Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FAN Shepherds

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

FAN Shepherds: Trudny mecz

Postprzez Paczenko 6 sie 2016, o 18:55

No, nawet bardzo trudny. W końcu graliśmy przeciwko drużynie, która w jedenastce kolejki umieściła napastnika, obrońcę i bramkarza. Fajnie, nie? Oczywiście ma też "parę innych osiągnięć", że tak to ujmę dyplomatycznie. Nikomu przedstawiać nie trzeba - Synowie Wandy. To, że przegraliśmy tylko dwa do zera zawdzięczamy dobrze grającej, jak na nas, obronie. Bo niby dobrze przeczytaliśmy drużynę, niby taktyka nam wyszła. W gwiazdkach wygrałem, cztery do trzech. Tylko co z tego... 14-11-18 kontra 13-11-6. To się nie mogło nam udać. W szansach też przegraliśmy - trzy do dwóch. No, ale do dwóch, nie do zera. Jednak choć dwie sytuacje się stworzyć udało - a dopuścić do trzech... No szkoda, szkoda, pewnie, że szkoda. Ale się spodziewaliśmy.
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

FAN Shepherds: A w lidze oficjalnej...

Postprzez Paczenko 8 sie 2016, o 18:27

Poszło nam dużo lepiej. Poszło nam dużo lepiej choćby dlatego, że wygraliśmy. I to aż trzy do zera. I ta jedna wygrana przeniosła nas z czwartego miejsca w tabeli na pozycję wicelidera, czyli pozycję premiowaną awansem do wyższej ligi (tylko po co ja tam teraz... akurat gram tak sobie). W jedenastce kolejki zanotowaliśmy jednego gracza (pomocnik, B Krzyzanowski, jakby tam na imię nie miał) oraz ja sam, co jest miłe oczywiście. A ponieważ tutaj to półmetek, to kolejny mecz gramy z tym samym zespołem - a więc ponownie liczę na wygraną. A jak to będzie, to się okaże.
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji