi mecz za nami i... drugie zwycięstwo! Nie jakieś ogromne, zaledwie jeden do zera, ale zawsze. W tabeli też to nic nie zmieniło - nadal zajmujemy przedostatnie miejsce (od kiedy przyszedłem na stanowisko trenera) no ale mamy już dziesięć punktów a nie cztery - co też cieszy. Nie wykluczam, że drużyna mogłaby i tak zdobyć te punkty, ale chciałbym wierzyć, że to dzięki moim staraniom. W jedenastce kolejki dominacja drużyn przodujących (jeszcze tak dobrze nie pamiętam ich nazw, wybaczcie) a od nas... ani widu, ani słychu. Ale drużynę mamy chyba najsłabszą w stawce. Za to ja - wyprężając dumnie pierś - dostałem się na trenera tej jedenastki kolejki. Podobnie jak w lidze SLP, co oczywiście napawa mnie niejaką dumą. Oby tak dalej!

FAN Shepherds: Lepiej rozpocząć się nie dało

Postprzez Paczenko 23 lip 2016, o 19:05

Co tu dużo mówić - to takie samo zaskoczenie dla nas, jak i dla naszych przeciwników zapewne. Szczególnie, że różnica w sile gry zespołów wcale nie była taka oczywista. Na przykład moja obrona (12) była równoważna atakowi przeciwnika (12). A z drugiej strony obrona przeciwnika (9) była mocniejsza niż mój atak (8). W pomocy też przeciwnicy byli lepsi (11) do (9). W posiadaniu piłki zwyciężyli - pięćdziesiąt cztery procent do czterdziestu sześciu procent. Więc co poszło nie tak? To znaczy z ich punktu widzenia, bo z naszego to aż za bardzo tak. Teraz drżymy, bo wiemy, że bardzo łatwo będzie nie sprostać wymogom kibiców w drugim meczu... W każdym razie, żeby zbędnie nie przedłużać - w pierwszym meczu nowego sezonu, w Ekstraklasie, pokonujemy na wyjeździe (!) KS Nadzieja aż trzy do zera. I pierwszy raz w historii, już po rozpoczęciu ligi, lądujemy na szczycie Ekstraklasy (mając największą przewagę zdobytych bramek). Dziw, nad dziwy. I żaden zawodnik mi się do jedenastki kolejki nie załapał. No, ale ja się załapałem :) więc czuję się usatysfakcjonowany.

Postprzez Paczenko 24 lip 2016, o 18:27

OStatni raz widzimy taki śliczny widok... więc go zapamiętajmy!

last-time.png

Postprzez Irmi 24 lip 2016, o 18:29

FAN Shepherds do boju! Moja ukochana drużyno :)
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji